Paul Heyman

The Advocate

Petkom na FOXu
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24842
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Paul Heyman

Post Postao/la Maki »

Ako je istina da je onaj Rusev-Lashley story bio njegova ideja, a joj onda ga ne želim kao bookera.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17706
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Paul Heyman

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Ako je istina da je onaj Rusev-Lashley story bio njegova ideja, a joj onda ga ne želim kao bookera.
Mislim da sam negdje naišao na informaciju da je cijeli storyline Rusevova ideja... :shifty:
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13945
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Paul Heyman

Post Postao/la AleksaVP »

Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58257
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Paul Heyman

Post Postao/la Sherpa »

WON: More details on Paul Heyman being removed from his position as Executive Director of Raw. One person on the front office side said, “I am shocked it took this long. Everyone knew it was coming. Vince did not like Paul.”
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17706
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Paul Heyman

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Naravno da ga nije volio, kao ni Bischoffa. Poštovao je Paula, ali nije volio. Paul je ECW a Eric WCW. Prichard je homegrown, naravno da će dobiti prednost.
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3047
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
4
Status: Offline

Paul Heyman

Post Postao/la lemonzoo »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Ako je istina da je onaj Rusev-Lashley story bio njegova ideja, a joj onda ga ne želim kao bookera.
On je sredinom nultih vodio Smackdown, i toliko je bio dobar da je taj show zamalo posto popularniji od Rawa.
Uvijek u pravu.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Paul Heyman

Post Postao/la AlenB »

^to mu nitko ne može osporiti, al u zadnje vrijeme je on stajao iza dosta upitnih bookinga i storylineova koji su većinom bili ti nekakvi fancy love storylinei poput tog Rusev-Lana-Lashley ili onog s Kanellisima kad je ova bila trudna s drugim

Heyman je nažalost i u tom smislu izgleda pao prilično nisko u odnose na prije
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10402
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Paul Heyman

Post Postao/la Markovic619 »

USA Network izgleda da nisu zadovoljni što je Heyman pomaknut sa pozicije.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17706
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Paul Heyman

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Paul Heyman was absolutely in control of WWE RAW as well and the show saw him push a certain number of WWE Superstars. Drew McIntyre has reached a new height during Paul Heyman's tenure on WWE RAW. According to Dave Meltzer, they are very unhappy with the changes made to RAW, by removing Paul Heyman. USA Network reportedly understood this was a rebuilding period and the ratings were low because of the pandemic and not anything else.

“I know USA [Network] was unhappy with the change, very unhappy by the way. I don’t think that they were happy with the ratings [but] they understood the ratings. They were told a long time ago that this was a rebuilding period and it was gonna take time and they understood that. The ratings were a lot higher and then the pandemic came and that’s what really knocked it down the last three months. The same with SmackDown. I cannot imagine Fox being thrilled the ratings either, considering what they were expecting.”


With that being said, Paul Heyman is unlikely to come back in the creative position again, even if WWE changes their mind, which does not seem too likely at the moment.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24842
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Paul Heyman

Post Postao/la Maki »

Ja stvarno ne vidim šta je to Heyman toliko izmijenio. Raw je bio loš i sa njim na čelu. Da, eto pushao je par likova, no malo je to.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10402
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Paul Heyman

Post Postao/la Markovic619 »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Paul Heyman was absolutely in control of WWE RAW as well and the show saw him push a certain number of WWE Superstars. Drew McIntyre has reached a new height during Paul Heyman's tenure on WWE RAW. According to Dave Meltzer, they are very unhappy with the changes made to RAW, by removing Paul Heyman. USA Network reportedly understood this was a rebuilding period and the ratings were low because of the pandemic and not anything else.

“I know USA [Network] was unhappy with the change, very unhappy by the way. I don’t think that they were happy with the ratings [but] they understood the ratings. They were told a long time ago that this was a rebuilding period and it was gonna take time and they understood that. The ratings were a lot higher and then the pandemic came and that’s what really knocked it down the last three months. The same with SmackDown. I cannot imagine Fox being thrilled the ratings either, considering what they were expecting.”


With that being said, Paul Heyman is unlikely to come back in the creative position again, even if WWE changes their mind, which does not seem too likely at the moment.
Isto to ja postavio samo skraceno na nas jezik
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Ja stvarno ne vidim šta je to Heyman toliko izmijenio. Raw je bio loš i sa njim na čelu. Da, eto pushao je par likova, no malo je to.
Bolji je Raw bio sam njim nego prije njega, to je sigurno.

Pushao jest, ali nije mogao za manje od godinu dana da od njih napravi zvijezde. Da nije bilo njega Reigns bi osvojio Rumble. A čak je počeo da smanjuje skriptirane promoe. Drew ih je imao nekoliko u Road to WM. A i siguran sam da je dopustio Edgeu i Ortonu da govore šta žele.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10633
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Paul Heyman

Post Postao/la HunterDX »

Paul je imao ispone i padove, ima njuha za zvezdu, a isto tako je umeo da pravi bespotrebne i dosadne programe.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24842
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Paul Heyman

Post Postao/la Maki »

Ne kažem ja, ali nije bilo nekih pomaka. Sve ono što je pogrešno kod WWEa je bilo i pod Heymanom. Naravno da nije on sam mogao promijeniti sve, ali ipak nema nekih čvrstih rezultata. A to da bi Reigns osvojio Rumble sumnjam. Od 2015. Reignsa koriste upravo da se misli da će osvojiti i ostane do kraja gdje ga izbaci pobjednik koji onda dobije pop jer makar nije Reigns.

Da ne spominjem da su na Rawu ženska i tag divizija bile grozne pod Heymanom.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17706
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Paul Heyman

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Da ne spominjem da su na Rawu ženska i tag divizija bile grozne pod Heymanom

Normalno da je loša kad je većina dobrih talenata u SmackDowna. To pogotovo vrijedi za Tag Team, Rawu su ostale samo "mrvice". Timovi uglavnom ne previše poznati široj publici koje je trebalo graditi. Na SmackDownu imaš timove koji su bili prvaci više puta, neki čak i previše :roll:

Bolji je Raw bio sam njim nego prije njega, to je sigurno.
Pushao jest, ali nije mogao za manje od godinu dana da od njih napravi zvijezde. Da nije bilo njega Reigns bi osvojio Rumble. A čak je počeo da smanjuje skriptirane promoe. Drew ih je imao nekoliko u Road to WM. A i siguran sam da je dopustio Edgeu i Ortonu da govore šta žele.
Slažem se u potpunosti.
Od 2015. Reignsa koriste upravo da se misli da će osvojiti i ostane do kraja gdje ga izbaci pobjednik koji onda dobije pop jer makar nije Reigns.
Ovaj bi put zbilja osvojio i išao na Fienda, da nije Drew osvojio Rumble.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24842
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Paul Heyman

Post Postao/la Maki »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
Da ne spominjem da su na Rawu ženska i tag divizija bile grozne pod Heymanom

Normalno da je loša kad je većina dobrih talenata u SmackDowna. To pogotovo vrijedi za Tag Team, Rawu su ostale samo "mrvice". Timovi uglavnom ne previše poznati široj publici koje je trebalo graditi. Na SmackDownu imaš timove koji su bili prvaci više puta, neki čak i previše :roll:
Eh, ne znam koliko to pije vode. Nikog ni nisu mogli izgraditi od žena kad je bila Super Becky koja je gazila sve pred sobom i to je ugušilo diviziju. A što se tiče timova Heyman nije baš nikog izgradio da se kaže. Uglavnom je titula bila flipper.
Odgovori