New Japan Cup 2021

Arhiva prethodnih događaja
Odgovori
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

New Japan Cup 2021

Post Postao/la Markovic619 »

Dave

3/11 Ehime

Yano vs Great O'Khan - DUD
EVIL vs Cobb - 3

3/13 Nagoya Aichi Gym

KENTA vs Suzuki - 3.5
Goto vs Takagi - 4.5

3/14 Amagasaki

Nagata vs SANADA - 3.75
Ospreay vs Zack Sabre Jr. - 5

3/15 Korakuen Hall

YOSHI-HASHI vs Finlay - 3.5
Tanahashi vs White - 4.25

3/16 Korakuen Hall

EVIL vs Yano - 1.5
KENTA vs Takagi - 3.75

3/18 Shizouka Twin Messe

White vs Finlay - 3.75
Ospreay vs SANADA- Provided the recap of the match but didn't rate it yet.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

New Japan Cup 2021

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST EVIL vs Cobb - 3
Koji je meč on gleda da mi je znat :lol:
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

New Japan Cup 2021

Post Postao/la ejdzejp1 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Koji je meč on gleda da mi je znat
trajao je 30 minuta, ništa čudno, da je Cobb uradio još koji moonsault išlo bi preko 4
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

New Japan Cup 2021

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST trajao je 30 minuta
Samo je tako djelova. Zapravo je djelova i duži od 30 :lol:
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

New Japan Cup 2021

Post Postao/la ejdzejp1 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Samo je tako djelova
još jedan razlog zašto nije više ratean, nedovoljno vremena
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

New Japan Cup 2021

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

:lol: :lol: :lol:
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

New Japan Cup 2021

Post Postao/la Markovic619 »

Dan 11

Jay White vs. David Finlay
Pocelo je kao i svaki Whiteov mec, njegove heel igrice, pa bacanje u barikade na ringsideu ali to je predugo trajalo. Kad su se vratili u ring postalo je bolje, pogotovo nakon sto je Gedo eliminisan iz meca. Juice kako nosi Gedoa je najbolja stvar u ovom mecu i medju boljim stvarima u cijelom turniru. Pred kraj je bilo dosta dobro i moram priznati da mi je bilo bolje nego mec Whitea protiv Tane. Pobjednik skroz neocekivan. Ali ima smisla. Ne zele mec dva heela u 1/2 finalu a koliko vidim zele mec Tane i Whitea za NEVER titulu pa je zato Tanahashi ispao od Whitea. Tako ja bar razmisljam ali vjerujem da Gedo ima neka druga desavanja u glavi ***1/2

Will Ospreay vs. SANADA
Jako dobar mec. Svidja mi se sto su ispricali pricu oko slomljenog nosa Ospreaya iz njegovog prethodnog meca. Bilo je odlicnih spotova, pogotovo Paradise Lock u korneru. Bas su se bazirali na spotove oko noseva, kao sto su TKO i Oscutter sto mi se svidjelo. Zadovoljan sam ***3/4

8/10
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

New Japan Cup 2021

Post Postao/la SwitchBlade »

Ma, bilo je i pitanje vremena kada će Finlay pobijediti Whitea. Koliko znam, rekord prije meča bio je negdje 12-1 za Whitea, a sada im je bila idealna prilika i oni su je iskoristili.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

New Japan Cup 2021

Post Postao/la Markovic619 »

SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST Ma, bilo je i pitanje vremena kada će Finlay pobijediti Whitea. Koliko znam, rekord prije meča bio je negdje 12-1 za Whitea, a sada im je bila idealna prilika i oni su je iskoristili.
Spomenuo je to u promou posle meča sa Tanom.

