Roman Reigns

Tribal Chief

Petkom na FOXu
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17890
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la Hangman98 »

Maki je napisao/la: 16 ožu 2024, 20:02 Rock ih je sve zasjenio.
Zbog ovoga, meni je Cody u prošlogodišnjem buildu izgledao kao veća prijetnja, nego sada, a vjerovatno će biti drugačiji ishod.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24601
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la Maki »

Definitivno. Rock je čak i rekao za sebe da je final boss.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la Dynamite 7 »

Maki je napisao/la: 16 ožu 2024, 20:05 Degradirao bi je više da je prešutio Romanove uvrede.
Ne, on je prvi vrijeđao Romana i njegovu titulu Roman mu je uzvratio. Ovo je nešto najgore za Setha.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17890
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la Hangman98 »

Maki je napisao/la: 16 ožu 2024, 20:14 Definitivno. Rock je čak i rekao za sebe da je final boss.
Uključivanje Rocka je naštetilo i Romanu i Sethu i Codyu, u kontekstu toga kako izgledaju u kayfabeu. Podigli su sebi gledanost na SD, jer Rock to svakako donosi kada je konstantno na TVu, ali je li vrijedilo, kad ti trenutne zvijezde izgube na 'auri'. Smatram da se moglo i bez Rocka odraditi ovaj RTWM, a da su ostavili njegovo pojavljivanje za sam PPV, gdje bi i postavili Reigns vs Rock za buducnost.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24601
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la Maki »

Previše su zakomplikovali jer nisu otpočetka imali jasan plan. Htjeli su Rock vs Roman ali su Codyu dali Rumble što je besmisleno.
Avatar
Jovic
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1149
Pridružen/a: 19 pro 2020, 17:31
3
Lokacija: Zvornik- BiH/RS
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la Jovic »

Hangman98 je napisao/la: 16 ožu 2024, 20:23
Maki je napisao/la: 16 ožu 2024, 20:14 Definitivno. Rock je čak i rekao za sebe da je final boss.
Uključivanje Rocka je naštetilo i Romanu i Sethu i Codyu, u kontekstu toga kako izgledaju u kayfabeu. Podigli su sebi gledanost na SD, jer Rock to svakako donosi kada je konstantno na TVu, ali je li vrijedilo, kad ti trenutne zvijezde izgube na 'auri'. Smatram da se moglo i bez Rocka odraditi ovaj RTWM, a da su ostavili njegovo pojavljivanje za sam PPV, gdje bi i postavili Reigns vs Rock za buducnost.
Nisu tako radili jer je očigledan plan bio Rock-Roman za WM. Sve posle tog SD-a što je došlo je isforsirano od strane fanova.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6692
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la SwitchBlade »

Dva su glavna prvaka u priči i obojica se osjećaju kao naknadna misao.
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la Dynamite 7 »

Cool je vidjeti Rocka i Romana zajedno, ali s druge strane Rock čini da Roman izgleda manje authoritativno nego inače. Više bih volio da su imali meč nego ovo.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24601
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la Maki »

Kasno je sad za to ali WWE je trebao poraditi na Reignsovoj odjeći. Pogotovo se to vidi tokom ove priče gdje je i Rock koliko Rock tu šiša Romana koji je uvijek u majici sa kapuljačom kao običan tip koji ide iz teretane. Rock izgleda kao narkobos sa ulica Majamija a Roman kao njegov mušterija klošar.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6968
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la crocop97 »

Mene isto to bode u oči, pogotovo kad vidiš i kakvu prezentaciju ima Cody, a Reigns izgleda kao da ide skočit do pekare po burek.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24601
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la Maki »

Nekako je to i prolazilo dok nije Rock došao. Moglo se prodati u fazonu Roman je toliko dominantan i ima jaku auru da mu ne treba posebna odjeća. Ali sad kad je pored Rocka izgleda kao Solo Sikoa.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: Roman Reigns

Post Postao/la Markovic619 »

Maki je napisao/la: 29 ožu 2024, 21:56 Kasno je sad za to ali WWE je trebao poraditi na Reignsovoj odjeći. Pogotovo se to vidi tokom ove priče gdje je i Rock koliko Rock tu šiša Romana koji je uvijek u majici sa kapuljačom kao običan tip koji ide iz teretane. Rock izgleda kao narkobos sa ulica Majamija a Roman kao njegov mušterija klošar.
Ne bih rekao da Reigns izgleda kao klošar, više liči na lika koji je nezaposlen, sjedne u svoj audi a4, ode do teretane, odradi noge i onda skokne do mesnice i kupi kilu pilećih prsa. I tako svaki dan.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24601
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la Maki »

Pa dobro možda ne kao klošar ali u poređenju sa Rockom obično i neugledno. Doduše možda je to i cilj cijele priče da se postavi njihov feud.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la Dynamite 7 »

Maki je napisao/la: 29 ožu 2024, 21:56 Kasno je sad za to ali WWE je trebao poraditi na Reignsovoj odjeći. Pogotovo se to vidi tokom ove priče gdje je i Rock koliko Rock tu šiša Romana koji je uvijek u majici sa kapuljačom kao običan tip koji ide iz teretane. Rock izgleda kao narkobos sa ulica Majamija a Roman kao njegov mušterija klošar.
Meni to nekako ne bi sjelo, Roman mi je baš poseban zbog te svoje odjeće one majice i duksevi sa natpisima mi baš dobro izgledaju. Dobro mi je kako on ima svoj stil a Rock potpuno drugačiji. Ne znam ja Romana nikako ne bih mogao zamisliti u odijelu ili gaćama.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57877
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Roman Reigns

Post Postao/la Sherpa »

Roman Reigns: "I didn't wanna break up The Shield. And I definitely didn't wanna be a good guy... It's not like I had a whole bunch of options that I could just say no... Your livelihood is depending on you. You have to just be a good soldier and do what you're told."
slika
Odgovori