Pitanja o sportu

Samo ime kaze, zastocitasovo...

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Pitanja o sportu

Post Postao/la Rio146 »

Dexter je napisao/la: 13 sij 2022, 16:28 Zasto Srbija ima najbolje sportske rezultate od svih bivsih republika 😁 ?
Jesi siguran?
Yes Sir!
slika
Avatar
Dexter
Rank 6
Rank 6
Postovi: 397
Pridružen/a: 06 pro 2021, 22:22
2
Status: Offline

Re: Pitanja o sportu

Post Postao/la Dexter »

Rio146 je napisao/la: 13 sij 2022, 16:37
Dexter je napisao/la: 13 sij 2022, 16:28 Zasto Srbija ima najbolje sportske rezultate od svih bivsih republika 😁 ?
Jesi siguran?
Jesam 😁 nazalost
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9030
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Pitanja o sportu

Post Postao/la KOMANIA »

Zato što je najveća recimo, mada nisam siguran da baš imamo najbolje, mrtva trka bi bila sa Hrvatskom.
Ne vidim zašto si samo napisao nažalost, jedino ako si nacionalista pa ti to smeta, a druge nazivaš Arkanom bez ikakvog razloga.
Zadnja izmjena: KOMANIA, dana/u 13 sij 2022, 16:49, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17737
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Pitanja o sportu

Post Postao/la Hangman98 »

Slovenija je najuspjesnija ex-yu zemlja kada se gledaju svi sportovi, čak i na svjetskoj listi gledano sa "per capita" aspekta odnosno po glavi stanovnika nalaze se u samom vrhu.
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9030
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Pitanja o sportu

Post Postao/la KOMANIA »

Hangman98 je napisao/la: 13 sij 2022, 16:48 Slovenija je najuspjesnija ex-yu zemlja kada se gledaju svi sportovi, čak i na svjetskoj listi gledano sa "per capita" aspekta odnosno po glavi stanovnika nalaze se u samom vrhu.
Možda po glavi stanovnika, ovako teško, Srbija i Hrvatska su verovatno uspešnije.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17737
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Pitanja o sportu

Post Postao/la Hangman98 »

Evo najaktuelnije liste, po glavi stanovnika, Srbija je 7. Hrvatska na 12. poziciji.
https://greatestsportingnation.com/per- ... 21/results
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9030
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Pitanja o sportu

Post Postao/la KOMANIA »

Hangman98 je napisao/la: 13 sij 2022, 16:53 Evo najaktuelnije liste, po glavi stanovnika, Srbija je 7. Hrvatska na 12. poziciji.
https://greatestsportingnation.com/per- ... 21/results
Ako je Srbija ispred Hrvatske po glavi stanovnika onda znači da je u ovako uopšteno.
Zadnja izmjena: KOMANIA, dana/u 13 sij 2022, 16:55, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
Dexter
Rank 6
Rank 6
Postovi: 397
Pridružen/a: 06 pro 2021, 22:22
2
Status: Offline

Re: Pitanja o sportu

Post Postao/la Dexter »

KOMANIA je napisao/la: 13 sij 2022, 16:48 Zato što je najveća recimo, mada nisam siguran da baš imamo najbolje, mrtva trka bi bila sa Hrvatskom.
Ne vidim zašto si samo napisao nažalost, jedino ako si nacionalista pa ti to smeta, a druge nazivaš Arkanom bez ikakvog razloga.
E ko koga sad zajebava 😅 napisao sam nazalost jer sam iz Bosne a mi smo najgori. Nisam nacionalista bas suprotno. A to za Arkana izvini znam da je on bio vodja navijaca Zvezde.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17737
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Pitanja o sportu

Post Postao/la Hangman98 »

KOMANIA je napisao/la: 13 sij 2022, 16:55
Hangman98 je napisao/la: 13 sij 2022, 16:53 Evo najaktuelnije liste, po glavi stanovnika, Srbija je 7. Hrvatska na 12. poziciji.
https://greatestsportingnation.com/per- ... 21/results
Ako je Srbija ispred Hrvatske po glavi stanovnika onda znači da je u ovako uopšteno.
Moguce, ovo je najrelevantniji i da kazem najfer podatak i lista. Naravno da će Rusija od 140 miliona stanovnika imati brdo medalja u raznim sportovima upravo zbog same brojnosti. Ovako kad se uzme taj koeficijent i uporedi to je pravi reper koliko je neka nacija sportska ili ne.
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9030
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Pitanja o sportu

Post Postao/la KOMANIA »