12 vezanih pobjeda je imao
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

New Japan Cup 2021

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

I plus omogućava im da odma krenu gradit prema Tana White meču za NEVER titulu. Ne virujem da će se dogodit al imaju i opciju dat Evilu pobjedu nad Finlayom u finalu i od toga krenit prema Evil/White feudu unutar BC-a.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

New Japan Cup 2021

Post Postao/la SwitchBlade »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Ne virujem da će se dogodit al imaju i opciju dat Evilu pobjedu nad Finlayom u finalu i od toga krenit prema Evil/White feudu unutar BC-a.
Ako to znači da EVIL leti iz BC-a, onda može. BOOK IT GEDO!
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

New Japan Cup 2021

Post Postao/la Markovic619 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST I plus omogućava im da odma krenu gradit prema Tana White meču za NEVER titulu. Ne virujem da će se dogodit al imaju i opciju dat Evilu pobjedu nad Finlayom u finalu i od toga krenit prema Evil/White feudu unutar BC-a.
Da, to sam i ja spomenuo. Jer ne vidim zašto ne bi Tana išao na Ospreaya a ne Finlay.

A to sa Evilom je možda i ok a možda i ne jer bi onda Ospreay morao ispasti a nema neki booking u zadnje vrijeme.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

New Japan Cup 2021

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST A to sa Evilom je možda i ok a možda i ne jer bi onda Ospreay morao ispasti a nema neki booking u zadnje vrijeme.
Ne samo on nego bi i Evil triba izbacit Shinga :mrgreen:
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

New Japan Cup 2021

Post Postao/la ejdzejp1 »

i dalje ostajem pri tome da Ospreay osvaja, čisto jer je lider fakcije a nema nikakvu bitnu pobjedu
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

New Japan Cup 2021

Post Postao/la ejdzejp1 »

SANADA vs. Yuji Nagata - osmina finala New Japan Cupa
Dobri stari harizmatični i srčani SANADA, dugo ga nisam vidio. Meč je bio većim dijelom neloš po pitanju poteza koje su radili, ali u isto vrijeme i meni lično jako nezanimljiv jer nisu baš ponudili nešto interesantno. Nagatina kontra na Skull End vršenjem pritiska na nogu je bio najbolji trenutak definitivno. Kao što rekoh ne pretjerano zanimljivo, ali ništa loše. ***

Will Ospreay vs. Zack Sabre Jr. - osmina finala New Japan Cupa
Jako mi se svidjelo kako su postavili i započeli ovaj meč u odnosu na dosadašnje njihove. Ospreay je odmah preuzeo kontrolu i Sabreu nije dao da diše čime su pokazali da je ovaj Ospreay drugačiji od recimo onog sa New Beginninga prošle godine, pa je Zack morao ciljati povrijeđeno rame, ali čak mu ni to nije puno pomoglo na početku, dok Ospreay nije napravio glupu pogrešku pokušaja nadmetanja u submissionima sa submission masterom. Od tog trenutka Ospreay sella ruku, selling je spotty ali je u redu, akcija je back-and-forth i meč je generalno jako dobar sa odličnim trenucima poput onoga kada je Sabre igrao na kartu Ospreayeve gluposti pa ga provocira kako bi ovaj sve više i više koristio povrijeđenu ruku i time nanio sam sebi štetu za dalje. Kao što rekoh, generalno jako dobar meč...i onda se desio turnoff trenutak za mene. Zack radi Zack Driver, Ospreay kickouta, bezveze ali ne toliko užasno, Zack odmah zaključava Triangle Hold na povrijeđeno rame, Ospreay je 20 sekundi u holdu i NAKON što je primio finisher i bio u holdu 20ak sekundi s lakoćom podiže Sabrea povrijeđenom rukom i nosi ga na top rope. Spot koji podiže jednog wrestlera, a drugog pravi budalom. Od tog trenutka me ništa što se tiče meča nije pretjerano zanimalo jer je to onaj trenutak koji ubija meč, bar za mene. Ne sjećam se kad je jedan trenutak toliko uticao na moje mišljenje o meču. Jako dobro do tog trenutka, od tog trenutka su mogli imati 7-star classic i mene ne bi bilo briga. Još pokušavam shvatiti šta je zapravo slomilo Ospreayu nos. ***
slika
Odgovori