Summer Struggle 2020

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Summer Struggle 2020

Post Postao/la Maridius98 »

SUMMER STRUGGLE 2020 6/8/2020

Nastavljamo sa omiljenim mi programom. Taman kad mi se dobar deo sveta rvanja smuči, tu je NJPW da me razveseli i zabavi. Mnoge stvari se dešavaju trenutno u svetu NJPW. Turnir za NEVER 6 man titule, KOPW, NJPW USA... Ovo veče mi je bilo ok, ali ništa nešto posebno. Uglavnom se sve svodilo na 6 man tag mečeve (četiri od šest meča na cardu). Dobri nastavci feudova, nova rivalstva i turnir koji je sasvim ispunio moja očekivanja.

Yuji Nagata vs. Gabriel Kidd

Pazi ti ovu foru, čovek prethodni put bio u main eventu, a sad se rva sa YL. Ovo je meni bio baš loš i nezanimljiv meč. Imao sam za sada prilike da vidim nekoliko YL singles mečeva i iskren da budem ni jednom nisam bio zadovoljan. Ovde je isti ishod bio, s tim da mi je Kidd možda čak i najgori iz ove generacije YL-sa. Niko ovde nije ništa posebno pružio i bio je naravno očekivani ishod.

2/10

Hiroyoshi Tenzan & Master Wato vs. Ryusuke Taguchi & Yota Tsuji

Što više gledam Wato-a, sve mi je simpatičniji. Dečko ima potencijala da bude ozbiljan igrač u Jr. diviziji. Jako mi je drago da vidim i početak karijere nekog rvača na ovakav način. Još uvek se nažalost ponašaju prema njemu kao da je YL (pre svega to mislim zbog prisustva Tenzan-a) i ovakvi mečevi sa veteranima nikada nisu bili mnogo loši. On je ovde u potpunosti bio zvezda, ali moram i da pohvalim Tsuji-ja. Mnogo se lepo ovde pokazao. Odličan je i Wato-v finisher koga zove RPP (deluje mnogo opasno moram priznati). Sve u svemu sasvim solidan meč.

6/10

Great Bash Heel (Togi Makabe & Tomoaki Honma) & Satoshi Kojima vs. CHAOS (Hirooki Goto, Tomohiro Ishii & YOSHI-HASHI)

Ostatak večeri je bio ili privju sledećih mečeva ili turnir. Ovo mi je bio najslabiji meč što se toga tiče. Ne znam da kažem šta ovde konkretno nije valjalo, ali činilo mi se poprilično random. Niko ovde ni sa kim nije u feud-u. GBS i Kojima je zaista random kobinacija. CHAOS je bio klasičan CHAOS. Iako mi je bilo drago da vidim stvari tipa Ishii/Makabe i Kojima/YOSHI-HASHI ne znam čemu to vodi. Čist prosek od meča.

5/10

Golden Ace (Hiroshi Tanahashi & Kota Ibushi) & Yuya Uemura vs. Suzuki-gun (Taichi, Yoshinobu Kanemaru & Zack Sabre Jr.)

Ovo mi je bilo bolje zbog samog potencijalnog heel turna Ibushi-ja nego što mi je sam meč bio kvalitetan i zabavan. Dok me je Hiromu/Ishimori i EVIL/Naito kombinacija mečeva smorila, ovo je posebno krenulo da davi što se samog kvaliteta meča tiče. Ali što će to da bude dobro ako se Ibushi priključi Suzuki-gun. Uf. Od sledećeg meča to zavisi. Već dugo Ibushi otvoreno iskazuje svoje razočarenje Tanahashi-jem i čak smo imali jednu interesantnu situaciju nakon meča gde su Taichi/ZSJ postavili Tanahashi-ja da ga Ibushi udari. Rekoh neće valjda i nije na kraju. Videćemo, ali svakako mnogo zanimljiva priča.

