Retro gledanje - Lucha Underground

Rasprave i komentari

Dario Cueto i njegovo podzemlje
Odgovori
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17882
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Hangman98 »

Epizoda 14

Segment 1 - Alberto dira gdje ne smije i pita za kljuc. Trazi zahtjev od Daria koji ce promjeniti sve u LU. Hmm, interesantno.
Mec 1 - Fenix je praznik za oci. Katrina je ringside. Odlican mec sa par near fallova. Jako lijep zavrsni spot sa kontriranjima i onda piledriverom Fenixa. Katarina lick of death za Fenixovog protivnika. Cudno mislio sam da je to samo Milov štih.
Segment 2 - Mil podize Katrinu jednom rukom sa zemlje. Chavo dobija svoju porciju batina takodjer.
Segment 3 - Ryck se ispovjeda. Jako dobar promo cini se kako od Crewa nece ostati nista kad on zavrsi sa njima.
Mec 2 - Johnny nesto agresivniji nego inace frustriran prosloepizodnim porazom. SoHov springboard double stomp into moonsault, highlight meca. Zavrsni spot dobro odradjen, Ivelisse razocarana. Kuerno opet lovi Munda.
Mec 3 - Opet produzeni squash Pente i opet lomi ruku protivniku.
Segment 4 - Ablerto je tako over... eee da je pameti ko zna sta bi bilo od njega. Face promo/shoot promo na WWE i situaciju sa rasizmom, publika nikad glasnija. Napada ga Texano uz Vampriovo napominjanje njihove historije.

Zakljucak:
Zaredali su nekoliko jako dobrih epizoda, wrestling je na sasvim solidnom nivou, ali price cine ovaj show zanimljivim.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57868
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Sherpa »

Moram i ja nastaviti, imao sam zbilja zajebane tjedne pa nikako, moja isprika na tome :/
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Markovic619 »

Vraćam se gledanju Luche. Odličan package na početku epizode da me podsjeti šta se dešavalo. Sjećam se da je Cage imao neko rivalstvo sa Pumom. Vidimo i da je Cuerno ponovo u lovu. Za kraj vidimo Black Lotus koja je svezana u autu.

Aero Star vs. Drago
Prvi meč na showu. Jako zanimljiv i kratak meč. Dosta brz meč sa puno high flya. Nekoliko super spotova. Na kraju Aero Star radi Sunset Flip Powerbomb i Frog Splash za pobjedu. Nakon meča izlazi Cueto i govori da ćemo imati seriju njihovih mečeva, Best of Five. Trenutno su 1-1.

Video gdje King Cuerno trenira je imao odlične kadrove.

Cage vs. Prince Puma
Ne svidja mi se to što izazivač mora dobiti šampiona u singles matchu da bi dobio meč za titulu. Odličan meč. Puma je napao prije zvona Cagea ali Cage je imao odgovor na sve njegove akrobacije. Fantastični spotovi, Pumin Shooting Star Press na ringside a zatim i Springboard 450 Splash. Sve nakon tog je bilo maestralno. Konnan se vratio ali nije uspio pomoći Pumi kojeg je Cage razbio tako da je Konnan morao baciti peškir i sudija je zaustavio meč.

Sexy Star je Cuetovoj kancelariji. Ne želi više nikakvu pomoć, želi meč protiv Crewa ali Cueto joj zakazuje meč protiv Big Rycka što je zanimljivo.

Pentagon Jr. je squashao još jednog protivnika a zatim ga poslao u bolnicu. Dominantno izgleda Pentagon.

King Cuerno vs. Johnny Mundo
Još jedan dobar meč, ali slabiji od prethodnog i od openera. Cuerno ima najbolji suicide dive. Meč se završava na double countout ali tu se nije završila njihova borba. Odličan brawl po cijeloj areni su imali.

Epizoda se završava na način na koji je počela, opet se pojavljuju auto i Black Lotus. Lotus je spasio (valjda) neki lik sa maskom i pitao je šta zna o Lucha Libreu.

Zanimljiva epizoda, dobri mečevi, solidni segmenti.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57868
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Sherpa »

Budem i ja sutra ili u pon dalje

Na kojoj si epizodi?
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Markovic619 »

EP 16 - Caged Animals
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57868
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Sherpa »

sutra nastavak

opet se oduljilo, moje isprike :(

ako trebate linkove, vičite
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17431
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

S01 E06

S1 - Ryck i Cueto u uredu, 100K u kovčegu Ryckov signing bonus

S2 - Ivelisse i Son Of Havoc promo. Havocu dosta borbi protiv midgeta. Izdaje open challenge na koji odgovara Pimpinela Escarlata. Glup gimmick ali over je.

M1 - Ovdje Havoc nije trebao izgubit. Trebali su ovo odradit kao Muertes squash meč. Interference Sagrade tijekom meča. Hoćemo možda dobit handicap meč?

S3 - Mundo napada Cueta u WC-u i uzima mu ključ

M2 - Mil Muertes vs Famous B. Zna se. Muertes i dalje treba bolji finisher.

S4 - Odličan video package za Draga. Meni čak bolji nego oni za Muertesa i Pumu.

M3 - Drago vs Cuerno. Zabavan spotfest, Cuerno čisto dobiva. Mogli su malo više vremena dobit.

S5 - Mundov promo koji prekida Ryck. Napada ga, a Munda spašava Puma nakon čega njih dvoje imaju brawl koji prekidaju suci. Dolazi Cueto i najavljuje 3-way Ladder meč za 100K dolara.

M4 - Penta i Chavo vs Sexy Star i Fenix. Meč večeri. Dobro su odradili interakcije između neprijatelja, Fenix i Penta radili lucha things dok su Sexy i Chavo imali više heata. Jako zabavnih zadnjih par minuta. Sexy pinuje Pentu za pobjedu.

Zaključak: Veći fokus na priči nego na mečevima. Dobili smo najavu za jak ladder meč što je super.
Odgovori