Shinsuke Nakamura

Zabava ponedjeljkom
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la KOMANIA »

Kao što Maki reče, osvajanje Royal Rumble-a je vrhunac, konkurencija ni nije neka.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57862
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Sherpa »

Bogme je velika, jer ideja je da govorimo o čitavoj karijeri, a ono što je on radio u NJPW je bilo vrhunski. Na žalost, nisam gledao u periodu dok je on bio iwgp heavyweight, pa mi je teško govoriti koliko je tada bio važan. Jer onaj rad za koji znam, i s kojim postaje važan, je kada postaje najkarizmatičniji hrval na planeti, uz iwgp intercontinentalnu titulu

A ako već govorimo o wwe periodu, meni je najpamtljiviji njegov prvi meč, onaj nxt protiv sami zayna. Jer taj RR će kasnije uništiti grozan meč na WM.
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la KOMANIA »

Sherpa je napisao/la: 06 pro 2023, 23:58 Bogme je velika, jer ideja je da govorimo o čitavoj karijeri, a ono što je on radio u NJPW je bilo vrhunski.

A ako već govorimo o wwe periodu, meni je najpamtljiviji njegov prvi meč, onaj nxt protiv sami zayna. Jer taj RR će kasnije uništiti grozan meč na WM.
Tačno, ali meni je bzvz da komentarišem nešto što nisam gledao, tako da je konkurencija slaba od onoga u WWE-u, čak ga ni u NXT-u nisam ispratio mnogo.

Ako gledamo najbolji/najpamtljiviji trenutak meni je to debi na SD-u nakon WM 33, bez konkurencije, sjajna atmosfera je učinila svoje, ja ne gledam šta je bilo posle, govorimo o trenutku, tako da mi je i ta RR pobeda velika, to što se desilo, desilo se posle, do tada je izgledao dobro izuzev 2 poraza od Jindera, a to nije smelo da se desi, uopšte sam program u kojem Nakamura izlazi kao poraženi protiv jobber championa...
slika
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Dalmatian »

Čak i kad je heel to mu nije donijelo apsolutno ništa,izgubio od Setha za WHC pojas,šteta što mu tu nisu dali pobjedu,i sad će izgubiti meč od dosadnog Codyja.
Ostat će i dalje midcarder koji će se vrtiti oko takvih pojasa.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24585
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Maki »

Zašto se ovaj čovjek ne vrati u NJPW na jedan finalni run? Nadam se da će to učiniti kada mu istekne ugovor a i NJPWu bi dobro došlo.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57862
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Sherpa »

Jer će biti relativno nisko na cardu, on je otišao zato što je shvatio da i tamo pada niz card
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24585
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Maki »

Sigurno bi dobio makar jedan IWGP WHC reign.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57862
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Sherpa »

Po meni nula šanse. Ne bi mu ni prismrdio. Bio bi to dosata velik šamar svima koji su ostali i i godinama radili - jedan goto koji nikada nije bio prvak, da se ovaj sada vrati i uzme titulu. Mislim da bi to ubilo svlačionicu. Jer nakamura danas ne vrijedi puno. Ajde da se AJ styles vrati
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24585
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Maki »

Nakamura je daleko veće ime od Gotoa.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57862
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Sherpa »

Na nivou japana to je u prošlom svršenom vremenu. Nakamura nije sjena onoga što je bio lad je odlazio

A ovako možeš samo naštetiti svlačionici
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24585
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Maki »

I na nivou Japana je veće ime od Gotoa.

Ako davanje titule gaijinima nije uništilo svlačionicu ne bi je uništilo ni davanje jednog thank you reigna legendi kompanije.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57862
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Sherpa »

Bi. Vidi shibata, koji je morao odraditi hrpu toga da bi mu se oprosti odlazak. Jer on je otišao, ostali su grindali iz tjedan u tjedan. I sada ga, koji nije neka zvijezda u WWEu i čij je peak odavno prošao, staviti za prvaka? To bi bio šamar svima.

Dok su svi gaijini koji su postali prvaci odradili sasvim lijep grind za kompaniju
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24585
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Maki »

Shibata je napustio u lošem trenutku kad je NJPWu trebao svako ko je mogao nešto ponuditi. Nakamura nije, Nakamura je ostao kad je NJPW bio na dnu poslije Inokizma i otišao je 2016. kad je NJPW bio druga najveća promocija na svijetu.

Gaijini jesu odradili grind ali odradio ga je Nakamura i to godinama ranije dok NJPW nije bio na mapi. Nakamura je uz Okadu i Tanahashia postavio NJPW na radar zapadnih fanova a i u Japanu je pomogao da se NJPW profiliše kao broj 1.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57862
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Sherpa »

Al je u zadnjih skoro 10 godina bilo ljudi koji su davali sve od sebe za kompaniju. Plus, ne dolazi iz amerike kao veća zvijezda, dolazi kao low-mid card kojem je peak odavno prošao.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24585
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Maki »

Bilo je pa su opet zbačeni u stranu radi gaijina. Sam si naveo Gotoa kao primjer. Ja bih dodao i Ishija pa i Suzukija.

KAIRI je došla nazad sa daleko manje uspjeha od Nakamure pa je ipak gurana od strane Bushiroada i bila prva IWGP ženska šampionka i vratila se u WWE bez ijednog poraza od domaćih kečerki. Ista firma vodi i NJPW i Stardom.
Odgovori