Bundesliga 2020/21

Arhiva nogometnih događanja sezone 2020/21
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58275
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la Sherpa »

Osim što ti je kolega objasnio za italiju. niti arsenalovi ne smatraju sancha ili alexisa izdajicom, niti unitedovci teveza. Voda ispod mosta. To što možda par ultrasa tako misli me znači da jemto globalno mišljenje.

Ergo sum, vraćamo de na to da samo par klubova na svijetu ima to da je izdajnički preći iz jednog u drugi, čak i uz posrednike. A da to bayern i dortmund nisu.

I da to što je neko na vrhu ne znači da su odmah rivali koji nikada ne posluju
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7669
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la Master of darkness »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST 1.Svejedno ga mrzi.
Ali ne mrzi ga se samo zbog transfera, mrzi ga se jer je supak koji je prozivao Fergija da mu nije davao dovoljno paznje.
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST 2. Da se nije vratio mrzili bi ga i danas
Kao i tad, jelda? Niko nista nije rekao o tome, niti sam video neke besne Juventusove navijace.
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST 3. Nije prosipanje nego istina,Romini navijači čak i sami klub smatraju Pjanića izdajnikom i mrze ga.
Klub ga mrzi iako ga je prodao? Oke. Navijaci hahaha sta rade, odrade par zvizduka? hahaha. Pogledaj sta su Napolijevi navijaci uradili kad je Higuain presao u Juve, ljudi mu palili dresove i bacali u kantu za smece. To je mrznja, ovo nije nista.
You leave when you think it's time
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la TheViper »

Čuj Pjanić izdajica, realno Roma i Juventus ne mogu da se porede. Roma je tada zbog FFP morala od prodaje da zaradi 25-30m do 1.7. Rudiger je bio planiran za prodaju u Chelsea (odloženo za godinu dana) jer je doživeo tešku povredu. Nisu imali kud i pustili Pjanića u Juventus.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17557
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la Dynamite 7 »

To za Italiju je donekle tačno,ali imaš i primjere koje sam ti naveo.
To za Van Persija,Alexisa,i Teveza je smiješno poricati. Istina je da većina navijača navedene smatra izdajnicima. Takođe i Dortmundovi to misle za Lewandowskog. Onaj ko ode iz Borussije u Bayern samovoljno je izdajnik.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17557
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la Dynamite 7 »

NeleSine215 je napisao/la:QR_BBPOST
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST 1.Svejedno ga mrzi.
Ali ne mrzi ga se samo zbog transfera, mrzi ga se jer je supak koji je prozivao Fergija da mu nije davao dovoljno paznje.
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST 2. Da se nije vratio mrzili bi ga i danas
Kao i tad, jelda? Niko nista nije rekao o tome, niti sam video neke besne Juventusove navijace.
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST 3. Nije prosipanje nego istina,Romini navijači čak i sami klub smatraju Pjanića izdajnikom i mrze ga.
Klub ga mrzi iako ga je prodao? Oke. Navijaci hahaha sta rade, odrade par zvizduka? hahaha. Pogledaj sta su Napolijevi navijaci uradili kad je Higuain presao u Juve, ljudi mu palili dresove i bacali u kantu za smece. To je mrznja, ovo nije nista.
1. Svakako ne bi to podržali.
2. Ja sam itekako viđao.
3.Ako zvižde smatraju ga izdajnikom.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7669
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la Master of darkness »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Van Persija
Dosta ljudi sam video da ga smatraju legendom Arsenala.
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Alexisa
Nakon sto je najbolje godine ostavio u klubu? Pre su hteli da Wenger ode nego Alexis
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Teveza
Vec sam rekao gore.
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Onaj ko ode iz Borussije u Bayern samovoljno je izdajnik.
Otisao je jer ga boli patka za to ko su Bayern i Borussija, njega kao i sve strance samo novac interesuje, Bayern je dao malo vise i to je to.
You leave when you think it's time
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7669
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la Master of darkness »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Ako zvižde smatraju ga izdajnikom.
Zvizdali su i Ronaldu na Bernabeuu, je li i on izdajnik?
You leave when you think it's time
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58275
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la Sherpa »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST To za Van Persija,Alexisa,i Teveza je smiješno poricati.
Opet, gluposi.
Rvp je htio ostati i tražio je klub da uloži u momčad, nije. Navijači su podržali odlazak razočarani odnosom vlasnika prema klubu znajući kako u sprotnom mora ostati u momčadi koja nemre u lov na trofeje.

