JoW - ProHrvanje

Journey Of Wrestling - Pro Hrvanje

Kockarnica, be the booker...
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Baš si nešto razmišljam hoće li biti uskoro nova epizoda i ne mogu ti reći sigurno. Sad sam se baš zagrijao s recenzijama, a planiram se vratit još jednom projektu ovdje kojeg sam zapustio.
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la Dalmatian »

I am the Best heel in The World and currently on the forum.Moj heel turn je najbolji ikad na ovom forumu i nitko se ne može mjeriti na ovom forumu s menom,što se tiče heel turna,Lemonzoo sere da smo mi na forumu za njega male bebe, ipak ste svi vi na forumu za mene pa tako i on male bebe,pa Lemonzoo se igrao s dinosaurima,on je Manolićev vršnjak,živio u doba prve kuge koja je harala u ovom napaćenom svijetu,svjedočio je tome s Jožom Manolićem vidili su dobra i zla mada više zla u ovoj kugli zemaljskoj,to je činjenica,prebolio je španjolicu,pa valjda sad i ovaj koronavirus,sve su već vidjeli.
Jedino je Lučić iz Krim tim policije imao dlačicu bolji heel turn od mog,no ovo drugo je samo jako jako jako jako i jako loše kopiranje nas dvojice koji bi čak bili uspješni da se slučajno natječemo u WWE-u,Roman Reings bi bio beba pored mene i Lučića,dodao bi sam još i Božidara kao mog mentora on me je nekim stvarima podučio, vrhunski heel koji je digao gledanost blijednom RTL-u a oni ga pokušavaju omalovažavati lošim ocjenama,pojeo bi Paul Heymana za doručak on bi bio moj advokat
(doktor Ante Pavlović je umro on se ne računa jer fizički nije tu,čak bi bio trenutno najbolji,no otkad je otišao bio je jedan od najboljih heelova svih vremena)

Veći sam level od svih vas u kompaniji i forumu,vi ste nerdovi i luzeri(Wulf predvodnik luzera)kad bi narod birao kralja nerdova to bi bio uvjerljivo ja al srećom nisam nerd,nego najbolji heel koji je hodao zemljom,već sam na forumu ovdje samo da se zabavljam i ponižavam vas nerdove koje zanima statistika.
Dalmatian is excellence. I'm funny and I'm money.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Poštovani uživatelji ovog projekta,

budući da je prošlo dosta vremena od zadnje epizode i da u budućnosti neću imati vremena posvetiti se ovom projektu radi raznih obaveza koje me očekuju, mislim da od ovog projekta jako dugo, pa možda i trajno, neće biti ništa. Prije nego porukom za nekih tjedan dana zatražim moderatora (i generalnog menadžera) Aleksu (čiji je to posao pretpostavljam) da zaključa temu, odradio bih JoW nagrade s vama.

Nagrade će biti dodijeljene u sljedećim kategorijama, a ako imate kakvu ideju za neku novu kategoriju, slobodno dodajte. Možemo se dogovoriti da se i neke od predloženih kategorija izbace ako smatrate da su iste nepotrebne, dakako.

Kategorije:
1. Najbolji kečer (tu možete gledati pun paket, kakve je programe, promoe, gimmick, booking netko imao...)
2. Najbolji meč (tu se možete ravnati po pisanju meča/bookiranju meča, pošto nema drugi način za odraditi)
3. Najbolji TakeOver
4. Najbolji Weekly show
5. Najbolji team
6. Najbolji faction
7. Najbolji gimmick
8. Najbolji trenutak
9. Najšokantniji trenutak
10. Najsmješniji trenutak
11.Najbolji title reign
12. Najbolji promo
13. Najbolji turn (heel ili face)
14. Najpodcjenjeniji kečer
15. Najprecjenjeniji kečer
16. Najunderpushaniji kečer
17. Najoverpushaniji kečer
18. Najbolji segment
19. Najbolji feud
20. Najbolji face
21. Najbolji heel
22. Najbolji debut


Vaš zadatak je da dajete nominacije za svaku kategoriju, bilo bi dobro da bude najmanje četiri za svaku ako je moguće. Ako ne bude toliko, dodati ću svoje, a ako bude previše odabrat ću četiri za koje glasamo
Glasat će se preko obrasca kojeg ću vam ja poslati kad ga napravim, a za glasanje ću vam dati 72 sata. Mislim da je to taman dovoljno, nema potrebe da odužujemo. I smijete glasati za sebe, ako baš mislite da ste u nekoj kategoriji najbolji. Ja vam to neću zabraniti, ali nemojte onda za sebe glasati gdje stignete iz kolegijalnosti prema nama koji nećemo glasati za sebe.

P.S. Dynamite, neće ti biti dozvoljeno glasanje ak kreneš pisat da je "kompanija propala čim si ti otišao". Ne igramo se više gimmicka, "gnjavi" mene u porukama s time slobodno. Gimmick smije živjeti samo Dalmatian.

