Crtani filmovi

Filmoljupci navalite
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Crtani filmovi

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Definitivno najdraža akcijska scena u ciloj seriji.

slika

Serija je odlična, al ima toliko glupih krivih koraka koji su jebeno amaterski. Stvarno se nadam da će se to popravit za iduću sezonu jer je prilično jasno kako mogu bolje. Malo više show, malo manje tell.

I Jinx je kancer. Totalni, nepopravljivi kancer. Jar Jar Binks level. Njena pojava svim snaga vuče kvalitetu serije u dno dna. Cura je bila u pravu kad je rekla da je neću pravilno zamrzit ko lika do kraja zadnje epizode. Majko mila.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58275
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Crtani filmovi

Post Postao/la Sherpa »

Kad si hejter, a kraj je bio vrhunski :)

Da taj fajt je bio odlično prezentiran, si skužio koja je (će biti) fora s ekkom?

Vi dominira serijom, a silco je ukrao show u zadnjoj epizodi
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Crtani filmovi

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Vi je sjajna. Zapravo svi likovi su sjajni. Mel mi je najdraža, Viktor i Vi zaokružuju top tri. Honorable mention za Melinu mater jer je moj tip žene. Tradeoff je šta je Jinx najgora ekranizirana stvar koju sam dugo vidia.

Kraj je isto bia sjsjan. Do trenutka odma nakon je Silco umra. Kad je Jinx zacamentirana ko kancer.

Ekko mi je bia prilično jasan. Ne bi uložili truda u nekoga da okarakteriziraju nekog da ga samo ubiju offscreen/nestane. Pogotovo kad je vidljivo da su se mučili ugurat šta više svega u epizode (još jedna stvar zbog koje pacing malo slab). Kad su se pojavili misteriozni firelights nije bilo toliko teško zbrojit dva i dva.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58275
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Crtani filmovi

Post Postao/la Sherpa »

Više sam mislio na ekkoa kao to koje su mu sposobnosti. Jer nema ih još, no turbo jako su aludirali za njih - na to sam više ciljao. Jer mi koju igramo znamo o čemu se radi.

Mislim da si ti jedini koji je toliko hejta. Mnogima nije bila dobra u prve tri epizode, no ti baš ideš do kraja. Meni je prilično dobro ekranizirana, okej, možda u nekim stvarima malo over the top, no to je lol di je sve over the top.

Meni je čajanka jedna od boljih stvari koje sam gledao uooće. No ok, ukusi
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Crtani filmovi

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Nisam jedini, cura se slaže s menom. Daklem barem dvoje ljudi :D Čajanka je počela krinđ jer toliko mi ostavlja dojam da očajnički žele da Jinx bude neki mješanac Jokera i Harley. I uspili su spasit scenu, Jinx kad ubije Silca je tipa jedina stvar u ciloj seriji koju su dobro odradili šta se nje tiče. I onda se odma po tome poseru. Kancer.

Sposobnosti Ekka ne znam. Sad kad spominješ da eto moram nagađat jel nešto di manipulira vrime?

Apdejt: I lik zbog kojeg je cura pogledala seriju, koji igra LoL, zna lore itd isto mrzi Jinx jednako ko mi :lol:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58275
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Crtani filmovi

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la: 09 sij 2022, 00:14 Jinx kad ubije Silca je tipa jedina stvar u ciloj seriji koju su dobro odradili šta se nje tiče. I onda se odma po tome poseru. Kancer.
jebiga, različiti ukusi. meni je kompletna scena bila perfektna.
Eumaus The Swineherd je napisao/la: 09 sij 2022, 00:14 Sposobnosti Ekka ne znam. Sad kad spominješ da eto moram nagađat jel nešto di manipulira vrime?
da. točnije može napraviti time rewind (tj moći će) i ako pogledaš taj fajt na mostu, vidjet ćeš neke naznake toga.

te zanimaju neke stvari koje bi se trebale dogoditi, tj ono što znamo po loru. ili ćeš čekati drugu sezonu?
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Crtani filmovi

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la: 09 sij 2022, 00:24 te zanimaju neke stvari koje bi se trebale dogoditi, tj ono što znamo po loru. ili ćeš čekati drugu sezonu?
Ne hvala, generalno volim znat šta manje.

Sherpa je napisao/la: 09 sij 2022, 00:24 da. točnije može napraviti time rewind (tj moći će) i ako pogledaš taj fajt na mostu, vidjet ćeš neke naznake toga.
Pa da u jednom trenu i izgleda kao da vrati vrime zato sam i pretpostavia da je to. Iskreno jeben način da to teasaju. Ko zna zna i bit će mu vrh kad ulovi, ko ne zna (poput mene) mislim da bi bilo jebeno kad napokon dobije moći sitit se te scene kao aha foreshadowing.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58275
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Crtani filmovi

Post Postao/la Sherpa »

mislim da ti nije smetalo što ne poznaješ likove, zar ne? to mnoge stvari po video igrama imaju problem, kada idu predaleko.

meni osobno je jako zanimljivo kada je došla mama od one crnkinje. ona je iz pokrajne gdje je rat prva druga treća i četvrta najvažnija stvar za koju se živi. I to mi je jako zanimljivo pošto o njihovom 'uplitanju' ovdje nema nikakvih saznanja - to izgleda kao potpuno novo dodano u lore.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Crtani filmovi

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Nije me smetalo ni najmanje. Ne znam koliko su dobro adaptirani iz igara, ali ko šta sam napisa svi osim Jinx su mi stvarno super. Čak sam se i par puta, neću reć razočara, al nije ni daleko od toga, kad sam iša vidit jesu neki koji su stvarno kul heroji u igri pa nisu bili :D
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58275
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Crtani filmovi

Post Postao/la Sherpa »

tipa koji?
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Crtani filmovi

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sevika primarno, Melina madre također.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58275
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Crtani filmovi

Post Postao/la Sherpa »

al zato heimerdinger je ^^

mislim, moguće da ih dodaju naknadno, za razliku od ovog novog smeća što dodaju za zaun
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Crtani filmovi

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

A dobro za Heimerdingera se vidi iz aviona da je :lol:

Pojasni šta dodaju za Zaun :think:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58275
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Crtani filmovi

Post Postao/la Sherpa »

ma jučer ili prekjučer su najavili novog champa za igru koji je još jedno vizualno iritantno smeće. ako misliš da je jinx iritantna...
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17727
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Crtani filmovi

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

GX 🥺🥺🥺

Odgovori