Općenita rasprava o wrestlingu

Nasumične misli o hrvanju...

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Sherpa »

Ja mislim da ti koji su ti rekli da su počeli gledati zbog MJFa ti lažu.

MJFa nema i ni najmanje se ne osjeti da ga nema, niti u jednom jedinom aspektu. Njegov utjecaj na kompaniju u ovih 5 godina je kompletno zanemariv.

@crocop pa turnir je sigurno više sportski način nego 'evo jinder u meču za titulu jer zašto ne'. Logika postavljanja mečeva je jako često sportski vođena.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24842
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Maki »

Uticaj najdužeg world championa je zanemariv?
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17986
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Hangman98 »

Sherpa je napisao/la: 14 ožu 2024, 20:49 Ja mislim da ti koji su ti rekli da su počeli gledati zbog MJFa ti lažu.

MJFa nema i ni najmanje se ne osjeti da ga nema, niti u jednom jedinom aspektu. Njegov utjecaj na kompaniju u ovih 5 godina je kompletno zanemariv.
Mislim da ga mnogo podcjenjujes.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Sherpa »

Je. Reign mu je imao ogroman peh u skoro svim aspektima. Punk otišao, Cole se ozlijedio. Sve je moralo biti improvizirano i malo toga je sjelo na mjesto, čak je i sendof uz devila bio promašaj.

Meni osobno najslabiji šampion do sada.
slika
Avatar
Elite
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1516
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Elite »

Ja nešto nisam video da su AEW rejtinzi opali mnogo nakon Pankovog odlaska (opadali su dok je još bio tamo i to najviše zbog pada u kvalitetu produkta) ili da su WWE rejtinzi ne znam koliko skočili od njegovog povratka, tako da definitivno nije zbog njega.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7027
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la crocop97 »

Sherpa je napisao/la: 14 ožu 2024, 20:49

@crocop pa turnir je sigurno više sportski način nego 'evo jinder u meču za titulu jer zašto ne'. Logika postavljanja mečeva je jako često sportski vođena.
Turnir koji traje više od par dana programa je meni čisti lijeni booking, pogotovo kad ih radiš često. Možda je do mene jer ionako nisam ljubitelj praćenja sportova i ta preopćenita priča gdje je razlog za meč čisto da vide ko je bolji mi je dosadna, daj mi heata ili nemam interesa
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24842
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Maki »

Pa svejedno ne možeš reći da je uticaj zanemariv. Devil priča koja je bila, za mene lično neopravdano, hypovana se vrtila oko njega. Da ne spominjemo ranije feudove sa Codyem i Punkom koji se visoko kotiraju kao neki od najboljih u istoriji AEWa. Maineventao je i pobjedio na najvećeg AEW showu ikad.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24842
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Maki »

Elite je napisao/la: 14 ožu 2024, 20:53 Ja nešto nisam video da su AEW rejtinzi opali mnogo nakon Pankovog odlaska (opadali su dok je još bio tamo i to najviše zbog pada u kvalitetu produkta) ili da su WWE rejtinzi ne znam koliko skočili od njegovog povratka, tako da definitivno nije zbog njega.
Ali su definitivno porasli nakon što je on došao. Kod WWEa je to malo drugačije jer je WWE očito dosegnuo plafon što se tiče gledanost i tu da se ne znam ko vrati neće biti velikog pomjeranja.
Avatar
Elite
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1516
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Elite »

Sherpa je napisao/la: 14 ožu 2024, 20:52 Je. Reign mu je imao ogroman peh u skoro svim aspektima. Punk otišao, Cole se ozlijedio. Sve je moralo biti improvizirano i malo toga je sjelo na mjesto, čak je i sendof uz devila bio promašaj.

Meni osobno najslabiji šampion do sada.
Ja bih rekao da si ti previše pristrasan jer ga ne podnosiš zbog one situacije sa Tonijem. I mada se donekle mogu složiti da se poneo kao šupak, on jeste jedna od najvećih zvezda među AEW fanovima i to je činjenica, voleo ga neko ili ne.

I zaista ne vidim zašto bi bilo ko izmišljao da je zbog njega počeo da prati? Šta imaju od toga?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Sherpa »

Sve to stoji, ali to ne znači da je njegov utjecaj velik, niti da je bio dobar prvak.

