Giulia

Puro i Lucha na jednom mjestu
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58275
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Giulia

Post Postao/la Sherpa »

Jel bio period u kojem ona nije izgledala jebački dobro.

Fakat mi se sviđa novi look, sviđao mi se stari
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12357
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Giulia

Post Postao/la Rio146 »

Ovaj joj je čudo
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24848
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Giulia

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la: 31 pro 2021, 22:30 Jel bio period u kojem ona nije izgledala jebački dobro.

Fakat mi se sviđa novi look, sviđao mi se stari
Ne. Giulia ne može izgledati loše.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58275
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Giulia

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24848
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Giulia

Post Postao/la Maki »

Ne znam da li je do mene ili je Giulia nekako...izlapila ove godine. Cijelu godinu ima loš booking, nijedna priča koju je trebala imati nije imala pravi tok i kulminaciju (protiv Tam, protiv Syuri, protiv Suzu), nema uopšte bitnih pobjeda ove godine i uglavnom je na undercardovima PPVa. Izgubila mi je onu auru koju je ranije imala. Kao Mayu prošle godine.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12357
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Giulia

Post Postao/la Rio146 »

Meni je do meča sa Syuri bila jako vruća. Sve iza toga je išlo nizbrdo. Trebali su nju gurnut na Wondera, i nek drži par mjeseci dok ne bude spremna ponovno za crveni. Ovako je sad ultra hladna i ako ne osvoji GP može zaboravit na ovu godinu. OMG sigurno neće ni prismrdit finalu Tag Lige.
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24848
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Giulia

Post Postao/la Maki »

I da osvoji GP meni bi to nekako bilo "prazna" pobjeda. Ne bi bila upset pobjeda pa da bude taj faktor uzbuđenja ali ne bi ni pokrilo rupe u bookingu cijele godine. Ne želim slutiti ali njen poraz na Climaxu vrlo lako može biti "one match" koji nije smjela izgubiti.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12357
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Giulia

Post Postao/la Rio146 »

Meni je GP zadnja slamka spasa za nju. Ako to ne osvoji, mislim da ni neće. Barem ne uskoro.
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24848
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Giulia

Post Postao/la Maki »

A zasrali su. Syurin reign nije morao biti ovako dug i ostala je bez izazivačica a Giulia se nikad nije oporavila od tog poraza. Nekad je bolje imati kompaktan reign. Mogli su promjeniti redoslijed na Climaxu i dati Syuri da dobije Mayu i tako joj upisati još jednu veliku pobjedu a Giuliji dati pojas. Jer sad nemam želju da je gledam kao World šampionku uopšte.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12357
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Giulia

Post Postao/la Rio146 »

Jbt, sad kad si rekao Stardom baš nema neku koja će moć nosit crveni pojas s momentumom. Mogla je Himeka da nije izgubila svaki veći meč. Mogla je Giulia da ju nisu ohladili u zadnjih par mjeseci. Momo još nije 100% izrađena, a Kid nije mogla ni Wondera uzet. Iskeno Hazuki je možda i najbolja opcija. Trenutno je najjače bookirana. Bila u finalu Cinderelle, 2x Goddess prvakinja i undefeated u GPu.
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24848
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Giulia

Post Postao/la Maki »

Pa nemaju. To sam baš shvatio kad je Syuri dobila Tam na MidSummer Championsima. Ko je red belt level? Giulia je bila, Syuri je dobila. Mayu je ajde SUTADAMU NO AJKON pa je ona uvijek dovoljno kredibilna da upadne, Syuri je dobila. Tam, Syuri je dobila. Utami, Syuri je dobila da osvoji titulu. Nisu bez razloga morali dovesti Nanae da izazove za pojas. Nemaju više koga staviti a da ne bude jeftina B odbrana.

Zbog ovoga mi je nejasno zašto forsiraju duge reignove sa nedovoljno velikim rosterom da to iznesu. Kad Kamitani izgubi ona će biti red belt level ali to kad izgubi. KAIRIna bolest je to odgodila u neku budućnost.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12357
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Giulia

Post Postao/la Rio146 »

Tam je tek krenula s nečim ozbiljnim i ovaj Goddess reign bi joj mogao potrajati barem do kraja godine. Utami i Mayu su uvijek dobre opcije, ali su trenutno dosta hladne, a Hojo mi se me gleda kao prvakinju jer nije full time.
Yes Sir!
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12357
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Giulia

Post Postao/la Rio146 »

Kupajte se redovno, perite zube i imate šanse kod Giulie...eh da su sve žene tako jednostavne

Yes Sir!
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5438
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Giulia

Post Postao/la ante »

1:14...oči nikad ne lažu. Nije joj baš svejedno.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24848
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Giulia

Post Postao/la Maki »

Stardom po meni prilazi granici da nepovratno oštete Giulijinu auru. Od njenog povratka 2021. dva puta su joj u velikoj mjeri zasrali momentum. Prvi put na World Climaxu kad ju je Syuri dobila. Giulia je bila dosta vruća sa izraženijom heel personom i organizovanjem napada na kečerke pogotovo Kozuene te je sve išlo ka brutalnom raspadu Donne del Mondo ali do toga nije došlo. Syuri je odbranila a Giuliji je trebalo nekoliko mjeseci da se oporavi. Nije to najbolje odrađeno ali na kraju je dobila World titulu i imala apsolutno patetičan reign.

Em najkraći u dosta vremena em jadne odbrane. Odbranila je protiv Suzu koja je sjajna i ima istoriju sa Giulijom ali Suzu je budćnost i trenutno je ime u usponu ali ne veliko ime trenutno. Onda je imala dupli countout sa Yukihi prije nego je izgubila od Tam. Znači 1 pobjeda i 1 draw. To je bio Giulijin reign. Prvi world title reign je apsolutno značajan za karijeru jer u velikoj mjeri određuje dalji tok. Ako sjebete prvi world title reign velike su šanse sa se to neće moći popraviti. Ima dosta primjera pogotovo u WWEu.

Giulia nije uništena. Daleko od toga. Još ima jak star power i auru oko sebe ali igraju se nepotrebno.
Odgovori