Double or Nothing 2020

Vegas stil

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Double or Nothing 2020

Post Postao/la Sherpa »

Pa krenuli su nešto s tom pričom, imali nekoga na umu istali zbog korone. Imali su nešto dugotrajno u planu vjerojatno.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10402
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Double or Nothing 2020

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Pa krenuli su nešto s tom pričom, imali nekoga na umu istali zbog korone. Imali su nešto dugotrajno u planu vjerojatno.
Osim tog najavljivanja da prelazi u tag diviziji nisam nesto obratio da imaju nekog u planu osim Nakazawe prije par sedmica.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Double or Nothing 2020

Post Postao/la Sherpa »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Pa krenuli su nešto s tom pričom, imali nekoga na umu istali zbog korone. Imali su nešto dugotrajno u planu vjerojatno.
Osim tog najavljivanja da prelazi u tag diviziji nisam nesto obratio da imaju nekog u planu osim Nakazawe prije par sedmica.
al to je priča koju možeš pričati i godinu dana pa čak i dulje ako želiš. nađe nekoga, pa taga s njim neko vrijeme, pa shvati da nije to to, pa na idućeg, dok ne nađe nekoga s kime uzme pojase.

ne treba sve biti odmah sada odmah.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Double or Nothing 2020

Post Postao/la Maki »

ajde kreni gledati sport,
Ja gledam sport.
onda će ti bookiranje allina biti jasno. Leipzig u njemačkoj, city u engleskoj, nekada je gubio od klubova s kojima je danas u istoj rečenici. Ili želiš bliži primjer? Novak Đoković. Pogledaj kakav je nekad omjer imao s nadalom i Federerom a kakav ima danas. Ovo je doslovno ista allin priča s kojom idu.
Wrestling NIJE sport. Ne može se tako tretirati. Može se ići da bude feel sporta, ali nije sport. Mi znamo da pobjede ne odlučuje talenat, već kako te booker vidi. Ako bi mi gledali wrestling kao sport ni na jedan se rezultat ne bismo smjeli buniti jer je u sportu svaki rezultat jednako legitiman. Tipa kad je Mahal dobio Nakamuru.
Inner circle nije u lošoj situaciji. Opet gledaš kroz wwe naočale.

Čekaj malo, ja sam gledao njihove pobjede i poraze i to je gledanje kroz WWE naočale? Zar nije AEW u cijelom tom pobjede i porazi su bitni fazonu? Ili je to ipak samo lijepa mantra da bi bili anti-WWE?
Imaju dva turbo stablea i držat će ih u vrhu. Neće ih rastaviti. Dat će im par pobjeda i opet će bti važni.

Ovako WWE radi. Dadnu par pobjeda i misle na 0 smo. Ne ide to tako.
Trenutno su bili fokusiran jedni na druge. Na kraju jericho i hager imaju poraz od prvaka, koji nije dio suparničke frakcije. Elite nije imao ni priliku da netko njihov ima meč s tim prvakom.
Elita ima 2 od 3 muške titule. Inner Circle ima 0.
Znaš što je gledanje na wwe način. Što wwe napravi ovo da nekoga ponizi, aew da ispriča priču, koju ako niste shvatili sam vam objasnio. I koja će se idući tjedan nastaviti, a ne zaboraviti. Koju je priču wwe ispričao uz revival?
Ček ček, tvoj argument je da mi trebamo progutati AEW stvari sa kojima se ne slažemo jer će možda ispričati priču? Spears je već sad ubijen, ne vidim kako će ga išta spasiti.
Spears nije imao vremena oporaviti se. Ovaj je stalno bio na njemu. Niti je bio zagrijan, niti je bio pripremljen na meč. Krenite ovo tretirati kao sport, aew ga tretira.
Znači u te 3 minute nije uspio nijednu kontru napraviti, ni jedan potez, ništa? Sori, ali to znači da je Dustin daleko bolji od njega.
Owens je imao meč koji vodi do main eventa wm. Izgubio u ti sekunde, ko najveći papak.
Spearsa iznenade, izgubi u par minuta = priča
Owensa iznenade, izgubi u par minuta = papak.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Double or Nothing 2020