Niti je prodaja ppva skočila s njime (pad za 10%), niti su rejtinzi skočili s njime. Naravno niti je on kriv što nisu, nego stanje kompanije.

Mislim da ga fanovi AEWa opako precjenjuju. Žele pokazati da je bolji i važniji nego što je, malo tko je voljan sagledati koliko je on zaista donio. Puno više su ti donijeli jedan OC i Allin nego MJF.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10402
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Markovic619 »

Elite je napisao/la: 14 ožu 2024, 20:53 Ja nešto nisam video da su AEW rejtinzi opali mnogo nakon Pankovog odlaska (opadali su dok je još bio tamo i to najviše zbog pada u kvalitetu produkta) ili da su WWE rejtinzi ne znam koliko skočili od njegovog povratka, tako da definitivno nije zbog njega.
Zato što više nije doba televizije, i gledanost na tvu nije toliko bitna, pogledaj brojke na društvenim mrežama i koliko su gledani momenti Punka, od dolaska do odlaska. Koliko ima pregleda i interakcije.

Zašto WWE prebacuje Raw sa tva na Netflix? Jasan je odgovor.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17986
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Hangman98 »

Markovic619 je napisao/la: 14 ožu 2024, 21:03 Zato što više nije doba televizije, i gledanost na tvu nije toliko bitna,
Tacno, svima je gledanost u tendenciji opadanja, zato argument "AEW je imao 900k u 2021, sad ima 800k" nije bas pravi pokazatelj stanja.

Uporedis RAW brojke u 2021 (kad je produkt bio bas los) i sada kad je jako dobar, vidjeces da je u 2021.g. bila veca gledanost.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7027
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la crocop97 »

Elite je napisao/la: 14 ožu 2024, 21:00
Sherpa je napisao/la: 14 ožu 2024, 20:52 Je. Reign mu je imao ogroman peh u skoro svim aspektima. Punk otišao, Cole se ozlijedio. Sve je moralo biti improvizirano i malo toga je sjelo na mjesto, čak je i sendof uz devila bio promašaj.

Meni osobno najslabiji šampion do sada.
Ja bih rekao da si ti previše pristrasan jer ga ne podnosiš zbog one situacije sa Tonijem. I mada se donekle mogu složiti da se poneo kao šupak, on jeste jedna od najvećih zvezda među AEW fanovima i to je činjenica, voleo ga neko ili ne.

I zaista ne vidim zašto bi bilo ko izmišljao da je zbog njega počeo da prati? Šta imaju od toga?
Ja sam se priključio zbog Punka i ostao zbog ljudi kao što su MJF i Hangman Page, nije me bilo briga za OC-a, Buckse, Omegu i slične i vjerojatno nisam jedini
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Sherpa »

Markovic619 je napisao/la: 14 ožu 2024, 21:03 Zašto WWE prebacuje Raw sa tva na Netflix? Jasan je odgovor.
Zapravo nije jasan, postoji jako dobra šansa da će im gledanost pasti. No dobit će više para i imat će PR koji će kazati da su dostupni u više domova nego ikada. Netflixov model je sve neodrživiji zato i žele WWE i sličan sadržaj zbog stvaranja balona, jer to jesu kompanije koje su navikle stvarati sadržaj na redovitoj bazi, nešto što netflix sa serijama nemre lagano.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10402
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la: 14 ožu 2024, 21:15
Markovic619 je napisao/la: 14 ožu 2024, 21:03 Zašto WWE prebacuje Raw sa tva na Netflix? Jasan je odgovor.
Zapravo nije jasan, postoji jako dobra šansa da će im gledanost pasti. No dobit će više para i imat će PR koji će kazati da su dostupni u više domova nego ikada. Netflixov model je sve neodrživiji zato i žele WWE i sličan sadržaj zbog stvaranja balona, jer to jesu kompanije koje su navikle stvarati sadržaj na redovitoj bazi, nešto što netflix sa serijama nemre lagano.
Ne znam kako može ići ispod 1.5m, kad će svako imati mogućnost da gleda, ali će morati da aktivira pretplatu. A i prije će doći do novih fanova/gledaoca nego na tv.
Odgovori