TLC: Tables, Ladders & Chairs 2020

Za WWE događaje koji su iza nas

Ocenite PPV

Anketa je završila: 28 pro 2020, 06:45.

1
1
13%
2
1
13%
3
2
25%
4
2
25%
5
2
25%
 
Ukupno glasova: 8

Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

TLC: Tables, Ladders & Chairs 2020

Post Postao/la Sherpa »

@emirates ali ako odeš malo natrag možeš vidjeti da su imali neke te ideje pa ih nikada nisu do kraja ostvarili. seth rollins cash in, mislim da ćemo se složiti da je to jedan od boljih cashinova.

ali se zaboravlja da je u jednom trenutku dean ambrose obećavao kako nikada neće dopustiti sethu da kešira nakon što je izdao shield. i to se do trenutka keširanja zaboravilo. a jednako jak moment bi bio seth dolazi, želi keširati, dean ga sjebe, roman čisto pina lesnara i roman kao prvak slavi sa deanom kao svojim shield bratom. imaš jebeni feel good, gdje je roman dobio zvijer i gdje se shield donekle osvetio authorityu - face payoff
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

TLC: Tables, Ladders & Chairs 2020

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST imaš jebeni feel good, gdje je roman dobio zvijer i gdje se shield donekle osvetio authorityu - face payoff
i gdje Reigns dobija zvizduke
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

TLC: Tables, Ladders & Chairs 2020

Post Postao/la Sherpa »

moguće, ali zahvaljuje frendu koji mu je pomogao (iako se nije umješao u meč), misim da bi dobio jako puno simpatija. pogotovo nakon sjajnog meča kojeg su imali.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

TLC: Tables, Ladders & Chairs 2020

Post Postao/la Markovic619 »

Odgledao ostatak ppva

Sasha Banks vs Carmella poprilicno solidno odradjen mec, moglo je bolje naravno ali nemam neke zamjerke

Hurt Business vs New Day mecevi nisu bili losi, i ovaj je bio dobar. Dobijamo nove sampione napokon. Alexander i Benjamin tag team sampioni, ko je to mogao ocekivati prije par mjeseci. MVP spasava sve redom, ne bi bilo lose da ubace jos nekog u stable. Odlicni su.

Charlotte, nevjerovatno, niko nije ocekivao. Sav spotlight je bio na njoj tokom meca. Barem vise Shayna i Nia nisu sampionke :dance:

Reigns & Uso vs Owens je bilo odlicno. Jako dobro ispricana prica sa Owensom koji se bori do zadnje kapi krvi. Mec brutalan. Od udaranja stolicama do bacanja kroz stolove pa sve do Speara u prazno u barikade ****1/2

Nevjerujem da mogu ponovit ovako dobar mec u petak zbog ogranicenja stipulacije ali ima smisla da dobijemo Steel Cage mec zbog svega sto se desavalo. Jos nas ocekuje i mec za IC titulu, Zayn vs Big E. Ima potencijala epizoda, bacit cu pogled. Raw necu da gledam jer je bilo puno sranja koliko sam vidio.

Pokopavanje Fienda dio broj 3 ne zelim komentarisati i bjezi Bray iz ove kompanije sto prije.

Bila bi 4 a zbog main eventa ocjena nize.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

TLC: Tables, Ladders & Chairs 2020

Post Postao/la Sherpa »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Jako dobro ispricana prica sa Owensom
ja se recimo ne slažem

meni je ovdje ko bio još jedan patetičan face koji nema prijatelje i mora sam protiv svih. naproosto to više ne mogu gledati, fejsove kojima nitko nikada ne dolazi pomoći. baš me to sve više smeta
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

TLC: Tables, Ladders & Chairs 2020

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Jako dobro ispricana prica sa Owensom
ja se recimo ne slažem

meni je ovdje ko bio još jedan patetičan face koji nema prijatelje i mora sam protiv svih. naproosto to više ne mogu gledati, fejsove kojima nitko nikada ne dolazi pomoći. baš me to sve više smeta
Složio bih se s tobom na početku vjerovatno ali ovdje je to dobro napravljeno. Owens je bio uvjerljiv u svojoj ulozi a nisam baš primjetio da je na SD-u bio sa ostalima pa da mu ima ko pomoci.

