Dark Dude

Wrestling e-fed
Odgovori
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Dark Dude

Post Postao/la TheViper »

In ring name: Dark Dude
Opis: visina 177cm, tezina 78kg, plave oci, kratka crna kosa.
Finisher: Black Mass
Theme song:

Prica: Odrastao za vreme ratnog stanja, kako bi se spasio od bombi i raketa skrivao se u sklonistima i podrumima. Vremenom je zavoleo tamu, jer se skrivajuci u njoj ostao ziv, a ratno stanje mu dalo snagu da u budcnosti svakome stane na crtu. U pocetku je pokusao da trenira karate, iako je bio dobar ucenik njegov trener ga nije gotivio i samo je gledao kako da mu podmetne nogu. Jednog dana mu prekipelo i odlucio je da sam ode, na samom izlasku iz hale trener je rekao kako nikad nece uspeti u zivotu, on je rekao da cemo to tek videti i otisao. Ovo mu dalo dodatnu motivaciju. Preko ocevog dobrog prijatelja, koji je video potencijal u njemu, otisao je u jednu Nemacku wrestling organizaciju i tamo zapoceo svoju wrestling karijeru. Kako je u skoli ucio nemacki i imao dobre ocene jezik mu nije bio problem. Vremenom je napredovao i postao jedan od simbola te kompanije, znao je da se prilagodi svakom stilu i vise puta je bio prvak. Na mikrofonu nije voleo puno prica, pricao je samo kad je nesto vazno u pitanju i to u nekoliko recenica. Nakon izvesnog vremena dobio je unosnu ponudu BWA-a, iako je postovao kompaniju koja mu je dala sve resio je kako mora da napreduje. Pre nego sto je otisao u BWA, rekao je kako ima nesto da obavi. Uzeo je prsluk i preko svog lica stavio kapuljacu i otiso na karate trening da "pozdravi" bivseg trenera. Usao je na trening, uradio treneru Black Mass i rekao mu "Ja sam uspeo, a ti ostani na podu". Nakon toga je oputovao u BWA kako bi doziveo nova iskusenja.
Odgovori