WrestleMania 36

molim bez spoilera u ovoj temi

Za WWE događaje koji su iza nas
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5438
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la ante »

Meni je najveci problem to sto se izmedju 2 pocetna RKOa i elbow dropa nije dogodilo skoro nista. Jedno veliko, 15-minutno nista. Prazan mec, struktura nikakva.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8781
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la Wulf7X »

hahah jao majko :lol: :lol: :D

slika
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la Maridius98 »

Danas probao da odgledam ovo u celosti i ne ide. Odgledao prva dva meča: Asuka/Kairi vs Cross/Bliss i Elias/Corbin i zaista sam se pitao da li nemam ništa bolje da radim u životu. Posle sam skipovao i odgledao Styles/Taker i ono je bilo stvarno jako zabavno. Mislim meč ko meč nije postojao, ali je svakako bilo bolje od čini mi se svega na programu. Probaću da završim sutra prvi dan Manije, ako ne ide gledam još samo Edge/Orton i Wyatt/Cena i toliko od mene. Mislim da su bili pametni da sve urade u tom Lucha Underground fazonu pa da bude ko da gledaš film, ovako je samo mučno.
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9302
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la KOMANIA »

@Maridius98
U mom potpisu imaš dobar spot sa WM. :D
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8781
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la Wulf7X »

Preporuka odgledaj Ladder match Morrison vs Usos vs Kofi, Charlotte vs Rhea Ripley i naravno Cena/Wyatt to nije uopšte meč već jako zabavan segment. Ostalo možeš preskočiti :roll:
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la TheViper »

Nek pogleda i Seth/KO, a moze i AJ/Taker, mozda ce mu se dopasti :)
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17727
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Može i Gulak vs Cesaro pogledat...Kvalitetan meč koji je nažalost dobio jako malo vremena...Svega četiri minute ako se ne varam...
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la AlenB »

Also some more information on WrestleMania 36 numbers:

- The most social event in WWE history with more than 13.8 million total social media interactions on Facebook, Instagram and Twitter

- WWE Network’s WrestleMania weekend subscriber additions were the highest in its history. Total subscribers reached 2.10 million on April 6, 2020, up 5% from the day after WrestleMania last year.

- WWE set WrestleMania Week viewership records with more than 967 million video views across digital and social platforms, representing a 20% increase from the prior year. A record 46 million hours of content was consumed during the week, an increase of 28% from the prior year

- TV ratings are down and below standards but Network still meeting company's objectives
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58275
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la Sherpa »

Volio bih vidjeti 'total paid subs' brojku. Pošto stalno nude neke besplatne akcije pred wm da podignu brojku. Ta brojka je osjetno važnija. Pošto subovi koji su uzei besplatno, a ne nastave ne generiraju profit
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58275
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la Sherpa »

Moxley on Wrestlemania: “I watched the whole thing. Both nights. I enjoyed it. I thought it flowed nicely and a lot of people really worked their ass off and put on great performances. I enjoyed the Boneyard Match, I thought that was cool.”
slika
Avatar
Fallen
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 27 tra 2020, 18:53
4
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la Fallen »

Meni je ovo, pored WM 31 bila najbolja Mania u proteklih deset godina. Last man standing, Boneyard, ona ludnica od FFH meča, ma sve mi je bilo na nivou. Nisam ni osetio nedostatak publike.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8781
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la Wulf7X »

Da li je lik upravo pobedio Mandy :shock: :shock: :shock:
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17727
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Da li je lik upravo pobedio Mandy :shock: :shock: :shock:
Objasni?
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17727
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Fallen je napisao/la:QR_BBPOST Meni je ovo, pored WM 31 bila najbolja Mania u proteklih deset godina. Last man standing, Boneyard, ona ludnica od FFH meča, ma sve mi je bilo na nivou. Nisam ni osetio nedostatak publike.
Pa ok, ova dva meča (FFH i Boneyard) i još par mečeva je bilo fora, ali osim toga baš i nisam nešto previše uživao. Najbolja od 31, slažem se.
World Title mečevi su mi pokvarili dojam, pogotovo muški :|
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8781
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la Wulf7X »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Da li je lik upravo pobedio Mandy :shock: :shock: :shock:
Objasni?
Mandy je osoba koja ima reputacija kralja trola pa mislim da je dolaskom Fallena dobio jaku konkurenciju jer ne verujem da bi neko ozbiljno za jednu od najgorih WrestleMania rekao da je najbolja :)
Zadnja izmjena: Wulf7X, dana/u 13 svi 2020, 22:02, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Odgovori