6/10

NEVER Openweight Six Man Tag Team Title Tournament First Round Match
CHAOS (Kazuchika Okada, SHO & Toru Yano) vs. BULLET CLUB (Gedo, Jado & Yujiro Takahashi)


Ovo je bilo sjajno. Meni MOTN. Posebno interakcija između Yana i Geda. Baš sam se ismejao. Nije preveliki akcenat stavljen na Okada/Yujiro, već na SHO i Yana i to mi se baš svidelo. Yano je legenda, uvek je zabavno gledati ga. Gedo/Jado, stvari koje već znamo štap i bokser. KOPW meč će ili da bude handicap (ova postavka BC na Okadu) ili lumberjack meč (s tim da ako bilo ko izađe, čekaće ga šibanje sa kaišem. Više mi se sviđa ova druga opcija jer bi handicap bio malo Super Cena fora. Jako solidan meč.

8/10

NEVER Openweight Six Man Tag Team Title Tournament First Round Match
Suzuki-gun (DOUKI, El Desperado & Minoru Suzuki) vs. Los Ingobernables de Japon (BUSHI, SANADA & Shingo Takagi)


Još jedan jako dobar meč, s tim da mi je za klasu ispod prethodnog. L.I.J. kao tim neverovatno dobro funkcionišu što se ovde dalo primetiti. Suzuki-gun sem Suzuki-ja ništa posebno. Inače grade feud između Shinga/Suzukija za NEVER pojas (to će verovatno tamo krajem meseca). Dosta su se lepo išibali ovde. Nekoliko jakih chop-ova i oni čuveni udarci laktom. Jedva čekam ovaj meč i na kraju će da ispadne da je najbolje mečeve ove godine ima Shingo. Baš bi mi bilo drago.

7/10

Očekivani rezultati. Kao što napisah ništa se posebno nije desilo sem najave meča Suzuki/Takagi. Još uvek pričaju o potencijalnim singles mečevima Kidd/Makabe, SHO/SANADA i Yujiro/Okada (s tim da je ovaj već maltene najavljen). Ovo se slobodno može propustiti, ali za tih dva sata koliko traje program, uspeo je u potpunosti da me zabavi.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Summer Struggle 2020

Post Postao/la ejdzejp1 »

stvarno mi se svidjelo kako su buildali Tanahashijev comeback i reunion sa Ibushijem u six-man tagu protiv Suzuki-guna. cijeli ovaj angle je primjer kako se kvalitetno popunjava vrijeme i diže hype za eventualni meč za tag titule.
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Summer Struggle 2020

Post Postao/la Maridius98 »

SUMMER STRUGGLE 2020 7/8/2020

Iznenađen sam koliko je dobro ispalo ovo veče. Postoji sad argument da su mi kriterijumi pali malo jer ovo ipak road show, ali main event me je zaista oduševio. Jbg gradili su celu tu priču kao da je main event WK. Čak me je i onaj tag meč sa YL poprilično iznenadio koliko je bio dobar. Ostatak večeri klasično, s tim da je opener bio katastrofa.

Yuji Nagata vs. Yuya Uemura

Jebote što je ovo bilo loše. Saga Nagata vs. YL se nastavlja, ali ako je prethodni meč bio loš, ovaj je bio još gori. Ništa ovde nije funkcionisalo kako treba. Ne znam sad ko je kriv zbog toga, ali pretpostavljam obojica. Da ne pričam o tome da je Nagata imao jedan kick koji je bio kao stvoren za botchamaniju. Podigne nogu, Uemura pada posle 3 sekundi. Sramota.

1/10

Gabriel Kidd & Yota Tsuji vs. TenKoji (Hiroyoshi Tenzan & Satoshi Kojima)

Ovo je bilo iznenađujuće dobro i zabavno. Očigledno TenKoji zna mnogo bolje da pokrije YL-se nego bilo ko drugi. Kojima je ovde bio neverovatan. Machine gun chops su mu izgledali bolje nego ikada i na kraju je uradio jedan od boljih clothesline koje sam imao prilike u životu da vidim. YL su se isto držali dobro posebno Kidd. Pored toga lepo je uspeo da okrene boston crab u jednom trenutku. Ništa nije ovo bilo posebno, ali je uspelo da me poprilično zabavi.