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Spears je već sad ubijen, ne vidim kako će ga išta spasiti.
po tebi je ia naito bio ubijen. case closed
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Spearsa iznenade, izgubi u par minuta = priča
Owensa iznenade, izgubi u par minuta = papak.
jedan je htio imati meč, drugi ne. tako da ti ova poredba ne stoji

i ne da mi se dalje. aew pokušava tretirati wrestling kao sport. real može izgubiti od barce, i dalje će biti drugi najblji. ili obrnuto. neće biti odjednom deseti. to je inner circle i elite
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10402
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Double or Nothing 2020

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Pa krenuli su nešto s tom pričom, imali nekoga na umu istali zbog korone. Imali su nešto dugotrajno u planu vjerojatno.
Osim tog najavljivanja da prelazi u tag diviziji nisam nesto obratio da imaju nekog u planu osim Nakazawe prije par sedmica.
al to je priča koju možeš pričati i godinu dana pa čak i dulje ako želiš. nađe nekoga, pa taga s njim neko vrijeme, pa shvati da nije to to, pa na idućeg, dok ne nađe nekoga s kime uzme pojase.

ne treba sve biti odmah sada odmah.
Može naravno ali nije da su nešto napredovali sa tom pričom. Imali su neke ljude sa kojim su mogli već pokušati, Sabiana i Havoca su npr. spojili
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Double or Nothing 2020

Post Postao/la Maki »

po tebi je ia naito bio ubijen. case closed
1. To što je Naito kasnije dobio svoj momenat ne znači da je Okadina pobjeda 2018. bila dobra odluka. Staviti nekog ko je vruć da izgubi u najvećem meču svoje karijere uz mogućnost da eto nekad kasnije dobije svoje je glupa odluka jer ti ne znaš da li će taj neko zadržati svoju popularnost i šta može biti drugo. Gvožđe se kuje dok je vruće.
2. Tvoj argument je da sam ja bio u krivu jer sam pogriješio nekad ranije i da to znači da ću biti i ovdje. Iako situacije nisu ni slične.
jedan je htio imati meč, drugi ne. tako da ti ova poredba ne stoji
Obojica su bili ometeni i obojica su izgubili u kratkom roku. Da, Spears nije htio hrvati. Idalje nije bilo potrebe da ga sramote sa skidanjem u gaće i sa Tully gaćama. Šta se time postiglo? Kako će iko moći smatrati Spearsa za opasnog Chairmana kad znamo da nosi gaće sa Tullyevom facom?
i ne da mi se dalje. aew pokušava tretirati wrestling kao sport. real može izgubiti od barce, i dalje će biti drugi najblji. ili obrnuto. neće biti odjednom deseti. to je inner circle i elite
Osim što ja ne mjerim samo na osnovu ovog meča. Tačnije poređenje bi bilo kad bi Real izgubio od Valencie, Seville, Bilbaoa i onda od Barce. E onda već ne bi bilo drugi.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Double or Nothing 2020

Post Postao/la Maki »

Kad smo kod AEW i prezentacije, AEW je jedno trilion puta više sports entertainment od NXTa.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Double or Nothing 2020

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST znači da je Okadina pobjeda 2018. bila dobra odluka
je.
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Staviti nekog ko je vruć da izgubi u najvećem meču svoje karijere
znaš li koliko je ljudi u sportu izgubilo najveći meč svoje karijere? više njih nego što je isti dobilo. to je sastavni dio sporta. osim toga, naito je došao do druge, bolje prilike. ako i svi koji dođu do najvećeg meča karijere dobilo sport bi bio glup i predvidljiv.
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Tvoj argument je da sam ja bio u krivu jer sam pogriješio nekad ranije i da to znači da ću biti i ovdje
ne, moj argument je da sačekaš. a to da nisu iste sitaucije govori činjenica da govorimo o midcarderima, čak i lowcarderima, koji vjerojatno nikada neće biti prvaci.
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Kako će iko moći smatrati Spearsa za opasnog Chairmana
pa to je poanta, nitko ga ni do sada nije smatrao takvim. on je cocky heel. to mu je uloga. da je pun sebe, ergo sum, pun govana, da misli da je bolji nego što je. to je njegova uloga
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Osim što ja ne mjerim samo na osnovu ovog meča. Tačnije poređenje bi bilo kad bi Real izgubio od Valencie, Seville, Bilbaoa i onda od Barce. E onda već ne bi bilo drugi.
ali bi i dalje bilo real. pogledaj united. 6 godina nemaju trofej pa su i dalje nogometno najveće ime u engleskoj. no ajde, nogomet je timska igra di kupuje igrače, uzmi tenis, ne pada se samo tak. male krize su sasvim normalne. no ako si pri vrhu onda si pri vrhu. možeš pet puta za redom ispasti u prvom kolu pa osvojiti neki od velika 4. zato što si kvalitetan. isto je i ovdje.