Lp, Fran
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13720
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la AleksaVP »

Baš šteta, ovo je bilo odlično. ☹️
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la Dynamite 7 »

Ovaj zadnji dio me ubio, čovjek me poznaje bolje nego rođena majka 😂.
Inače, počinjemo kad ti kažeš?
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Počinjemo s čime?
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la Dynamite 7 »

S tim glasanjem?
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Nominirajte nešto ako imate, glasamo za koji dan
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la Dynamite 7 »

Moje nominacije:
1. Najbolji kečer: Alen
2. Najbolji meč- Sherpa vs Alen- Kečermanija
3.Najbolji takeover- Kečermanija
4. Najbolji weekly show: PH weekly 13
5.Najbolji team- Anteridius Express
6. Najbolji faction- nBo
7. Najbolji gimmick- Dalmatian (pijanac i ženskaroš)
8. Najbolji trenutak- Dynamite osvaja Junior titulu nakon chambera na Kečermaniji.
9.Najšokantniji trenutak- Otkriće da je Aleksa novi GM.
10. Najsmješniji trenutak- Romam Empire truje Alena juhom od gljiva na Takeover Undergroundu
11. Najbolji title reign- Maki sa PH titulom
12. Najbolji promo- Božidar na PH Weekly 28
13. Najbolji turn- Sherpin heel turn
14. Najpodcijenjeniji kečer- Dalmatian
15. Najprecjenjeniji kečer- DonnieDemon
16. Najunderpushaniju kečer- KOMANIA
17. Najoverpushaniji kečer- Maki
18. Najbolji segment- Stevo upada u Dalmatianovu svlačionicu dok je ovaj zauzet Makedonkama PH weekly 22.
19. Najbolji feud- Sherpa vs Alen
20. Najbolji face- Alen
21. Najbolji heel- Maki
22. Najbolji debut- Roman Empire
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Hvala na nominacijama, gledat ću ja da nešto nominiram :D
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Dodao sam po dvije svoje nominacije na Dynamiteove:

Nominacije:
1. Najbolji kečer: Alen, Maki, Maridius
2. Najbolji meč- Sherpa vs Alen- Kečermanija, Maki vs Alen - Zadar, Dynamite vs Aleksa - Underground
3.Najbolji takeover- Kečermanija, Zadar, KuB
4. Najbolji weekly show: PH weekly 13, PH Weekly 9, PH Weekly 25
5.Najbolji team- Anteridius Express, nBo, Hangman & Roman Empire
6. Najbolji faction- nBo, A-Lister Akademija, Crocop-Hunter-Switch
7. Najbolji gimmick- Dalmatian (pijanac i ženskaroš), Roman Empire (kuhar, komercijalist, statističar i budući arhitekt), Maki (Tribal Chief ali bolji)
8. Najbolji trenutak- Dynamite osvaja Junior titulu nakon chambera na Kečermaniji, Alen osvaja ProHrvanje titulu, Roman Empire debi
9.Najšokantniji trenutak- Otkriće da je Aleksa novi GM, Sherpin heel turn, Markovic postaje novi Junior prvak
10. Najsmješniji trenutak- Roman Empire truje Alena juhom od gljiva na Takeover Undergroundu, Roman Empire debut promo, Božidarov "3 zvjezdice" promo
11. Najbolji title reign- Maki sa PH titulom, Dynamite sa Junior titulom, Alen sa PH titulom
12. Najbolji promo- Božidar na PH Weekly 28, Maki na PH Weekly 13, Markovic na PH Weekly 21
13. Najbolji turn- Sherpin heel turn, Dalmatianov heel turn, A-Lister face turn
14. Najpodcijenjeniji kečer- Dalmatian, KOMANIA, Stevolopata
15. Najprecjenjeniji kečer- DonnieDemon, Dynamite, Mandy
16. Najunderpushaniju kečer- KOMANIA, Hangman, Rio
17. Najoverpushaniji kečer- Maki, A-Lister, Dalmatian
18. Najbolji segment- Stevo upada u Dalmatianovu svlačionicu dok je ovaj zauzet Makedonkama PH weekly 22, Mandy izbjegava pokušaj ubojstva (PH Weekly 11), Svađa Božidara i Romana dok u pozadini otimaju Sherpu (PH Weekly 24)
19. Najbolji feud- Sherpa vs Alen, Maki vs Rio, Dynamite vs Nele
20. Najbolji face- Alen, A-Lister, Roman Empire
21. Najbolji heel- Maki, Sherpa, Dynamite
22. Najbolji debut- Roman Empire, Dalmatian, Jobber
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Mislim da su po tri nominacije dosta, gledat ću da što prije napravim anketu za glasanje.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Promjena plana... Budući da mi se ne da raditi anketu, riješit ćemo to tako da kopirate ovo dolje i pošaljete mi poruku u kojoj ste boldali svoje pickove. Rok ponedjeljak 23:59.