6/10

CHAOS (Kazuchika Okada, SHO & Toru Yano) vs. Suzuki-gun (DOUKI, El Desperado & Minoru Suzuki)

Verovali ili ne, ovo je prvi put da vidim Okadu i Suzuki-ja u istom ringu i mnogo mi je bilo zabavno. Jedan od simpatičnijih mečeva na cardu. Toru Yano i Suzuki su dinamic duo jbt. Suzuki je lepo bacio fokus na Okadu i pored toga gradi se lagano priča oko KOPW jer je nakon meča Despy najavio da hoće da učestvuje. SHO je bio sjajan kao i u prošlom meču. Lepo je ovo rivalstvo CHAOS/Suzuki-gun i nadam se da ćemo da gledamo malo više singles mečeva u budućnosti.

6/10

BULLET CLUB (Dick Togo, EVIL, Gedo & Taiji Ishimori) vs. Los Ingobernables de Japon (BUSHI, SANADA, Shingo Takagi & Tetsuya Naito)

Jedno veče smo iskulirali sa EVIL/Naito i ajmo ponovo. Šalim se naravski, uvek mi je zabavno da ih vidim u ringu posebno kad se ovako iscimaju oko meča. Ovde je bio ceo L.I.J (sem Hiromu-a) i ceo BC (sem Yujira, Jado je bio u ringsidu). Naito i EVIL su se baš muški potrudili oko ovog meča, iako je bio 8 man. EVIL se malo ubrzao, a Naito je bacao poteze kao da je na kokainu. Odavno nisam video Naita u takvom fazonu i smeši se da će da bude mnogo lep meč. Gedo/Sanada je bilo genijalno, a Shingo i BUSHI su se lepo pokazali. Ovo je bilo odličan meč za upoznavanje sa L.I.J. i ja sam prilično zadovoljan.

7/10

NEVER Openweight Six Man Tag Team Title Tournament First Round Match
Great Bash Heel (Togi Makabe & Tomoaki Honma) & Ryusuke Taguchi vs. CHAOS (Hirooki Goto, Tomohiro Ishii & YOSHI-HASHI)


Iskren da budem mislio sam da će ovo da bude bolje, ali nažalost nije. Ishii/Makabe su jedini bili zanimljivi ovde, ali Honma je bio poprilično katastrofa. Znam da je bio povređen i da nije u svom zenitu kao pre, ali čini mi se da je ovde bio lošiji nego inače. Taguchi je već poprilično krenuo da smara. Jedini pozitivni aspekt ovog meča bi bio YOSHI-HASHI koji se sjajno pokazao. Nisam mnogo upoznat sa njim, niti je nešto preterano bio zastupljen u mečevima, a da nisu ovakvog tipa. Sad bi mi već bilo drago da ovaj deo CHAOS-a uzme pojas. Ispod proseka.

3/10

NEVER Openweight Six Man Tag Team Title Tournament First Round Match
Golden Ace (Hiroshi Tanahashi & Kota Ibushi) & Master Wato vs. Suzuki-gun (Taichi, Yoshinobu Kanemaru & Zack Sabre Jr.)


Kao što rekoh u početku, ovo su toliko lepo gradili kao da je main event nekog većeg PPV-a. Jedan od glavnih razloga zašto pratim ovaj road program. Imamo sa jedne strane potencijalni heel turn Ibushi-ja i redemption priča Tanahashi-ja. Pored same priče ovaj meč ni jednim svojim delom nije razočarao (sem možda finish). Toliko je bilo napred/nazad, nisam imao pojma ko će da pobedi i sve vreme sam gledao odnos Ibushi/Tanahashi. Wato je bio sjajan ovde i nadam se da će što pre da dobije malo singles push. Kanemaru se takođe mnogo potrudio oko meča i on je izgledao sjajno. Ponovo su forsirali priču oko Tanahashi-jevih kolena i ZSJ je u takvim situacijama otac. Još jednom su ponudili Ibushi-ju da uđe u Suzuki-gun i ovog puta ih je otvoreno odbio. Redemption priča je ovde izgledala sjajno i ovako se pravi jedan odličan babyface. Sada kada se sve sabere i oduzme voleo bih i njega da vidim kao pobednika G1. Fenomenalan meč i preporuka od mene.