Nisam fan tog da 16 ljudi ulijeće u ring svaka 2 minuta gdje se ne zna ko gdje udara. Pošto je Owens u ovom feudu samac zašto bi mu neki nasumični lik pomagao i dobijao batine a nije morao. Nisam fan ni tog.

Meni se svidja kako su oni završili priču na ovom meču, ali slažem se da su mogli ići drugom direkcijom gdje bi Owens imao nekog iza sebe ali je on ovdje bio baš underdog.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

TLC: Tables, Ladders & Chairs 2020

Post Postao/la Sherpa »

okej, no koji mu je konačni payoff nakon ovoga? po priči u kojoj je to može biti isključivo to da ugrabi titulu, a ja ne vjerujem da će on to napaviti. zato smatram da je bila loša odluka premlatiti ga kada neće biti payoffa, barem ne prije wm, pošto mislim da roman tamo ulazi kao prvak. a odjednom prekinuti priu pa se nakon wm praviti kao da nije stala je isto glupo.

da ga roman dobije jedan na jedan, bolji, pobjedi, nema potreba za payoffom, ovako, barem po mom mišljenju, je itekako potreban
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

TLC: Tables, Ladders & Chairs 2020

Post Postao/la TheViper »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST
Pokopavanje Fienda dio broj 3 ne zelim komentarisati i bjezi Bray iz ove kompanije sto prije
Nije pokopan, nego kremiran.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

TLC: Tables, Ladders & Chairs 2020

Post Postao/la Markovic619 »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST
Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST
Pokopavanje Fienda dio broj 3 ne zelim komentarisati i bjezi Bray iz ove kompanije sto prije
Nije pokopan, nego kremiran.
hahahaha dobra :lol:

Sad mu mogu prosut pepeo u okean.
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

TLC: Tables, Ladders & Chairs 2020

Post Postao/la ejdzejp1 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST meni je ovdje ko bio još jedan patetičan face koji nema prijatelje i mora sam protiv svih
Owens već jedno tri mjeseca ponavlja da je imao lošu prošlost i da se pokušava promijeniti, izdao je sve svoje partnere tako da mu niko ne vjeruje i to je s te strane to objašnjeno
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

TLC: Tables, Ladders & Chairs 2020

Post Postao/la Sherpa »

Otisa nije izdao, zašto mu on ne bi došao pomoći? Zašto mu bilo tko ne bi došao pomoći, zato što je bio loš te se pokuašava promijeniti zaslužuje da drugi gledaju kako ga mlate?

Ne. Osim ako su baš svi u ovoj kompaniji jebeni psihopatni heelovi bez trunke emocija
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

TLC: Tables, Ladders & Chairs 2020

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Otisa nije izdao, zašto mu on ne bi došao pomoći?
A zasto bi mu pomogao? Samo zato sto je i on face? Pa da i on dobije batine a ne mora mu pomoc, nisu prikazani kao neki prijatelji.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

TLC: Tables, Ladders & Chairs 2020

Post Postao/la Sherpa »

Spasio je db-a kad ga je uso napao. Di je db bio?

A ovaj dio, zašto bi mu pomogao? Zato što nepošteno mlate čovjeka. To je i više nego dovoljan razlog. Naravno da nisu prikazani kao frendovi, fejsovi u ovoj kompaniji nemaju frendove.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

TLC: Tables, Ladders & Chairs 2020

Post Postao/la TheViper »

Kakve ocene :lol:
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

TLC: Tables, Ladders & Chairs 2020

Post Postao/la The A-Lister »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Kakve ocene :lol:
Četvorka je moja :cool:
Ko je 1 dao?
Odgovori