Tam Nakano

World Wonder Ring Stardom
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24845
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Tam Nakano

Post Postao/la Maki »

Tam Nakano je postala Yuka Stardoma. Ova glupost sa duplom šampionkom je koštala prvo Giuliju a sad i Minu. Upitno je hoće li se njih dvije uopšte i oporaviti, pogotovo Mina.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12355
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Tam Nakano

Post Postao/la Rio146 »

Upravo vidio rezultate. Kafa-faking-strofa. Ja ne znam koji je klinac Ogawi. Tam je dobra i zaslužila je push, al od prije godinu dana kada je bila na dnu, porasla je ne organski na duplog champa. Od najnesposobnijeg lidera, do samog vrha bez price i razvoja karaktera. Ne sviđa mi se.
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24845
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Tam Nakano

Post Postao/la Maki »

Ma predebilno. Mina se neće lako oporaviti od ovoga. Okonča najveći Wonder reign u istoriji i dobija transitional reign. Upitno da li će ikad više i dobiti titulu. Stardom jako rijetko ima 2x šampionke kad su glavne titule u pitanju.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24845
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Tam Nakano

Post Postao/la Maki »



Ne znam baš koliko je dobro porediti se sa gimmickom koji mnogi smatraju debelo overpushanim. Jebite me ako ovo nisu napravili samo zato što TJPW, kao najbliža konkurencija, isto ima duplu šampionku ali je Stardom htio otići korak dalje i napraviti to sa singles titulama.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12355
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Tam Nakano

Post Postao/la Rio146 »

Od toliko dobrih cura Syuri, Utami, Hazuki, Suzu Suzuki...oni stavljaju na nju dva pojasa. Za sada mi je undercard puno zanimljiivji nego main event scena.
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24845
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Tam Nakano

Post Postao/la Maki »

Zaključali su ME scenu nepotrebno baš nepotrebno.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24845
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Tam Nakano

Post Postao/la Maki »

Najveći trenutak njene karijere je osvajanje Wonder titule od Giulie u Hair vs Hair meču koji je bio prva i najbolja kulminacija tog rivalstva. Tam je tim mečom profilisala sebe kao maineventerku i jedno od top imena.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12355
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Tam Nakano

Post Postao/la Rio146 »

Slažem se, al onda je doslovno dotakla dno kad je preuzela Kozuene. Waka joj imala najgori niz mečeva bez pobijede, a Pink Kabukiji koje su bile ultra popularne nisu ni prismrdile Goddess titulama. Veliki Bushido/Ogawa L.
Yes Sir!
slika
Odgovori