9/10

Jako solidno veče. Main event, kao što ste mogli da zaključite sjajan. Ne verujem da će Wato/Ibushi/Tanahsashi da uzmu pojaseve niti L.I.J. Pretpostavljam da onda ide nekoj grupi CHAOS-a, ali kojoj, pojma nemam. Verovatno Goto/Ishii/HASHI jer će Okada verovatno da uzme KOPW 2020. Čista pretpostavka, Ima još dosta vremena do sledećeg PPV-a i interesuje me šta će novo da smisle i urade u međuvremenu.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Summer Struggle 2020

Post Postao/la ejdzejp1 »

sjajno finale turnira za six-man titule, sve preporuke
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10312
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Summer Struggle 2020

Post Postao/la Markovic619 »

Below is the updated card for Summer Struggle In Jingu:

IWGP Heavyweight & Intercontinental Championships: EVIL (c) vs. Tetsuya Naito
IWGP Heavyweight Tag Team Championship: Zack Sabre Jr. & Taichi (c) vs. Hiroshi Tanahashi & Kota Ibushi
IWGP Junior Heavyweight Championship: Hiromu Takahashi (c) vs. Taiji Ishimori
NEVER Openweight Championship: Shingo Takagi (c) vs. Minoru Suzuki
KOPW 2020 Title/Fatal Four-Way Match: TBD (Okada/Yujiro, SHO/SANADA, Despy/Kojima, Bushi/Yano)
Master Wato vs. Yoshinobu Kanemaru
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Summer Struggle 2020

Post Postao/la Maridius98 »

SUMMER STRUGGLE 2020 26/8/2020

Vraćamo se Japanu jači nego ikad. Ovo mi je mnogo prijalo nakon ove duže pauze koja se uglavnom vrtela kod mene oko WWE/AEW materijala. KOPW je atipična stvar za NJPW, ali je lepo izvedena. Nismo imali preterane mečeve ni najmanje, ali je svakako bilo drugačije. Pored toga nismo danas imali ni EVIL-a ni Naito-a, tako da je to bilo malo osveženje (koliko god ih voleo i koliko god se radujem tom meču).

Yota Tsuji, Yuji Nagata & Yuya Uemura vs. CHAOS (Hirooki Goto, Tomohiro Ishii & YOSHI-HASHI)

Nisam gledao prethodne dve večeri koje su bile dostupne, ali sam čuo da su Goto/Ishii/HASHi novi šampioni. Drago mi je zbog njih, posebno zbog HASHI-ja jer mislim da mu je ovo prva titula u NJPW-gu. Što se samog meča tiče, bio je ok. Kao što skoro svaki put napišem, klasičan YL meč. Lepo ovaj trio CHAOS-a funkcioniše u ringu, a što se YL tiče lepo je videti Nagatu sa njim jer je po meni najbolji od treće generacije. Simpatično.

4/10

Golden Ace (Hiroshi Tanahashi & Kota Ibushi), Hiroyoshi Tenzan & Master Wato vs. Suzuki-gun (DOUKI, Taichi, Yoshinobu Kanemaru & Zack Sabre Jr.)

Malo je falilo da zaboravim da se ovo i desilo. Mnogo puta sam kroz ovaj njihov tur gledao varijacije ovog meča i već mi je malo dosadilo. Meč nije bio loš, bio je prosečan. Još uvek se vuče cela ta priča oko meča za titulu i od kad se završila saga sa potencijalnim heel turn-om Ibushi-ja nemaju mnogo toga novog da kažu. Video sam da su najavili i meč Kanemaru/Wato pa su se malo i oko toga vrteli. Još jedan ok meč.

