DC

DC univerzum

Filmoljupci navalite
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

DC

Post Postao/la HBK »

Prva epizoda i nije nešto. Tek kasnije kreće prava ludnica. :)
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10569
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

DC

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Green Lantern i Suicide Squad su okej. Wonder Woman i Joker su bili odličani! Birds of Prey je super film, jedan od mojih najdražih I don't care what anybody says. Shazam! je vrlo underrated!
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

DC

Post Postao/la DVW »

Batman Begins
Pogledao ga prošle sedmice. Bilo je to prvo rewatchanje nakon nekoliko godina i podsjetilo me zašto je ovo najbolja Batmanova priča ikad ispričana. Film je jako zajeban psihološki, pomute ti mozak ta silna prenesena značenja. Scarecrow mi je bezveze villain, ali zato Ra's Al Ghul odličan. Taj njihov plan je dobro osmišljen. Zanimljivo mi je razmišljati da li to što Batman nije htio spasiti Ra'sa iz voza koji se obrušava znači da ga je ubio i prekršio taj svoj kodeks. Rekao bi ipak da znači bez obzira što je rekao neću te ubiti, samo te neću spasiti. Personifikacija njega kao šišmiša jaka jer utjeruje strah u kosti kriminalcima, a to je i njegov najveći strah. Zbog toga je izgubio i roditelje, zaštitnike Gothama što je i on sam postao. Razmišljati o tome i o razlici pravde i osvete je duboko.

The Dark Knight
Prekjuče mi se gledao da nastavim trilogiju. Ne zna se ko je bolji, kompleksniji i zabavniji lik u trojcu Batman, Joker i Harvey Dent. Joker je manijak i psihopata, ali kako je pokojni Ledger to prenio ne može da te ne zanima više o tome ko je on zapravo. To neznanje ga i čini tako dobrim villainom, ako ne i najboljim kojeg sam vidio. Istina je da pravu istinu o ožiljcima niti znamo niti ćemo znati jer je onom krimosu rekao jedno, a Rachel drugo. Njegovi testovi Batmana su čista psihologija koja doslovno blokira superheroja. Otkriti identitet i pustiti grad mafiji ili pustiti Jokera da kolje. Spasiti Harveya ili spasiti Rachel. Inače zadnja dva su još jača. Da narod ubije onog što zna ko je Batman ili da on digne bolnicu u zrak. I ono sa trajektima. Međutim Joker je ipak popušio jer nisu svi kao on, a Batmanovo preuzimanje krivnje da Dent ostane čist znači da nije ubio dušu Gothama kako je govorio. Ovo je na granici psiho trilera sa prejebenom akcijom i zato mi je jasna ocjena 9 na IMDB-u. Rijetki filmovi je imaju.

The Dark Knight Rises nisam pogledao nikad i stid me. Kažu da tu ima najviše akcije. Zanima me kako se Batman vratio kao zaštitnik Gothama, a pogotovo me zanimaju Catwoman i Bane. Ovih dana je idealna prilika jer niti igdje idem i jer sam gledao ova dva. Ne može da ne valja kad su prethodni dijelovi prava umjetnost. Od DC filmova u planu su mi Green Lantern, Wonder Woman i Aquaman. Oko Supermana se nećkam da li gledati onog starog ili Man of Steel.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10569
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

DC

Post Postao/la ~MandyRose~ »

pogledao sam Justice League, i film je bio poprilično solidan. Šteta što je flopao jer je bio skup. Sviđa mi se The Flash kojeg glumi Ezra Miller najviše u filmu. baš se radujem njegovom solo filmu!
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

DC

Post Postao/la DVW »

~MandyRose~ je napisao/la:pogledao sam Justice League, i film je bio poprilično solidan. Šteta što je flopao jer je bio skup. Sviđa mi se The Flash kojeg glumi Ezra Miller najviše u filmu. baš se radujem njegovom solo filmu!
Kad će bit Flash film?
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10569
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

DC

Post Postao/la ~MandyRose~ »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST
~MandyRose~ je napisao/la:pogledao sam Justice League, i film je bio poprilično solidan. Šteta što je flopao jer je bio skup. Sviđa mi se The Flash kojeg glumi Ezra Miller najviše u filmu. baš se radujem njegovom solo filmu!
Kad će bit Flash film?
2022/2023
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

