Eurovision

Interaktivna zabava
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Eurovision

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Ove godine nisu toliko kriminalni bili, iako su dali puno premalo Moldaviji. Nisu prošli vibe check.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Eurovision

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Gledam malo ove rezultate glasanja...

Bili smo iznad Albanije i Latvije za koje sam mislio da su sigurni finalisti, ludilo. A opet daleko od finala. Neka ga, svi su zasluženo prošli dalje na kraju. Čak i Švicarac. Bugarska koja je bolja od Latvije u televoteu je šok, ali jako sam sretan zbog njih. Svi su ih otpisali prije natjecanja, a na kraju su ipak dobili nešto bodova. Mi dobili 12 od Slovenije i dali 12 Ukrajini u televoteu. Bruh moment. Bugarska dobila 12 od Albanije, wholesome award. Saudade dobio 12 od našeg žirija, netko ima ukusa.

Srbija skoro pobijedila na televoteu u drugom polufinalu. Nebitno što mislim o pjesmi, znate kako bit over i to se mora cijeniti, pogotovo jer mi sakamo guzicu u ovome. Australac miljenik žirija, nije bilo teško za predvidjeti. Kako je Izrael ispred Malte, San Marina i Irske nije mi jasno. Emma i Lauro ni blizu finalu :( Azer s nula bodova televotea u finale, HAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA
Circus Mircus zadnji. Tužno.

Pogledao sam kako je naš televote glasao u finalu, nismo skroz za kurac. Sedmica za Chanel, osmica Moldavija, glasali smo i za Švedsku, Francusku, Estoniju...
Top 10 izgleda jako dobro. Breton banger i Malik su zaslužili više, puno više. Švicarac nije zaslužio 0 bodova od publike, ali jasno mi je zašto ih je dobio i nije iznenađenje. Malo bodova Azera i Australije i televoteu očekivano. Moldavija dobila respect koji zaslužuje.
Zadnja izmjena: The A-Lister (B.L.), dana/u 15 svi 2022, 10:12, ukupno mijenjano 1 put.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Eurovision

Post Postao/la emirates »

Glasovi zirija bi morali biti tu, jer bi oni trebali biti taj strucni dio koji ce ocijenjivati na osnovu neke njihove procjene kvaliteta. Publika isto zna glasati za gluposti samo jer izgleda dobro, ne bih ni njima dao apsolutnu moc da odlucuju o pobijedniku.
Vidio sam da se neko zalio na komsijsko glasanje kod zirija, ali je bukvalno prisutno i kod publike, i to u vecoj mjeri. Pogledaj samo odakle je Srbija dobila po 12 bodova.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Eurovision

Post Postao/la Sherpa »

The A-Lister je napisao/la: 15 svi 2022, 08:53 Ove godine nisu toliko kriminalni bili, iako su dali puno premalo Moldaviji. Nisu prošli vibe check.
Kad smo kod žirija, znaš možda tko je bio u našem žiriju ove godine?

Sve u svemu, zadovoljan sam. Dal me smeta pobjeda ukraijne? Ne. dal bi volio nekoga drugoga? Bih (moldavija, ipak su bili drugi po glasovima publike). Ali njihova pjesma mi je među boljima. Već sam rekao kako mi kvaliteta nije kao lani i da mi niti jedna pjesma ne bi bila top 5 lani, ali isto tako, mislim da je kvaliteta bila općenito ujednačenija, pošto je sve bilo tu negdje, niti išta odskače kao turbo dobro ili turbo loše. no opet, to je stvar osobnog ukusa.