Alexis je bio rupa, i kao takav je otišao i bio rupa.

Tevez je doslovno voda ispod mosta, plaćenik koji nije ostavio dubok trag. Nako ga nisu voljeli to jenzbog jezične, ne zbog samog prelaska
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la TheViper »

Ja sam gledao poslednju utakmicu Lewe u Dortmundu, navijači su ga ispratili ovacijama iako se znalo da ide u Bayern, čak je čini mi se dobio plaketu. Tu sezonu je odradio maksimalno profesionalno.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17557
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la Dynamite 7 »

NeleSine215 je napisao/la:QR_BBPOST
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Van Persija
Dosta ljudi sam video da ga smatraju legendom Arsenala.
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Alexisa
Nakon sto je najbolje godine ostavio u klubu? Pre su hteli da Wenger ode nego Alexis
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Teveza
Vec sam rekao gore.
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Onaj ko ode iz Borussije u Bayern samovoljno je izdajnik.
Otisao je jer ga boli patka za to ko su Bayern i Borussija, njega kao i sve strance samo novac interesuje, Bayern je dao malo vise i to je to.
1.Ja sam vidio dosta njih što ga proklinju i mrze.
2.Svejedno ih je na kraju napustio i otišao u United.Mrze ga kao i Fabregasa,Ashley Cola,Nasrija..
3. I ja sam te bi objasnio da ne bi bila puno drugačija reakcija bez obzira na Fergusona.
4. Baš zato što ga " boli patka" je izdajnik i omražen.Ako stvarno voliš klub nećete " boliti" patka.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17557
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la Dynamite 7 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST To za Van Persija,Alexisa,i Teveza je smiješno poricati.
Opet, gluposi.
Rvp je htio ostati i tražio je klub da uloži u momčad, nije. Navijači su podržali odlazak razočarani odnosom vlasnika prema klubu znajući kako u sprotnom mora ostati u momčadi koja nemre u lov na trofeje.

Alexis je bio rupa, i kao takav je otišao i bio rupa.

Tevez je doslovno voda ispod mosta, plaćenik koji nije ostavio dubok trag. Nako ga nisu voljeli to jenzbog jezične, ne zbog samog prelaska
Sve objašnjeno Neletu,itekako puno ljudi ih mrzi. Alexis im je bio najbolji igrač. Većinu igrača na Tevezovom mjestu bi mrzili.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17557
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la Dynamite 7 »

NeleSine215 je napisao/la:QR_BBPOST
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Ako zvižde smatraju ga izdajnikom.
Zvizdali su i Ronaldu na Bernabeuu, je li i on izdajnik?
Dobro znaš da sam mislio na protivničke igrače. Ako si igrao za tim čiji navijači ti zvižde,skoro sigurno te smatraju izdajicom.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7669
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la Master of darkness »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Ako stvarno voliš klub nećete " boliti" patka.
Kad je to rekao da voli klub? isti stranac kao i svi ostali. Prevelike gluposti.

Za ovo ostalo cu ti samo reci ono sto ti je rekao Sherpa: To sto ga mrzi par ljudi koji su okacili nezadovoljstvo na drustvenim mrezama ne cine sve navijace. Svi su Neymara mrzeli kad je presao u PSG, sad samo sto se Bogu ne mole da se vrate, eto toliko.
You leave when you think it's time
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17557
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la Dynamite 7 »

Nemam sad vremena da više raspravljam,moram ići. Uglavnom to hoću li ga li ga ja mrziti ili ne, je moj izbor kao i vaš. U mojim očima je to izdaja,u vašim ne i to je svačije pravo na mišljenje. Toliko od mene zasad.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17557
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la Dynamite 7 »

NeleSine215 je napisao/la:
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Ako stvarno voliš klub nećete " boliti" patka.
Kad je to rekao da voli klub? isti stranac kao i svi ostali. Prevelike gluposti.

Za ovo ostalo cu ti samo reci ono sto ti je rekao Sherpa: To sto ga mrzi par ljudi koji su okacili nezadovoljstvo na drustvenim mrezama ne cine sve navijace. Svi su Neymara mrzeli kad je presao u PSG, sad samo sto se Bogu ne mole da se vrate, eto toliko.
Ovo je zadnje: nije par navijača nego jako puno. Da igram za neki klub ja bih ga volio.Neymar je otišao u drugu zemlju.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Odgovori