DC

Post Postao/la raptor1989 »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST pogledao sam Justice League, i film je bio poprilično solidan. Šteta što je flopao jer je bio skup. Sviđa mi se The Flash kojeg glumi Ezra Miller najviše u filmu. baš se radujem njegovom solo filmu!
Justice League film je totalno uništen. Poprilično sam ljut što je ispao takav kakav je, ponajprije zbog toga što su pretjerano žurili da dostignu konkurenciju. Da su išli postupno i polako, film bi bio puno bolji. Dobili bi Darkseida, sveopći rat, puno više likova s puno boljim razrađenim pričama, ... . Ovako smo dobili us..nu priču, mlitavog glavnog negativca imena Steppenwolf, neiskorišten potencijal svih događaja iz prošlih filmova (to se posebno odnosi na lik Supermana i sve doagađaje iz Batman vs Supermana) i hrpu lošeg CGI-a. Neka kaže tko što hoće, ali prvi i zadnja dva Avengers filma su remekdjela i pravi prikaz kako treba pristupati ovom žanru filmova. Ne morate se slagati sa mnom, ali uzmite u obzir koliko su dobro razrađeni sami likovi prije nego što su ih sve okupili na jednom mjestu. Sve faze sam odgledao 3 puta, i to kronološkim redoslijedom. Svaki događaj koji se dogodio u svakom pojedinačnom filmu je uzet u obzir. Tako se radi cinematic universe i tako se udovoljava fanu devete umjetnosti poput mene.
slika
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

DC

Post Postao/la raptor1989 »

@~MandyRose~
Evo nekoliko preporuka od mene.
- Justice League: The Flashpoint Paradox
- Superman: Doomsday
- Batman: Under the Red Hood
- Batman: Mask of the Phantasm
- Justice League: The New Frontier
- Justice League: Crisis on Two Earths
- Justice League: War & Justice League: Throne of Atlantis
- Justice League: Doom
- Batman: The Dark Knight Returns – Part 1 & 2
- The Death of Superman & Reign of the Supermen
Ako voliš Suicide Squad, na listu si još dodaj Batman Assault on Arkham i Suicide Squad Hell to Pay. Svi filmovi koje sam ti naveo su animirani i dio su DC animiranog universa (svi osim Mask of Phantasm). Ako se odlučiš koji pogledati, čisto se nadam da ćeš uživati. :) Ja jesam.
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

DC

Post Postao/la DVW »

@raptor1989

Koji ti je omiljeni dio Nolanove trilogije? Nakon što sam rewatchao prva dva nakon nekoliko godina i juče prvi put gledao The Dark Knight Rises rekao bi ipak da je The Dark Knight najbolji dio.
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

DC

Post Postao/la raptor1989 »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST @raptor1989

Koji ti je omiljeni dio Nolanove trilogije? Nakon što sam rewatchao prva dva nakon nekoliko godina i juče prvi put gledao The Dark Knight Rises rekao bi ipak da je The Dark Knight najbolji dio.
The Dark Knight mi je najbolji. S razlogom ga smatraju jednim od najboljih superhero filmova. Meni osobno se također nalazi na samom vrhu liste, isključivo zato što je teško naći ikakve nedostatke u odlično ispričanoj priči. Ledgerova izvedba Jokera je savršena u svakom pogledu. Žao mi je, Joaquin Phoenix, ali Ledger mi je puno bolji u ulozi totalnog manijaka i Batmanovog krvnog neprijatelja od tebe. :)
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57914
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

DC

Post Postao/la Sherpa »

Ja se nikako ne mogu složiti sa svima onima koji hvale tu izvedbu. Štoviše, trebalo bi je kritizirati i koristiti kao opomenu drugima. Ići toliko daleko u method actingu da uđeš u ulogu psihopata da u konačnici sam prsneš ko kokica i ubiješ se? To više nije gluma, to je opasno za zdravlje.

Gluma je ući u ulogu i izaći iz nje kada je uloga gotova. Gluma nije postati psihopat nego glumiti jednoga.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24659
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

DC

Post Postao/la Maki »

Koji pad kvalitete Harley Quinn serije.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

DC

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Koji pad kvalitete Harley Quinn serije.
Onaj animirani serijal?
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24659
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

DC

Post Postao/la Maki »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Koji pad kvalitete Harley Quinn serije.
Onaj animirani serijal?
Da.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

DC

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Šta se dogodilo? Par klipova šta sam vidia su mi parili i više nego solidni :think:
slika
Odgovori