Dexter je napisao/la: 13 sij 2022, 16:55
KOMANIA je napisao/la: 13 sij 2022, 16:48 Zato što je najveća recimo, mada nisam siguran da baš imamo najbolje, mrtva trka bi bila sa Hrvatskom.
Ne vidim zašto si samo napisao nažalost, jedino ako si nacionalista pa ti to smeta, a druge nazivaš Arkanom bez ikakvog razloga.
E ko koga sad zajebava 😅 napisao sam nazalost jer sam iz Bosne a mi smo najgori. Nisam nacionalista bas suprotno. A to za Arkana izvini znam da je on bio vodja navijaca Zvezde.
Bravo, da si stavio Mladića recimo (on je Partizanovac) onda ne bi bilo problema. Šalu na stranu, nisam na to mislio, bezobrazno je i pokvareno da nekog provociraš i porediš sa Arkanom, Mladićem... čisto onako da bi bio u centru pažnje, jer nisi. Shvati već jednom da nisi zanimljiv i da nije problem u drugima već u tebi. Pozdrav i u buduće odjebi!
slika
Avatar
Dexter
Rank 6
Rank 6
Postovi: 397
Pridružen/a: 06 pro 2021, 22:22
2
Status: Offline

Re: Pitanja o sportu

Post Postao/la Dexter »

KOMANIA je napisao/la: 13 sij 2022, 17:02
Dexter je napisao/la: 13 sij 2022, 16:55
KOMANIA je napisao/la: 13 sij 2022, 16:48 Zato što je najveća recimo, mada nisam siguran da baš imamo najbolje, mrtva trka bi bila sa Hrvatskom.
Ne vidim zašto si samo napisao nažalost, jedino ako si nacionalista pa ti to smeta, a druge nazivaš Arkanom bez ikakvog razloga.
E ko koga sad zajebava 😅 napisao sam nazalost jer sam iz Bosne a mi smo najgori. Nisam nacionalista bas suprotno. A to za Arkana izvini znam da je on bio vodja navijaca Zvezde.
Bravo, da si stavio Mladića recimo (on je Partizanovac) onda ne bi bilo problema. Šalu na stranu, nisam na to mislio, bezobrazno je i pokvareno da nekog provociraš i porediš sa Arkanom, Mladićem... čisto onako da bi bio u centru pažnje, jer nisi. Shvati već jednom da nisi zanimljiv i da nije problem u drugima već u tebi. Pozdrav i u buduće odjebi!
Posteno 😉 mada te nisam provocirao.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Pitanja o sportu

Post Postao/la AleksaVP »

Jovic je napisao/la: 13 sij 2022, 15:16 Koliko je po vasem misljenju snooker razvijen na Balkanu i do kojih granica bi se mogao razviti?
Voleo bih da je više razvijeniji ali verujem i da se slabo ulaže. Voleo bih za početak kada bi Balkan dao nekog profesionalca koji bi se takmičio na vrhunskom nivou za početak.
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9030
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Pitanja o sportu

Post Postao/la KOMANIA »

Pa šta je onda ono bilo, ako misliš da je to šala grdno se varaš, ako nije ni šala, kakve ja veze imam s njim?
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17737
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Pitanja o sportu

Post Postao/la Hangman98 »

AleksaVP je napisao/la: 13 sij 2022, 17:05
Jovic je napisao/la: 13 sij 2022, 15:16 Koliko je po vasem misljenju snooker razvijen na Balkanu i do kojih granica bi se mogao razviti?
Voleo bih da je više razvijeniji ali verujem i da se slabo ulaže. Voleo bih za početak kada bi Balkan dao nekog profesionalca koji bi se takmičio na vrhunskom nivou za početak.
U sustini, nije da taj sport nije prisutan kod nas, naci ces u svakom baru bar po 2-3 stola zauzeta. Igra se bilijar, ali nekako to nije marketinski popularno kod nas. Skoro sam gledao na TV da je neki momak iz BiH osvojio neku nagradu u jakom svjetskom turniru u bilijaru. Nije nemoguce da zazivi i snooker samo je potrebno neko medijsko eksponiranje samog sporta, jer ocito postoji odredjeni talenat na ovim prostorima.
slika
Avatar
Dexter
Rank 6
Rank 6
Postovi: 397
Pridružen/a: 06 pro 2021, 22:22
2
Status: Offline

Re: Pitanja o sportu

Post Postao/la Dexter »

Novo pitanje: Koja od Ex Yu republika ce ostvariti najgori rezultat na Evropskom prvenstvu u rukometu?
Odgovori