Shinsuke Nakamura

Petkom na FOXu
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Jedan od lošijih svakako

Al ja se baš pitam, dal će ovakav nakamura jednom zaslužiti wwe kuću slavnih? Po meni ni blizu, karijera mu je slaba ako izuzmemo njpw period
Ne. Nije napravio ništa puno. 3 midcard reigna i 1 tag reign. Jedino Rumble ali i to je vrlo malo. No WWE svakog stavlja pa ko zna. Ako je mogao Koko B. Ware ući...
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Ni blizu najgoreg, za tu titulu se mogu borit Duggan, Studd i Vince.

Iako ne mogu negirat da je njegova pobjeda najnebitnija u zadnjih 20 godina
Kad su Duggan i Studd osvojili Rumble nije bio ovo što je danas tj. nije donosio title shot. Vince je makar bio značajan lik u tom periodu i ta pobjeda je imala uticaja na priče koje su se tad razvijale. Nakamura je baš dobio kao fanservice jer je WWE htio unovčiti Styles - Nakamura hype.
SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST Da Naka nije botchao onaj back suplex nad Cenom, vjerovatno bi porazio Mahala. To je moje mišljenje.
Sumnjam. WWE je tad išao full force na Indiju. Zato su i gurali Mahala. Nakamura kao Japanac koji loše priča engleski nikad nije imao velike šanse na main rosteru. Ne bi mu poslije dali pobjedu i nad Ortonom da je bio kažnjavan zbog Cenine povrede.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10626
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Shinsuke Nakamura

Post Postao/la HunterDX »

Nakamura he jednostavno imao najmanji značaj kao RR pobednik, bukvalno su stipulaciju koja se dešava jednom u godinu dana bacili u vodu, samo zato što su se predomislili.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6699
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Shinsuke Nakamura

Post Postao/la SwitchBlade »

Mislim da mu je surfanje važnije od pozicije na rosteru. Barem sam takav dojam stekao od njega.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Maki »

Budimo iskreni i meni bi bilo s obzirom na to kako ga tretiraju. 0-6 u world title mečevima, daju mu titulu i onda ga sklone sa TVa, nema nikakve bitne feudove već 2 godine itd.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6699
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Shinsuke Nakamura

Post Postao/la SwitchBlade »

Ma, on se već odavno pomirio s činjenicom da neće biti ništa bitno od njega u WWE-u. Barem je pronašao hobi u kojem uživa i usput zarađuje lijepu lovu sa strane.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Maki »

https://www.fightful.com/wrestling/shin ... -my-moment
Nakamura: “I'm still struggling in wrestling. Coming to US and coming to WWE is challenging. I came to challenge myself. That's why I'm here. I'm waiting to find my timing and my moment.”

E Shinsuke...
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sumljivo, lik je dosa u mirovinu. Samo ne smi to rec :mrgreen:
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Maki »

Ne pije mi toliko vode ni taj narativ da je on ovdje došao na odmor. Jer on je iz NJPW otišao jer je smatrao da ispada iz top scene zbog Tane i Okade. Nema mi smisla da je došao u Ameriku sa ciljem da bude niže na cardu.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6699
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Shinsuke Nakamura

Post Postao/la SwitchBlade »

Vjerojatno nije imao takav način razmišljanja kad je prvi put došao, ali s vremenom je počeo silaziti nizbrdo i očito je postao svjestan da mu je ovo posljednja stanica da lijepo zaradi u karijeri, pa se pomirio sa svojim položajem u kompaniji.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Maki »

SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST Vjerojatno nije imao takav način razmišljanja kad je prvi put došao, ali s vremenom je počeo silaziti nizbrdo i očito je postao svjestan da mu je ovo posljednja stanica da lijepo zaradi u karijeri, pa se pomirio sa svojim položajem u kompaniji.
To je vjerovatnije ali idalje ne mislim da je baš zadovoljan. Evo i sam kaže da se pati trenutno. To nije čovjek koji se pomirio sa svojom sudbinom.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Meni ovo više zvuči ko neki in character kayfabe odgovor nego da prenosi realno stanje kako se osjeća.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Maki »

Sumnjam. Nisam ni siguran odakle se stvorila priča da je Nakamura samo došao kupiti pare u WWE. Mogao je to nastaviti i u Japanu.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

U Japanu bi očekivanja za njega bila da nastavi imat hard hitting mečeve da zadrži relevantnost kakvu je ima. Ode ne mora radit stiff, može surfat, vjarojatno ima više para nego je ima u Japanu.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Maki »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:U Japanu bi očekivanja za njega bila da nastavi imat hard hitting mečeve da zadrži relevantnost kakvu je ima. Ode ne mora radit stiff, može surfat, vjarojatno ima više para nego je ima u Japanu.
Ali zato radi daleko više house showova. WWE stil je gori od japanskog za tijelo.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58091
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Sumnjam. Nisam ni siguran odakle se stvorila priča da je Nakamura samo došao kupiti pare u WWE. Mogao je to nastaviti i u Japanu.
Nije, razlika je u primanjima. Vjerojatno osjetna
slika
Odgovori