5/10

NJPW King Of Pro-Wrestling Title Tournament First Round No Finishers Match
Satoshi Kojima vs. El Desperado


Ovo mi se ni najmanje nije svidelo. Čudna mi je bila kombinacija Kojim-e i Despy-ja. Meč je bio malo ispod proseka, ali završnica mi je bila jako čudna. Faktički je Kojima nokautirao Despy-ja clothesline-nom i Despy je pobedio. Nisam ni znao da je to Kojima-in finisher, ali eto šta je tu je. Nisam mnogo veliki fan ovog meča, iako mi je drago što Despy ide dalje.

3/10

NJPW King Of Pro-Wrestling Title Tournament First Round 2-Count Pinfall Match
Toru Yano vs. BUSHI


Gimmick meč, ali savršeno urađen gimmick meč. Kako je Yano ovo izveo to je bilo fenomenalno. Ne mogu ovo da sudim što se samog kvaliteta meča tiče, ali slično kao Takahashi/Yano sa kupa neizmerno me je zabavio. Prskanje asepsolom, vezivanje nogu. Sve što možemo da očekujemo od Yano-a. BUSHI ga je tako čudno gledao sve vreme i još jednom mi je što Yano ide dalje (iako je očigledno da Okada ovo uzima).

7/10

NJPW King Of Pro-Wrestling Title Tournament First Round Submission Match
SANADA vs. SHO


Bez razmišljanja MOTN. Ovo je sa tehničke strane najbolji meč što se tiče samog rvanja u poslednje vreme. Sećam se da sam pre nekoliko nedelja gledao sličan meča na NXT-ju, ali ovde je to toliko bolje odrađeno. Napred/nazad, napred/nazad. Nisam ni osetio tu razliku u divizijama između njih dvojice i posle ovog meča sam zaista zaprepašćen koliko je SHO kvalitetan kečer. Može da izvuče onakav meč sa Shingo-om, a može da izvuče i ovakav meč sa SANADA-om. Znam da mnogi od vas nisu ni gledali ni jedan dan ovog Summer Struggle-a, ali preporučujem vam da odgledate ovaj meč. Fenomenalno.

9/10

NJPW King Of Pro-Wrestling Title Tournament First Round Three On One Handicap Match
Kazuchika Okada vs. BULLET CLUB (Gedo, Jado & Yujiro Takahashi)


Plašio sam se malo da nećemo da imamo SuperOkadu situaciju ovde, ali ovo je kvalitetno odrađeno. Nije bilo preterano napadno, uspeli su pripadnici BC da poprilično povedu u prvim minutima meča. Okada je majstorski prodao svaki njihov potez. Veliki problem je ovde što znamo šta možemo da očekujemo od dua Jado/Gedo i što se ni najmanje ne trude da budu malkice inovativniji oko toga. Jado će uvek da ima palicu, Gedo će uvek da hvata za oči i da vadi bokser, a Yujiro će uvek da te ujede. I to je to. Okada je ovde izgledao jako dobro i u dilemi sam kako ovo da ocenim, ali s obzirom na providnost samog meča, ne može više od šestice (kolega).

6/10

U finalu gledamo SANADA-u, Okada-u, Yano-a i Despy-ja. Smeši se da bude lep meč, mada sam skoro 100 procento ubeđen da Okada to uzima. Uskoro krećem i da gledam današnji program da vidim da li če išta zanimljivo da se desi i onda idemo finale 29.08.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Summer Struggle 2020

Post Postao/la ejdzejp1 »

Kojima vs Despy - No Finishers
Jako dobro odrađen i pametno strukturiran meč, oduvijek sam smatrao Despya underrated wrestlerom i jako mi je drago da konačno dobija malo spotlighta. Leg work je bio dobar i Kojima je dobro sellao, a i vodilo je do jako dobrog close calla u završnici. Kraj sa ref bumpom mi se jako svidio, Despy je kao pametni heel isprovocirao Kojimu koji ga je ubio lariatom, ali za to platio diskvalifikacijom. ***1/2

