JoW - ProHrvanje

Journey Of Wrestling - Pro Hrvanje

Kockarnica, be the booker...
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17709
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Netko ne prati priču :mrgreen:

Kud je otišao? I što se od tada dogodilo?
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7668
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la Master of darkness »

Dynamite 7 je napisao/la: 14 ožu 2022, 22:19 Takođe je i nesposobni Nele izgubio titulu u prvoj odbrani 🤭.
Imao sam 4 na 1 na kraju, nisam imao nikakve šanse.

Ja makar nisam bio suspendovan i nisam nameštao druge članove rostera :roll:
You leave when you think it's time
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la Dalmatian »

Ja se nadam da je onom luzeru koji navija za luzerski klub s Old Trafforda istekla suspenzija jer on je sljedeći.

Nisam mu ja kriv što plaće što je dobio suspenziju i to zbog toga što je glup,al Sai Baba i doktor su mi naredili da napravim belaj u mečevima protiv svih mojih budućih protivnika.

Ja sam odradio dobar meč al najavljujem svoj dolazak u PHK i to sigurno kad Ućo bude imao meč,vidit će posljedice kad se najmanje bude nadao,može bit sretan što i sam nisam bio 100 posto u meču i to zbog toga što dugo nisu materijalizirali videa od najboljeg doktora kajropraktika na jubitou Ante Pavlovića,no stigao je klip u kojem drži lekcije karate,zbog njega ja imam položen žuti,zeleni i narančasti u Shotokanu peti dan,a to niko u kompaniji nema jer ne znate osnove karatea,ja sam upio sve zakonitosti od dragog nam doktora.
Doktor Ante i Sai Baba su mi naštimali one žene makedonke i rekao: Dalmatian pojebi ih.Sad mi je naredio da odem osvajati titule u kompaniji jer sam sve žene obradio i centrirao.

Selam alejkum merhaba Bog i Hrvati popij pa plati 🇭🇷💪
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17709
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

:lol: :lol: :lol:

Genijalno
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la Dalmatian »

Sai Baba naštimava svašta i to većinom dobrih stvari koje se dese čovjeku, doktor Ante je susjedu mrknuo motorku,ima na YouTubeu (jubitou)ja sam dan poslije nove godine sam stricu iz Švicarske maznuo Jupol kantu,čavle,vide,šafciger,drva,pilu te kosaču za drva,susjedu sam još uzeo kamenja,odbijač za kamen te ručnu pilu,čak sam prije neznam kolko godina mislim 2016 našao u avliji 200 kuna odma sam uzeo Sai Baba je naštimao susjedu da mu iz džepa ispadne novac.
Ja jedini u selu imam 3 položena pojasa (žuti, zeleni i narančasti pojas) u Shotokanu peti dan.
Ja se uvijek konzultiram ponajprije sa najboljim doktorom kajropraktikom na planeti Zemlje te Sai Babom koji je i meni i doktoru uzor.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17709
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Uljepšao si mi dan :lol:
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17556
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la Dynamite 7 »

Gdje ti je bio Sai Baba protiv Uće :think: :shhh: ?
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la Dalmatian »

Sai Baba mi pomaže samo kad mi je baš najpotrebnije,javio mi prije par dana da ću uništavati iduće protivnike,ja naredbe izvršavam,ono kad sam te ja koštao pobjede u PHK to mi je naredio Sai Baba da napravim,ja i on smo ti naštimali poraz.

I napomena,sad je CroCop 97 izjavio da je zatvor bio predobar tretman za tog bolesnika,misleći da mog životnog uzora(doktora kajropraktika)mislim da je to sve doktor čuo i prenosi mi nešto što se ni malo neće svidjeti Crocopu,a to je da ću ga centrirat,a svi znamo da sam već razvalio Crocopa u Piranadeath meču,stvarno hoće opet da ga pošaljem u bolnicu nakon što pošaljem protivnike prije njega.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la Dalmatian »


Evo ovim putem se i ja zahvaljujem Sai Babi na kraju još jednog radnog dana i ovim putem se obraćam svojim fanovima da se i vi naklonite Sai Babi kao i doktor Ante koji mi se jučer ukazao i rekao:Sai Baba i ja te od gore pratimo i napravit ćeš velike stvari samo slušaj nas mi imamo velike planove i uspjet ćeš u kompaniji.
Ja sam doktore sve primio na znanje i kao kod tvog jučerašnjeg ukazanja i našeg epskog razgovora sam ti obećao da ću nakon svakog meča ići u tvoj(Antin hram zdravlja u Dragonožec)i nahranit Bukefalu(konja),Sully Huntera (mačak), Garavog (pas)iTysona i sve ostale živine koje si imao u svome hramu.

Mogu samo za svoje protivnike reć očekujte neočekivano.
Vidimo se luzeri.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17709
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Kakav će ovo heel heat bit ljudi :lol:
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17556
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la Dynamite 7 »

Ljudi misle da je lako biti dobar heel :snooty: .
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la Dalmatian »

Tko ne pogleda ovaj video od 3 minute i 19 sekundi on je budala,učite zakonitosti,svi ćete bit centrirani kao i uskoro Dynamite 7 nakon njega i CroCop 97 zbog onih riječi upućenih doktoru,ipak su to seljačine i luzeri koji nisu uspjeli u životu,kao i ostali u kompaniji.

HVALJEN ISUS I MARIJA SELAM ALEJKUM MERHABA
BOG I HRVATI POPIJ PA PLATI🇭🇷.
Zadnja izmjena: Dalmatian, dana/u 28 ožu 2022, 19:48, ukupno mijenjano 1 put.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17986
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la Hangman98 »

Fun fact, doktorov rodjak (bratic ili sestric nisam siguran) Daniel Pavlovic je odigrao 2 utakmice za bosansku repku.

https://www.transfermarkt.com/daniel-pa ... eler/19671
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17556
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la Dynamite 7 »

Nisam znao da je lik doktorov rođak 😂.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: JoW - ProHrvanje

Post Postao/la Dalmatian »

Ovdje je doktor vratio onog neznalicu Ćiru na tvorničke postavke,Ćiro ga se usrao i šutio je ko kurva jer je doktor u pravu,i da on je rođak Danijelu.
私はイーサン・カーター三世です
Zaključano