TEW

Tema o popularnoj menadžerskoj igri

Interaktivna zabava
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13963
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

TEW

Post Postao/la AleksaVP »

Rollins hoće da ode u Impact jer mu daju creative control :lol:
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13963
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

TEW

Post Postao/la AleksaVP »

emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

TEW

Post Postao/la emirates »

Hocemo li pokusati opet neki zajednicki save? :mrgreen:
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13963
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

TEW

Post Postao/la AleksaVP »

Ja sam za. Baš šteta što smo odustali od savea u 16..

Ima baš dosta dobrih noviteta ova igra, mogu se i turniri praviti extra je.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

TEW

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

AleksaVP je napisao/la:QR_BBPOST mogu se i turniri praviti extra je
Jedini razlog zašto skidam igru je da vidim jel funkcionira touring i turniri :D
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

TEW

Post Postao/la emirates »

I ja sam za. Imali smo veliku grupu zadnji put pa je za sve duze trebalo. Mislim da sam ja stigao bookirati samo jedan show prije nego smo odustali. Bilo bi fino kad bismo skupili jos par osoba da to organizujemo, pogotovo dok je ljeto :)
slika
Avatar
Jovic
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1161
Pridružen/a: 19 pro 2020, 17:31
3
Lokacija: Zvornik- BiH/RS
Status: Offline

TEW

Post Postao/la Jovic »

AleksaVP je napisao/la:Ja sam za. Baš šteta što smo odustali od savea u 16..

Ima baš dosta dobrih noviteta ova igra, mogu se i turniri praviti extra je.
Ne mogu da vjerujem da sam tek sada prvi put cuo za ovu igru.. Kada sam vidio na yt malo nista nisam skontao ali posto sam vidio sta pisete za ovu igru meni zvuci zanimljivo i primamljivo. Ako nije problem neko da mi ukratko objasni sta se sve radi u igrici jer mozda cu je skinuti?
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12357
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

TEW

Post Postao/la Rio146 »

Biraš kompaniju, dovodiš hrvače, praviš evente, titule i storylineove. Brineš se oko financija i malo more drugih opcija. Jedna prava zanimljiva menađerska igra.

Moj sejv:

viewtopic.php?f=16&t=2085
Yes Sir!
slika
Avatar
Jovic
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1161
Pridružen/a: 19 pro 2020, 17:31
3
Lokacija: Zvornik- BiH/RS
Status: Offline

TEW

Post Postao/la Jovic »

[quote="Rio146"]Biraš kompaniju, dovodiš hrvače, praviš evente, titule i storylineove. Brineš se oko financija i malo more drugih opcija. Jedna prava zanimljiva menađerska igra.

Moj sejv:

viewtopic.php?f=16&t=2085[/quote
Ok hvala na informacijama samo jos ovo da pitam. Da li imam pravo da pravim neke nove titule i da li imam pravo da pravim turnire za titule(ne te koje bi napravio vec inace pitam odnosno i za ove stare)?
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12357
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

TEW

Post Postao/la Rio146 »

Dejan Jovic je napisao/la:QR_BBPOST
Rio146 je napisao/la:Biraš kompaniju, dovodiš hrvače, praviš evente, titule i storylineove. Brineš se oko financija i malo more drugih opcija. Jedna prava zanimljiva menađerska igra.

Moj sejv:

viewtopic.php?f=16&t=2085[/quote
Ok hvala na informacijama samo jos ovo da pitam. Da li imam pravo da pravim neke nove titule i da li imam pravo da pravim turnire za titule(ne te koje bi napravio vec inace pitam odnosno i za ove stare)?
Možeš sve. Praviti nove titule, modificirat postojeće, aktivirati stare.
Yes Sir!
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17557
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

TEW

Post Postao/la Dynamite 7 »

Kako se ovo igra da li je na kompjuteru?
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13963
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

TEW

Post Postao/la AleksaVP »

Da, za PC je.
Avatar
Jovic
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1161
Pridružen/a: 19 pro 2020, 17:31
3
Lokacija: Zvornik- BiH/RS
Status: Offline

TEW

Post Postao/la Jovic »

I samo jos nesto da pitam izvinite ako smaram. Da li mogu uspostaviti saradnju sa drugim kompanijama npr kakvu imaju ROH i NJPW ili NJPW i RevPro a i pravu onu saradnju(u svakom smislu te reci)kakvu imaju AEW i Impact?
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12357
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

TEW

Post Postao/la Rio146 »

Dejan Jovic je napisao/la:QR_BBPOST I samo jos nesto da pitam izvinite ako smaram. Da li mogu uspostaviti saradnju sa drugim kompanijama npr kakvu imaju ROH i NJPW ili NJPW i RevPro a i pravu onu saradnju(u svakom smislu te reci)kakvu imaju AEW i Impact?
Naravno, možete čak djeliti i workere ako želite. Ima više razina suradnji. Ima 5 vrsti veza između kompanija:

1. Parent - tvoja kompanija postaje parent kompanija u odnosu na drugu. Kao naprimjer WWE/FCW WWE/OVW i donedavno WWE/NXT (iako je NXT bio dio WWE-a, opet su bili developmental)

2. Working Agreement - tvoja kompanija i druga kompanija koja potpiše ovakav ugovor, mogu djeliti workere.

3. Non aggression - tvoja kompanija i druga kompanija koja potpiše ovakav ugovor, neće uzimati workere međusobno.

4. War - tvoja kompanija je u ratu s drugom kompanijom.

5. Hostile - nisu u ratu, ali se ne vole, i kao takvi vjerojatno neće raditi na poboljšanju odnosa.
Yes Sir!
slika
Avatar
Jovic
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1161
Pridružen/a: 19 pro 2020, 17:31
3
Lokacija: Zvornik- BiH/RS
Status: Offline

TEW

Post Postao/la Jovic »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST
Dejan Jovic je napisao/la:QR_BBPOST I samo jos nesto da pitam izvinite ako smaram. Da li mogu uspostaviti saradnju sa drugim kompanijama npr kakvu imaju ROH i NJPW ili NJPW i RevPro a i pravu onu saradnju(u svakom smislu te reci)kakvu imaju AEW i Impact?
Naravno, možete čak djeliti i workere ako želite. Ima više razina suradnji. Ima 5 vrsti veza između kompanija:

1. Parent - tvoja kompanija postaje parent kompanija u odnosu na drugu. Kao naprimjer WWE/FCW WWE/OVW i donedavno WWE/NXT (iako je NXT bio dio WWE-a, opet su bili developmental)

2. Working Agreement - tvoja kompanija i druga kompanija koja potpiše ovakav ugovor, mogu djeliti workere.

3. Non aggression - tvoja kompanija i druga kompanija koja potpiše ovakav ugovor, neće uzimati workere međusobno.

4. War - tvoja kompanija je u ratu s drugom kompanijom.

5. Hostile - nisu u ratu, ali se ne vole, i kao takvi vjerojatno neće raditi na poboljšanju odnosa.
Aha ok,sad mi je sve jasno i hvala jos jednom. Po meni je najbolje onda uspostaviti 2. vrstu saradnje(working agreement) jer onda bih mozda i mogao da napravim ko danas situaciju izmedju aew-a i impact-a ili ako ne bih mogao tako nesto onda barem da pokusam nesto kao NJPW i RevPro/ROH
Odgovori