Shinsuke Nakamura

Petkom na FOXu
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58314
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Sherpa »

Samo je domet, status i važnost NJPWa i Stardoma prilično različita
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Maki »

Isti je princip. Stari maineventer se vraća nakon godina u WWEu. Da se Okada za dvije godine vrati misliš da ne bi bio pushan opet?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58314
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Sherpa »

Dvije godine i najbolji hrvač današnjice, koji će sigurno biti tretiran kao top card u AEWu

Naspram osam godina, low-mid card čiji se WWE period neće baš pamtiti. Gdje je nestala čak i ona njegova karizma koju je imao

Sori, nije usporedivo. Niti ga trebaju staviti blizu glavne titule.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Maki »

Pa usporedivo je u smislu da su obojica NJPW legende. Da Okada bude loše bookan u AEWu to ne bi izmijenilo njegov status legende u NJPWu.

Jednostavno ne vidim zašto bi nekome poput Gotoa (njega navodim kao primjer jer si ga pomenuo) bilo gore da legenda poput Nakamure dođe i dobije jedan world title reign nego da niz gaijina kojima je NJPW katapult za nešto više u Americi dobija world titule a domaći kečeri ostaju po strani.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7033
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la crocop97 »

A njemu se vjerojatno ni ne da vraćat u Japan jer mu je bolje radit lakše mečeve u WWE-u za puno više para nego u Japanu, ako mu je to prioritet, sve je jasno. Vidjelo se u meču s Mutom da ga japanska publika i dalje gleda kao zvijezdu, nebitno kakav položaj ima u WWE-u i njihovim fanovima možda i ne smeta njegov tretman tamo, zbog Nakamure načelno kmeče zapadnjački purp fanovi
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Maki »

crocop97 je napisao/la: 31 ožu 2024, 10:08njihovim fanovima možda i ne smeta njegov tretman tamo, zbog Nakamure načelno kmeče zapadnjački purp fanovi
Mislim da se ne radi o tome da im smeta ili ne smeta već je jednostavno popularan u Japanu i WWEov booking to ne može promjeniti a nije kao da japanski fanovi mogu nešto promjeniti po pitanju njegove pozicije u WWEu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58314
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Sherpa »

Kužim ja što želiš reći, al ako njega staviš kao prvaka, rekao si fuck you likovima kao goto ishii il yoshi-hashi i svim ostalima koji su grindali sve to vrijeme koje njega nije bilo. I sve njih ćeš učiniti nazdovoljnima takvim potezom.

Ne moraju oni biti popularni ko on, al svi oni imaju neke doze popularnosti kod fanova.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Maki »

Ali ti pomenuti svakako mogu biti nezadovoljni jer im NJPW nije dao mainevent pozicije bez obzira na Nakamuru.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7033
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la crocop97 »

Neće ni dobit te pozicije nikad, pogotovo netko kao Yoshi Hashi (uvijek je bio strašno podcijenjen, ali New Japan za njega dugo ima fiksnu poziciju low i mid carda i to će ostat tako) i već su počeli pripremat nove ljude za popunit main event pozicije, a pobjeda nad Nakamurom bi njima nešto i značila.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58314
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la: 31 ožu 2024, 12:37 Ali ti pomenuti svakako mogu biti nezadovoljni jer im NJPW nije dao mainevent pozicije bez obzira na Nakamuru.
Da, ali osjetno manje nezadovoljni ako je stav 'nemre svako biti prvak'. Ako sada vratiš nakamuru i daš mu tu titulu koju oni nisu dosegnuli, nakon što ga osam godina nije bilo, šalješ užasnu poruku
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Maki »

Ovo idalje nije "svako može biti šampion". Nakamura ipak nije bilo ko.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58314
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Sherpa »

Nije, i bio je prvak. Ali opet dolazimo do toga da ga dugo vremena nije bilo i da bi to moglo jako narušiti svlačionicu. Jer japan jako cijeni naporan rad, dat sad titulu nekome koga nije bilo godinama?
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Maki »

Okadi su dali prvu titulu kad je bio praktično rookie koji je floppao u TNAu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58314
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Sherpa »

Okadu su povukli iz TNA jer su bili nazadovoljni kako je bio tretiran, tj okada je bio njihov. Smatrali su da netko s takvim potencijalnom ne smije biti tako tretiran, i bili su u pravu.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Maki »

Ali je idalje Okada bio niko i ništa u wrestlingu pa su mu odmah dali titulu i nije svlačionica propala.
Odgovori