Ako ne možete naći neku epizodu/promo/bilo što, pitajte i linkat ću vam

Kod: Označi sve

1. Najbolji kečer: Alen, Maki, Maridius
2. Najbolji meč- Sherpa vs Alen- Kečermanija, Maki vs Alen - Zadar, Dynamite vs Aleksa - Underground
3.Najbolji takeover- Kečermanija, Zadar, KuB
4. Najbolji weekly show: PH weekly 13, PH Weekly 9, PH Weekly 25
5.Najbolji team- Anteridius Express, nBo, Hangman & Roman Empire
6. Najbolji faction- nBo, A-Lister Akademija, Crocop-Hunter-Switch
7. Najbolji gimmick- Dalmatian (pijanac i ženskaroš), Roman Empire (kuhar, komercijalist, statističar i budući arhitekt), Maki (Tribal Chief ali bolji)
8. Najbolji trenutak- Dynamite osvaja Junior titulu nakon chambera na Kečermaniji, Alen osvaja ProHrvanje titulu, Roman Empire debi
9.Najšokantniji trenutak- Otkriće da je Aleksa novi GM, Sherpin heel turn, Markovic postaje novi Junior prvak
10. Najsmješniji trenutak- Roman Empire truje Alena juhom od gljiva na Takeover Undergroundu, Roman Empire debut promo, Božidarov "3 zvjezdice" promo
11. Najbolji title reign- Maki sa PH titulom, Dynamite sa Junior titulom, Alen sa PH titulom
12. Najbolji promo- Božidar na PH Weekly 28, Maki na PH Weekly 13, Markovic na PH Weekly 21
13. Najbolji turn- Sherpin heel turn, Dalmatianov heel turn, A-Lister face turn
14. Najpodcijenjeniji kečer- Dalmatian, KOMANIA, Stevolopata
15. Najprecjenjeniji kečer- DonnieDemon, Dynamite, Mandy
16. Najunderpushaniju kečer- KOMANIA, Hangman, Rio
17. Najoverpushaniji kečer- Maki, A-Lister, Dalmatian
18. Najbolji segment- Stevo upada u Dalmatianovu svlačionicu dok je ovaj zauzet Makedonkama PH weekly 22, Mandy izbjegava pokušaj ubojstva (PH Weekly 11), Svađa Božidara i Romana dok u pozadini otimaju Sherpu (PH Weekly 24)
19. Najbolji feud- Sherpa vs Alen, Maki vs Rio, Dynamite vs Nele
20. Najbolji face- Alen, A-Lister, Roman Empire
21. Najbolji heel- Maki, Sherpa, Dynamite
22. Najbolji debut- Roman Empire, Dalmatian, Jobber
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7569
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la Master of darkness »

The A-Lister je napisao/la: 01 kol 2022, 22:10 Poštovani uživatelji ovog projekta,

budući da je prošlo dosta vremena od zadnje epizode i da u budućnosti neću imati vremena posvetiti se ovom projektu radi raznih obaveza koje me očekuju, mislim da od ovog projekta jako dugo, pa možda i trajno, neće biti ništa. Prije nego porukom za nekih tjedan dana zatražim moderatora (i generalnog menadžera) Aleksu (čiji je to posao pretpostavljam) da zaključa temu, odradio bih JoW nagrade s vama.

Nagrade će biti dodijeljene u sljedećim kategorijama, a ako imate kakvu ideju za neku novu kategoriju, slobodno dodajte. Možemo se dogovoriti da se i neke od predloženih kategorija izbace ako smatrate da su iste nepotrebne, dakako.

Kategorije:
1. Najbolji kečer (tu možete gledati pun paket, kakve je programe, promoe, gimmick, booking netko imao...)
2. Najbolji meč (tu se možete ravnati po pisanju meča/bookiranju meča, pošto nema drugi način za odraditi)
3. Najbolji TakeOver
4. Najbolji Weekly show
5. Najbolji team
6. Najbolji faction
7. Najbolji gimmick
8. Najbolji trenutak
9. Najšokantniji trenutak
10. Najsmješniji trenutak
11.Najbolji title reign
12. Najbolji promo
13. Najbolji turn (heel ili face)
14. Najpodcjenjeniji kečer
15. Najprecjenjeniji kečer
16. Najunderpushaniji kečer
17. Najoverpushaniji kečer
18. Najbolji segment
19. Najbolji feud
20. Najbolji face
21. Najbolji heel
22. Najbolji debut


Vaš zadatak je da dajete nominacije za svaku kategoriju, bilo bi dobro da bude najmanje četiri za svaku ako je moguće. Ako ne bude toliko, dodati ću svoje, a ako bude previše odabrat ću četiri za koje glasamo
Glasat će se preko obrasca kojeg ću vam ja poslati kad ga napravim, a za glasanje ću vam dati 72 sata. Mislim da je to taman dovoljno, nema potrebe da odužujemo. I smijete glasati za sebe, ako baš mislite da ste u nekoj kategoriji najbolji. Ja vam to neću zabraniti, ali nemojte onda za sebe glasati gdje stignete iz kolegijalnosti prema nama koji nećemo glasati za sebe.

P.S. Dynamite, neće ti biti dozvoljeno glasanje ak kreneš pisat da je "kompanija propala čim si ti otišao". Ne igramo se više gimmicka, "gnjavi" mene u porukama s time slobodno. Gimmick smije živjeti samo Dalmatian.

Lp, Fran
:cry:
You leave when you think it's time
Zaključano