ali da, u pravu si. više je sports entertainment nego nxt. zato što je i više sport i više entertainment nego nxt.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Double or Nothing 2020

Post Postao/la Maki »

znaš li koliko je ljudi u sportu izgubilo najveći meč svoje karijere? više njih nego što je isti dobilo. to je sastavni dio sporta. osim toga, naito je došao do druge, bolje prilike. ako i svi koji dođu do najvećeg meča karijere dobilo sport bi bio glup i predvidljiv.
Ovo nije sport. Ovdje se zna da pobjede odlučuje to kako te booker vidi. I ti ako izgubiš važne mečeve, to može biti znak da te booker ne smatra dovoljno dobrim i da stoga nećeš dobijati velike trenutke i publika se ohladi. To se desilo mali milion puta u svim kompanijama. To se kod Naita nije desilo, ali se moglo.
pa to je poanta, nitko ga ni do sada nije smatrao takvim. on je cocky heel. to mu je uloga. da je pun sebe, ergo sum, pun govana, da misli da je bolji nego što je. to je njegova uloga
Okej, ali onda se nemojmo praviti da je njegova pozicija išta bolja nego u WWEu.
ali da, u pravu si. više je sports entertainment nego nxt. zato što je i više sport i više entertainment nego nxt.
I NXT ima prilično sportski pristup kečerima.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Double or Nothing 2020

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOSTto može biti znak da te booker ne smatra dovoljno dobrim
ovo je isključivo zapadnjački način gledanja na wrestling. na japanski.
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Okej, ali onda se nemojmo praviti da je njegova pozicija išta bolja nego u WWEu.
Tamo nije ni bio na telki, ovdje je, supi pokoju pobjedu, pokoji poraz. na koga mogu računati, kao sada, kada dođe do neke nepredviđene situacije. al nije top card, niti će biti. možda u budućnosti i bude tnt prvak, a možda i ne.
Maki je napisao/la:QR_BBPOST I NXT ima prilično sportski pristup kečerima.
ima, ali i dalje manje nego aew. aew se trudi pokazati ovo puno više kao sport nego bilo tko drugi na zapadu. zato imaju ratinge, zato prate pobjede i poraze, zato govore o nizovima istih. i da nema aewa onda bi nxt imao taj primat
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10402
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Double or Nothing 2020

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST zato imaju ratinge
a i nisu neki ratingsi, zaslužuju više kao i NXT.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Double or Nothing 2020

Post Postao/la Sherpa »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST zato imaju ratinge
a i nisu neki ratingsi, zaslužuju više kao i NXT.
ne govorim o tv rejtinzima, nego tjedni rating kako je koji hrvač rangiran.

po tv rejtinzima zaslužuju puno više. to je sasvim druga priča. zato će biti zanimljivo vidjeti kakav će biti buyrate za ovaj ppv. ako bude iole blizu 100k kao prošli, to je velika stvar.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Double or Nothing 2020

Post Postao/la Maki »

je isključivo zapadnjački način gledanja na wrestling. na japanski.
I Japanci znaju za kayfabe.
ima, ali i dalje manje nego aew. aew se trudi pokazati ovo puno više kao sport nego bilo tko drugi na zapadu. zato imaju ratinge, zato prate pobjede i poraze, zato govore o nizovima istih. i da nema aewa onda bi nxt imao taj primat
Ali kako? U čemu je ta velika razlika? Zato što imaju te nizove? NXTu ne trebaju. A i u AEWu su sa tim fleksibilni. Koriste se njima kad im trebaju.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Double or Nothing 2020

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST To što je Naito kasnije dobio svoj momenat ne znači da je Okadina pobjeda 2018. bila dobra odluka.
Objektivno je bas zato sta je dobija svoj moment kasnije
slika
Odgovori