Yano vs BUSHI - 2-count pinfall
Uživao sam u ovom meču više nego što sam trebao. 2-count gimmick je dosta smiješan, a i Yano je opet našao načina da začini sve nekim novim stvarima. Ipak, najjače od svega je bilo kada se BUSHI nakon meča žalio sudiji da je bio 2-count, pokidao sam se na to. **1/2

SANADA vs SHO - Submission
Nisam bio pretjerano zainteresovan za ovaj meč, prvenstveno jer je u njemu SANADA, za čije mečeve se ne mogu natjerati da me bude briga osim ako je u ringu s nekim ko može izvući neku vrstu emocije i natjerati me da me bude briga za njega, kao što su Suzuki, ZSJ ili Ishii. Ipak, ovo je bio drugačiji tip meča i kao takav mi se jako svidio. Tehnički wrestling volim više od bilo kojeg wrestling fana i ovaj meč je bio jako dobar. SANADA je imao solidan performans, bio je besprijekoran u svojim tranzicijama i potezima kao i uvijek, ali opet je to većinu vremena izgledalo robotski, kao da samo reda pokret za pokretom. SHO je, s druge strane, imao odličan performans. Svidjela mi se i ideja da SANADA dođe sa drukčijim planom nego inače, budući da je Skull End njegov jedini veliki submission pa se SHO pripremao za njega u kayfabeu. Umjesto toga fokusirao se na nogu, i ja sam cijelo vrijeme razmišljao kako će biti glupo kada ga na kraju zaključa u Skull End i pobijedi, ali to se nije desilo jer je pobijedio Figure Fourom. Sve u svemu vrlo dobar meč, najbolji ove večeri. ***3/4

Okada vs Yujiro, Gedo & Jado
Katastrofa. Nikad neću oprostiti jebenim Japancima što su glasali za ovu stipulaciju i ukrali mi 15 minuta života. 1/2*
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Summer Struggle 2020

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST Nikad neću oprostiti jebenim Japancima što su glasali za ovu stipulaciju
Zar se ne glasa samo za finale? Koliko znam ovo je Okada predložia i Yujiro prihvatia :think:
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Summer Struggle 2020

Post Postao/la ejdzejp1 »

ne, glasalo se za svaki meč na Twitteru

Kojima-Despy finishers only ili no finishers
Yano-BUSHI 2-count pinfalls ili 5-count ringout
SHO i SANADA su odabrali istu stipulaciju
Okada-Yujiro je bilo 1v3 handicap ili lumberjack meč sa kajševima
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Summer Struggle 2020

Post Postao/la Sherpa »

Jel ova ideja za sada ok? Kak vam se čini kao gimmick?
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Summer Struggle 2020

Post Postao/la ejdzejp1 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Jel ova ideja za sada ok? Kak vam se čini kao gimmick?
drugačije sigurno jeste, a i sudeći po ovim kvalifikacijskim mečevima zabavno je. mislim da će biti dobar break od standardnih NJPW mečeva, a i Okada će dobiti priliku da radi nešto drugačije što je uvijek plus.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Summer Struggle 2020

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST Kojima-Despy finishers only
E al koji bi ovo kino od meča bia :mrgreen:
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Summer Struggle 2020

Post Postao/la Maki »

Drago mi je zbog Naita ali ne mogu se praviti da nisam sumnjičav.
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Summer Struggle 2020

Post Postao/la Maridius98 »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Drago mi je zbog Naita ali ne mogu se praviti da nisam sumnjičav.
Da će odmah da dropuje?
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Summer Struggle 2020

Post Postao/la Maki »

Maridius98 je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Drago mi je zbog Naita ali ne mogu se praviti da nisam sumnjičav.
Da će odmah da dropuje?
Ne znam. Previše puta mi je NJPW dignuo nadu za Naita a onda je srušio.
Odgovori