JoW - ProHrvanje

Journey Of Wrestling - Pro Hrvanje

Kockarnica, be the booker...
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la Dalmatian »

Listeru-kakve planove imaš za Lesnara kad se već iz zajebancije baviš sa bookingom
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17758
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Ništa konkretno, ma to ovako bezveze bookiram. Umirovit na WM, stavit nekog over. Najvjerojatnije Breakkera, kojem iz nekog razloga još nisam promijenio ime.
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la Dalmatian »

Nemoj Brocka Lesnara umiroviti još,ja bi ga stavio da bude još United states champion i intercontinental champion poslije još tag team champion s nekim da bude Grand slam champion
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17758
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Ne treba mu to, a i nije fer prema drugima. Budem doveo Carmela i Boudreauxa na MR, pa nek se oni mlate za midcard titule.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17567
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Online

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la Dynamite 7 »

The A-Lister je napisao/la: 29 ožu 2022, 13:47 Ozlijeđen.

Trebao je McIntyre cash-inati na Reignsu (dobio ga je na prošloj WM čisto, ali se teško ozlijedio kasnije i propao reign) ali sam zaboravio to bookirati :lol:
Sreća pa je taj plan propao.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17567
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Online

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la Dynamite 7 »

Dalmatian je napisao/la: 29 ožu 2022, 14:35 Nemoj Brocka Lesnara umiroviti još,ja bi ga stavio da bude još United states champion i intercontinental champion poslije još tag team champion s nekim da bude Grand slam champion
I naravno 24/7 champion. I to da ima dream meč sa R Truthom.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17758
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Unificirao sam sve titule osim midcard te ukinuo ženske tag team i 24/7 titule. Nema toga.
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la Dalmatian »

Čuvaj me se Dynamite,ti si sljedeća žrtva
A pazite se i vi drugi,dolazim po naredbi Sai Babe koji sve to gleda.
https://vm.tiktok.com/ZMLHtpMvu/
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la Dalmatian »

Kad će epizoda Jowa nadam se barem prije Uskrsa,baš sam se zabavio al neću publici ništa otkrivati što sam sve radio u zadnjoj epizodi koja se nadam da će uskoro izaći kad odobri šef kompanije.
Ja samo svojim fanovima mogu poručiti:ja se nadam da ćete u budućnosti još bolje proučavati zakonitosti i ono najbitnije:pripremati se za ukrcaj na matični brod koji uskoro dolazi,a u matični brod idu samo odabrani štovatelji lika i djela doktora kajropraktika i Sai Babe.
Ja sam odabran.

I evo moje poruke na temelju vašeg izgleda i odnosi se na sve vas na JOWU:
https://vm.tiktok.com/ZML4Q4xLY/
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17758
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

"Ali ako gledamo anatomski" je fetšejmanje na razini 22. stolječa
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la Dalmatian »

Doktor je uvijek bio korak ispred,čovjek je jebeni genije,ovi današnji kiropraktičari su goli kurac,zna se tko je jedan i jedini najbolji kajropraktik na kugli zemaljskoj.
Čovjek ima završenu osnovnu školu,dvije srednje,četiri fakulteta i najbitnije položen žuti pojas u Shotokanu peti dan,znao je čak 20 jezika,bio u samostanu fratar 9 godina,čak je išao usavršiti i portugalski jezik samo mu je taj nedostajao u prebogatoj kolekciji.
I ono najbitnije ja imam tri položena pojasa: žuti zeleni i narančasti pojas u Shotokanu,ja sam rasturio zakonitosti što se tiče karatea.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17758
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Spoiler
Hangman98 je napisao/la: 21 tra 2022, 11:38 slika
slika
Koja slučajnost, baš sam jučer pokrenuo Wheeler vs Harwood feud u svom Impact saveu :lol:
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la Dalmatian »

slika

Hahaha onom imbecilu iz Švicarske sam maznuo dva komada stiropora(petica za zid) iz prostorije,koji amater ostavlja to u prostoriji gdje nema ključa,još ja prisluškivao da mu to treba,sad nek misli ko mu je to maznuo,mogu biti četiri osobe:ja,susjedi, susjedov brat i susjed preko puta,a dokaza nema.(Nadmašio sam svog mentora Doktora of kajropraktika Antu Pavlovića).
Što je najjače danas njegov sin(moj nažalost bratić) ima rođendan isti dan kad i moja luda mater,i baš mi Sai Baba danas naredi da to ukradem,ma htio sam ja danas ukrasti oko deset komada stiropora,no Sai Baba je rekao da uzmem samo dva komada stiropora,te da idući put moram ići početkom svibnja tj na praznik rada 1.5.
Roditelji su rekli da sam ispravno postupio što sam danas ukrao stiropor.
Misija završena,idem jesti smoki kupila mama pet komada smokija od kikirikija,pošto je danas njen rođendan.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17567
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Online

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la Dynamite 7 »

Heel Dalmatian je rudnik zlata.
Ovo (moj nažalost bratić) je vrhunac 😂.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la Dalmatian »

Ovo je tek zagrijavanje za feud na Jowu,ako dođe do njega,jer A-Lister je očito zauzet sa nekim stvarima.
A i kad dođe do sukoba između mene i njih oni nemaju šanse,a i ja neću biti sam,bit će dva bratića i stric,neznam hoće li biti i strina s njima.
Al pokraj ringa i ja ću imati pomoć a to je mačak Sully Hunter,pas Garavi,ovca Tyson(naravno doktorova ovca)
I kako će šanse imat,da barem jedan bratić dođe bez pomoći a neće jer jedino može dobit uz njihovu pomoć,onda ću i ja nabaviti pomoćnike,ja sam uvijek korak ispred konkurencije
私はイーサン・カーター三世です
Zaključano