razglednice su razočarale. voditelji su bili hit and miss, ženskica mi nikako nije sjela, nije pomoglo što joj nisu dali valja niti jednu jedinu haljinu koja joj paše. Al neću reći da su odradili loš posao - nisu. Mika je od njih troje bio najbolji. Mika je kralj, a njegov nastup će biti upamćen. Rasturio je, jedan od najboljih nastupa u tom slotu u povijesti natjecanja. I još je iz europe, ne moramo dovoditi američke zvijezde (iako je justin bio super, madona je bila dno), kužim poantu toga, širenje tržišta. Al dovedi nekoga tko ima više dodira s europom. Šakiru, ili Celin Dion recimo. Poanta eurosonga nije samo u pjesmama i nastupu nego i u raznolikosti i predstavljanju kultura.
emirates je napisao/la: 15 svi 2022, 09:56 Glasovi zirija bi morali biti tu, jer bi oni trebali biti taj strucni dio koji ce ocijenjivati na osnovu neke njihove procjene kvaliteta. Publika isto zna glasati za gluposti samo jer izgleda dobro, ne bih ni njima dao apsolutnu moc da odlucuju o pobijedniku.
U teoriji da. Ali kada pogledaš u praksi tko sjedi u tom žiriju (zato sam i pitao kolegu dal zna tko je bio ove godine, jer znam tko je bio lani), zapitaš se u čemu su oni to toliko stručniji od tebe.
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Re: Eurovision

Post Postao/la azo »

emirates je napisao/la: 15 svi 2022, 09:56 Glasovi zirija bi morali biti tu, jer bi oni trebali biti taj strucni dio koji ce ocijenjivati na osnovu neke njihove procjene kvaliteta. Publika isto zna glasati za gluposti samo jer izgleda dobro, ne bih ni njima dao apsolutnu moc da odlucuju o pobijedniku.
Vidio sam da se neko zalio na komsijsko glasanje kod zirija, ali je bukvalno prisutno i kod publike, i to u vecoj mjeri. Pogledaj samo odakle je Srbija dobila po 12 bodova.
Pa dobro kod publike je logicno da ima komšijsko glasanje, ono u Bosni ima dosta Srba koji će glasati za Srbiju i slično.

Ja bih dao publici dao odluku o pobjedniku jer jebiga ovo takmičenje postoji upravo zbog te iste publike, na kraju krajeva većina pjesama je jako dobra samo je stvar ukusa.
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Eurovision

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Kad smo kod žirija, znaš možda tko je bio u našem žiriju ove godine?
Dinko Komadina
Mia Elizabeta Negovetić
Nela
Pegi
Saša Lozar

Izvor: https://eurovision.tv/event/turin-2022/ ... final/jury
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Eurovision

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Glasovi zirija bi morali biti tu, jer bi oni trebali biti taj strucni dio koji ce ocijenjivati na osnovu neke njihove procjene kvaliteta. Publika isto zna glasati za gluposti samo jer izgleda dobro, ne bih ni njima dao apsolutnu moc da odlucuju o pobijedniku.
Al za što oni glasaju, što ocjenjuju? Pričali smo već u Jacquesu, pjesma je trebala bit miljenik žirija s obzirom na to što je i kako izvedeno.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Eurovision

Post Postao/la Sherpa »

Radijski voditelj
Pjevačica koja na dori bude druga i treća. Nema ni 20 godina
Pjevačica koju nitko nikad nije čuo, 25 godina
Ovo nisam uspio ni na googlu nać tko je
Sve i svašta i daleko najzvučnije ime

I sad dal taj žiri treba imati pravo dati isto bodova koliko i cijela populacija hrvatske koja glasa? Pedigre im je strašan, nema što
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Eurovision

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Opasna ekipa, nema šta. Koga bi ti stavio u žiri da moraš birati?


Bilo je malo ispod 90% nakon polufinala. Ne da mi se sad računati, ali ovo je otprilike 60% lajkova.
Spoiler
IMG_20220515_100511.jpg
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10316
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Online

Re: Eurovision

Post Postao/la ~MandyRose~ »

azo je napisao/la: 15 svi 2022, 08:35 Vjerovatno skroz nepopularno ali ovi glasovi žirija su skroz nepotrebnni i služe kako neka bitna zemlja ne bi fail.

Mada ove godine bi ista petorka bila na vrhu.
A dobro, da nema žirija onda bi i publika poslala baš neki trash da pobjedila. Više mi je to do ovih middle pjesma gdje bops ne udu u finale zbog žirijevih baladurina.

