Roman Reigns

Tribal Chief

Petkom na FOXu
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la TheViper »

Burial master, nikoga nije stavio over. Da se WWE bar 30% trudio i oko drugih wrestlera imali bi veći broj zvezda.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17338
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Trenutno, očito, stoji bolje. Čak i predobro, jer iako je imao veliki heat prije 6 godina zbog pusha koji ljudi nisu htjeli, ovaj je još štetniji za diviziju. Šteta, jer su stvarno dobar posao radili s njim pretkraj 2020. i kroz veći dio 2021. A onda je postajalo sve gore po pitanju overpusha i cijela priča je prešla svaku mjeru kad je pobijedio Drewa pred njegovom publikom što se nije trebalo dogoditi.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la Dynamite 7 »

Niko nije napredovao u mojim očima za ovih 6 godina kao ovaj čovjek. Tribal Chief je najbolja stvar u zadnjih par godina i među boljim ikad u WWE-u. Uživam u svemu što Reigns i Bloodline rade. Da mi je neko to pričao prije 6 godina poslao bih ga na psihijatriju, a sad sam Reignsov fanatik. Stvarno veliko bravo za ovog čovjeka.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12229
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la Rio146 »

Zadnji put sam ga gledao na ovogodišnjem Royal Rumbleu protiv Rollinsa. Kako sam ga ostavio prije 3-4 godine, nije ništa napredovao. Govorim za in-ring.
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24420
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Roman Reigns

Post Postao/la Maki »

Previše previše previše. Volio sam Tribal Chiefa skoro kao Sayu Kamitani ali ovoliki riegn je čisto izdrkavanje. Pobjeda nad Drewom je potvrdila to.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13713
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: Roman Reigns

Post Postao/la AleksaVP »

Dynamite 7 je napisao/la: 25 stu 2022, 01:52 Niko nije napredovao u mojim očima za ovih 6 godina kao ovaj čovjek. Tribal Chief je najbolja stvar u zadnjih par godina i među boljim ikad u WWE-u. Uživam u svemu što Reigns i Bloodline rade. Da mi je neko to pričao prije 6 godina poslao bih ga na psihijatriju, a sad sam Reignsov fanatik. Stvarno veliko bravo za ovog čovjeka.
Kako će napredovati kada svi padaju pod njim :lol:
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17338
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Doslovno :lol:
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la TheViper »

Njegov poslednji clean poraz bio protiv Lashleya na ER 2018, ufff...
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la TheViper »

In an update, they also reported that there are discussions going on about Reigns losing both his Titles in separate matches at WrestleMania 39:

“The Titles will be split by the end of the Draft latest. The Draft will be after WrestleMania.

There is some talks however of Roman dropping both Belts at Mania. First on Night 1 and Second on Night 2.”

:pray:
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10306
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: Roman Reigns

Post Postao/la Markovic619 »

Ne bi bila dobra odluka da skinu obe titule sa njega. Jednu skinuti a drugu nek nosi do Slamma.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6862
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la crocop97 »

Meni bi opet bilo bolje da prvo jedan uzme obje titule čisto da imaju nekog aktivnijeg koji ga je skinuo čisto, ovaj koji mu uzme drugu titulu kayfabe ima prednost jer je Reigns već hrvao dan ranije i to u važnom meču pa to malo umanjuje pobjedu. I meč za obje titule sam po sebi je veći od meča za jednu, dugoročno im je bolje pogurat nekog kako treba
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24420
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Roman Reigns

Post Postao/la Maki »

Markovic619 je napisao/la: 03 pro 2022, 22:22 Ne bi bila dobra odluka da skinu obe titule sa njega. Jednu skinuti a drugu nek nosi do Slamma.
Universal sa kojom i ima ovaj dugi reign.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13713
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: Roman Reigns

Post Postao/la AleksaVP »



Pola tela se raspada dok veterani biza čitaju ovo 💀
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5256
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la ante »

Mmmm krivim putem hodaš, Romane. U stare dane, za takve stvari bi pravi vođa svlačionice izravnao kičmu tom klincu.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17732
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Roman Reigns

Post Postao/la Hangman98 »

Ili mu se, u najboljem slucaju, posrao u torbu. Danasnje generacije nikad nece znati sta je to klasna razlika i kako je zaraditi postovanje na pravi nacin...
slika
Odgovori