Elimination Chamber 2021

Za WWE događaje koji su iza nas

Ocenite PPV

Anketa je završila: 01 ožu 2021, 10:01.

1
0
Nema glasova.
2
0
Nema glasova.
3
2
40%
4
3
60%
5
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 5

Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6662
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Elimination Chamber 2021

Post Postao/la SwitchBlade »

Da, već je neko vrijeme ustajao lik, ali zaslužio je još jednu vladavinu prije nego što ode u mirovinu. Čovjek ima četrdeset godina, otac dvoje djece. Sigurno je reći da se njegova karijera u ringu izmiče, vjerojatno u prijelazu na više usmjerenu ulogu menadžera. Barem se nadam da će ga zadržati i iskoristiti njegovu najbolju snagu, njegove promo vještine. Ovo je prijelazna vladavina, koja je najvjerojatnije kratkoročno smišljena kako bi se ubrizgao kaos oko RAW title slike, McIntyre/Lashley je veća priča ovdje. Povrh toga, bio je potreban uspješan cash-in za MITB koncept koji je teško smeće u zadnjih nekoliko godina.
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Elimination Chamber 2021

Post Postao/la DVW »

Miz je najbolji mic worker u WWE-u godinama. To stalno ponavljam. Zaslužio je još jedan reign.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6662
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Elimination Chamber 2021

Post Postao/la SwitchBlade »

Nitko nije spomenuo da je Riddle novi US prvak. Govori puno o važnosti titule. :mrgreen:
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10312
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Elimination Chamber 2021

Post Postao/la Markovic619 »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Miz je najbolji mic worker u WWE-u godinama. To stalno ponavljam. Zaslužio je još jedan reign.
Ja se ne sjećam njegovog nekog promoa a da se desio u zadnje 2-3 godine.

Rey imao reign 1 sat, aaaaaa. Duša me boli. :lol: :roll:
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Elimination Chamber 2021

Post Postao/la DVW »

@Markovic619

Ne mora to biti konkretan promo. To je do writtera. Miz je zanimljiv kad priča bilo šta. Da mu bolje pišu on bi izgledao bolje. Ovako ne pamtimo kad se najtalentovaniji mic worker u kompaniji isprsio na micu. Tako su mi slušljivi bili samo Punk i Jericho do sad.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Elimination Chamber 2021

Post Postao/la Maki »

Meni se ni ne gleda McIntyre Lashley za titulu. McIntyre ga je već dobio prošle godine a Lashley mi nije neko koga želim vidjeti u world title meču na najvećem eventu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Elimination Chamber 2021

Post Postao/la Sherpa »

Nije problem miz, problem je kad i kako. Kad je jedno par godina prekasno, ne kada je vruć nego kada ga nitko ne želi kao prvaka.

Kako pak kaže ja sam geek. Nakon što je neuspješno keširao pa su mu onda vratili kofer.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Elimination Chamber 2021

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Nije problem miz, problem je kad i kako. Kad je jedno par godina prekasno, ne kada je vruć nego kada ga nitko ne želi kao prvaka.

Kako pak kaže ja sam geek. Nakon što je neuspješno keširao pa su mu onda vratili kofer.
Iskreno mi je to i svejedno. Miz je stvarno dugo ovo čekao. Tako da ću preći preko manje nego idealnih okolnosti.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6662
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Elimination Chamber 2021

Post Postao/la SwitchBlade »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Meni se ni ne gleda McIntyre Lashley za titulu. McIntyre ga je već dobio prošle godine a Lashley mi nije neko koga želim vidjeti u world title meču na najvećem eventu.
S obzirom na njegov trenutni booking, nemam ništa protiv Lashleya. Koliko znam, WM bi ove godine trebala imati pravu publiku. Dakle, vjerovatno idu prema tome da Drew dobije svoj WM trenutak koji nije uspio dobiti prošle godine.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Elimination Chamber 2021

Post Postao/la Sherpa »

@maki al koliko dugo će držati titulu? Pa čak i nakon meča i beatdowna mu je drew jednom kickoutao...
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Elimination Chamber 2021

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST @maki al koliko dugo će držati titulu? Pa čak i nakon meča i beatdowna mu je drew jednom kickoutao...
U najboljem slučaju do WM, u najrealnijem do Fastlanea u najgorem odmah večeras.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Elimination Chamber 2021

Post Postao/la Sherpa »

Mislim da ga nitko ne vidi prvakom nakon wm, no dok je bio vruć, i ako već idemo 'you deserve it' putem, onda kada je zbilja to zaslužuo pobjedama i pričama, nije postao prvak a trebao je
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6662
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Elimination Chamber 2021

Post Postao/la SwitchBlade »

Fastlane mi se čini kao najrealnija opcija. Bilo bi zaista usrano da izgubi odmah večeras, ali nikad se ne zna s njima.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6662
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Elimination Chamber 2021

Post Postao/la SwitchBlade »

Btw, način na koji je Miz cashirao sličan je prvom. Povlačio je iste poteze, bile su iste sekvence, čak je i fizički izgledao poput starije verzije starog njega, sve do njegovih manira i slično. Ne znam je li im to bila namjera ili ne, ali zanimljiv detalj.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Elimination Chamber 2021

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Mislim da ga nitko ne vidi prvakom nakon wm, no dok je bio vruć, i ako već idemo 'you deserve it' putem, onda kada je zbilja to zaslužuo pobjedama i pričama, nije postao prvak a trebao je
Ima istine ali opet bolje ikad nego nikad.
Odgovori