Sviđa mi se kako American Song Contest ima svoj bodovni prag. Gledao sam njihov grand final i oni spoje recimo 5 ili 6 državica zajedno i onda ukupno zbroje i tako sve te države kao regija glasaju od 12 do 1, dok publika ima zasebno od 12 do 1 kao svaka indivudualna država. Jedini problem je što će ljudi poludjeti ako su u istoj skupini kao države koje ne podnose hahaha zamisli žiriji iz Armenije i Azerbajdžana zajedno, ili Ex-Yu + Albanija skupa hahaha iako to bi se samo odnosilo na žiri
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Eurovision

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Gledao sam njihov grand final
Kakvi su općenito dojmovi o tom natjecanju? Vrijedi bacit oko?
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10316
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Online

Re: Eurovision

Post Postao/la ~MandyRose~ »

The A-Lister je napisao/la: 15 svi 2022, 09:55 Gledam malo ove rezultate glasanja...

Bili smo iznad Albanije i Latvije za koje sam mislio da su sigurni finalisti, ludilo. A opet daleko od finala. Neka ga, svi su zasluženo prošli dalje na kraju. Čak i Švicarac. Bugarska koja je bolja od Latvije u televoteu je šok, ali jako sam sretan zbog njih. Svi su ih otpisali prije natjecanja, a na kraju su ipak dobili nešto bodova. Mi dobili 12 od Slovenije i dali 12 Ukrajini u televoteu. Bruh moment. Bugarska dobila 12 od Albanije, wholesome award. Saudade dobio 12 od našeg žirija, netko ima ukusa.

Srbija skoro pobijedila na televoteu u drugom polufinalu. Nebitno što mislim o pjesmi, znate kako bit over i to se mora cijeniti, pogotovo jer mi sakamo guzicu u ovome. Australac miljenik žirija, nije bilo teško za predvidjeti. Kako je Izrael ispred Malte, San Marina i Irske nije mi jasno. Emma i Lauro ni blizu finalu :( Azer s nula bodova televotea u finale, HAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA
Circus Mircus zadnji. Tužno.

Pogledao sam kako je naš televote glasao u finalu, nismo skroz za kurac. Sedmica za Chanel, osmica Moldavija, glasali smo i za Švedsku, Francusku, Estoniju...
Top 10 izgleda jako dobro. Breton banger i Malik su zaslužili više, puno više. Švicarac nije zaslužio 0 bodova od publike, ali jasno mi je zašto ih je dobio i nije iznenađenje. Malo bodova Azera i Australije i televoteu očekivano. Moldavija dobila respect koji zaslužuje.
Srbija skoro pobjedila u televoteu? Pa Srbija je prva u polufinalu s televoteom, isto bodova kao i Švedska, a u finalu su dotukli Švedsku i prešli to izjednačenje u televotu
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Eurovision

Post Postao/la Dynamite 7 »

The A-Lister je napisao/la: 15 svi 2022, 08:53 Ove godine nisu toliko kriminalni bili, iako su dali puno premalo Moldaviji. Nisu prošli vibe check.
Nisu vraga kriminalni Njemačkoj 0 bodova, Finskoj 11.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10316
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Online

Re: Eurovision

Post Postao/la ~MandyRose~ »

The A-Lister je napisao/la: 15 svi 2022, 11:00
Gledao sam njihov grand final
Kakvi su općenito dojmovi o tom natjecanju? Vrijedi bacit oko?
Razina kvalitete njihovih pjesma su kao da gledaš Euroviziju gdje su natjecatelji Hrvatska, Makedonija, Crna Gora i Gruzija. Toliko koliko su im pjesme dobre. Preporuka da samo baciš oko na njihov ranking system

Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Eurovision

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Najgledaniji nastupi s finala su Ukrajina, Španjolska, UK, Njemačka i Švedska. Kako mi je samo drago zbog Malika, ljudi konačno cijene pjesmu. Ne sjećam se da je ikad zadnja pjesma bila ovako dobra.

Odgovori