Roman Reigns

Tribal Chief

Petkom na FOXu
Odgovori
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la Maki »

Odlična odluka.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13996
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la AleksaVP »

Juče sam pročitao da ni ove godine ne bi dobio da se nije pojavio Rock. Nisu imali dugoročne planove za Codyja ali se pojavio Rock i promenili su plan, u nekom trenutku su trebali ići rutom Rock vs Roman gde bi Final Boss osvojio titulu i potom bi otišao u Holivud i titula bi bila vacate, ovo je puno bolja solucija što su odradili.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9323
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la KOMANIA »

Maki je napisao/la: 04 svi 2024, 09:56Odlična odluka.
Ispalo je tako, a delovalo je kao promašaj decenije...

Na kraju Cody ga je skinuo kada su izgradili pravo rivalstvo i imao pravu priču s njim, a ono je bilo "želim da završim priču koju moj otac nije", a usput je to i mit što ti reče...
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10637
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la HunterDX »

Odluka je bila jako loša, jer smo dobili godinu dana dosadnog, filler Reigns. Cody je trebao da ostane bez ičega, jer su planirali da The Rocka okonča reign. Tužno.


Na kraju jeste to bio momenat na WM 40. Sve se dogodilo zbog publike. Ljudi su već zaboravili onaj debilni trenutak kada se The Rock pojavio kao izazivač a Cody povukao.

Samo se probudite svi koji smatrate da je gubitak čitave godine bio dobar, jer se sve desilo slučajno na kraju.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la Maki »

Cody nije bio pravi izbor na WM 39.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9323
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la KOMANIA »

HunterDX je napisao/la: 08 svi 2024, 17:04
Stoji za Reignsov reign koji je trajao još čitavu godinu i to je bio najgori deo reigna bez dileme.

Trenutak je ispao bolji, sada je reign iza nas, Cody je velika zvezda, imamo potencijalno Cody-Rock, sve to je ispalo sobro inače bi i ja voleo da se reign završio minimalno godinu dana pre, a najbolje protiv McIntyrea, eventualno Zayna.

A što se tiče toga da Reigns ni sada ne bi izgubio to je rekla kazala, planovi se menjaju, u javnost izlazi svašta i tačno i netačno, bukvalno se traži uvek neki alibi da se umanji značaj i trenutak (Rock je trebao, Cody je zbog publike, desilo se slučajno)...
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13996
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la AleksaVP »

Pa i jeste se desilo slučajno, ne znam zašto ne želiš to da prihvatiš. Nisu sigurno planirali godinu unapred da Cody uzima nego se publika pobunila i eto. Nije im prvi put to da rade, nisu baš poznati da rade longterm storyje planirano.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la Maki »

I na kraju se pamti rezultat a ne planiranje.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la Maki »

Codyjevo osvajanje prošle godine bi ostalo u sjeni Samijeve milion puta bolje priče.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58319
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la: 08 svi 2024, 19:06 I na kraju se pamti rezultat a ne planiranje.
Apsolutno si u pravu po ovom pitanju, ali to ne znači da su sve odluke na tom putu bile dobre.
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9323
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la KOMANIA »

AleksaVP je napisao/la: 08 svi 2024, 18:17 Pa i jeste se desilo slučajno, ne znam zašto ne želiš to da prihvatiš. Nisu sigurno planirali godinu unapred da Cody uzima nego se publika pobunila i eto. Nije im prvi put to da rade, nisu baš poznati da rade longterm storyje planirano.
Nije da ne želim, nego se uvek traži neki razlog da se pljuje i kad nešto ispadne dobro, i onda se više priča o tome kako nije planirano nego o trenutku i onome što se zapravo desilo...
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58319
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la Sherpa »

ispadne dobro =/= dobar proces
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la: 08 svi 2024, 20:34
Maki je napisao/la: 08 svi 2024, 19:06 I na kraju se pamti rezultat a ne planiranje.
Apsolutno si u pravu po ovom pitanju, ali to ne znači da su sve odluke na tom putu bile dobre.
Slažem se i sam sam kritikovao build ali za 5 godina malo ljudi će se toga sjećati. Build za Rock vs Austin na WM 17 je isto tako bio upitan gdje je Rock neposredno pred WM osvojio titulu a Austin izgubio od Triple Ha a build se fokusirao oko Debre ali niko to ne pamti danas.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58319
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la Sherpa »

Zato kada raspravljamo o takvim stvarima možemo ići o tome kakav je bio build, koje su bile greške, koji je bio ishod, kako je utjecao na sve. Jer točno je, pamti se samo kraj. DB osvaja na WM30 je suepr moment, dok je narativ da je WM to planirao laž. Baš zato je važno imati takve poglede.

WM39 je bila greška. WM40 nije. Da je WM40 bio planiran u trenutku WM39 onda ni WM39 ne bi bio greška. No nije. To ne mjenja činjenicu da je konačni act bio odličan
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10637
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la: 08 svi 2024, 17:28 Cody nije bio pravi izbor na WM 39.
To je možda bilo i moje mišljenje, ali je svakako bio vruć kod publike.

Jeste sve ispalo bolje, to stoji.
Ali je isto tako činjenica da je izgubio i da nisu imali plan da mu daju godinu kasnije. Dakle još jedan lik koji je donekle izgrađen i koji ima momentum je iskorišćen da ode ispod njihovog ljubimca i ukrasi mu reign.
To je bila odluka u tom trenutku i sigurno da nije bila dobra tada.

I poslednjih godinu dana reign mu nije imao smisla, postao je više nego dosadan.
Odgovori