Rebellion

Rasprava o kompaniji koja je opet vratila svoje staro ime.
Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Rebellion

PostPostao/la Sherpa » 13 sij 2020, 20:34

slika

Markovic619
Rank 10
Rank 10

Rebellion

PostPostao/la Markovic619 » 15 tra 2020, 16:24

Možete spojiti sa Impact temom

SwitchBlade
Rank 9
Rank 9

Rebellion

PostPostao/la SwitchBlade » 19 tra 2020, 01:13

Rebellion je two-part show i biti će prikazan na tjednim epizodama,zanimljivo. :think:

Okej,možda ovo čak pogledam u potpunosti.

Evo full card za Night 1:

slika

AlenB
Administrator
Administrator

Rebellion

PostPostao/la AlenB » 22 tra 2020, 12:10

slika

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

Rebellion

PostPostao/la Sherpa » 22 tra 2020, 12:11

slika

SwitchBlade
Rank 9
Rank 9

Rebellion

PostPostao/la SwitchBlade » 22 tra 2020, 23:16

Sve u svemu solidan show.Istaknuo bih x divison meč između Ace Austina/Willie Macka koji je bio lijepo odrađen,te Kylie Rae/Kiera Hogan koji je kao prethodni meč bio vrlo dobar.Ostatak showa je bio okej,vrijedi spomenuti i još povratak Crazzy Stevea.U main eventu me iznenadilo kada je Sami turnao nad oVeom i uz to još iznenađujuća pobjeda Shamrocka,nadao sam se da će Sami ovo uzeti.Mnogo bolje nego što sam očekivao,budem pogledao i part two.
slika

~MandyRose~
Rank 12
Rank 12
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.

Rebellion

PostPostao/la ~MandyRose~ » 29 tra 2020, 16:37

ovo je bio dobar meč
slika

Markovic619
Rank 10
Rank 10

Rebellion

PostPostao/la Markovic619 » 07 lip 2020, 23:14

Impact Rebellion 1. Dan - Pregled
Odgledao sam sve epizode do Rebelliona ali nisam pisao preglede jer sam želio malo ubrzati gledanje.

oVe (Madman Fulton, Jake & Dave Crist) vs. Tommy Dreamer, Rhino & Crazzy Steve **1/4
Crazzy Steve se vratio, ok sam sa tim. Meč nije bio nešto posebno dobar ni zanimljiv. Steve je izbjegavao sukob sa Fultonom kroz cijeli meč što je bilo zabavno, Rhino je bio dobar. On je i uzeo pobjedu nad Dave Cristom. Mislim da je pogrešna odluka da oVe izgubi u ovom meču ali kroz gledanje Impacta se može naslutit da bi se mogli ubrzo raspasti.

Michael Elgin je u interviewu spomenuo Ring of Honor. Zanimljivo da su mu dopustili. Super.

The Rascalz (Dez & Wentz) vs. XXXL (Acey Romero & Larry D) vs. TJP & Fallah Bahh **3/4
Team XXXL zajedno teški 801 pounds... Bolji meč nego prošli. Ne sviđa mi se što u meču ne učestvuju sva 3 tima nego 2, bilo bi bolje da je svaki tim u ringu. Cruiserweightsi i Super Heavyweightsi, ništa između. Zabavan je meč bio. Dez i TJP su dobro otvorili a čak i Larry D i Fallah Bahh su imali dobru sekvencu. Rascalz su imali jedan dobar dio kad su lupali kickove i realno su oni najviše i pokazali u ovom meču. Sviđa mi se što su oni uzeli pobjedu i želim ih ubrzo vidjeti sa tag team titulama jer su zanimljivi i dobri performeri.

Impact ima problema sa šampionima. Tessa u Meksiku, North u Kanadi.

Ace Austin (c) vs. Willie Mack (Impact X-Division Championship) ***1/4
Willie Mack je fantastičan. To je i u ovom meču pokazao. Imao je jedan botchan Samoan Drop ali ništa strašno. Powerbomb, odličan Cutter, pa Stunner na turnbuckleu, Coast to Coast i na kraju Six Star Frog Splash. Austin je imao lijepu kontru iz Stunnera u svoj finisher. Ovom meču je falila publika. Na kraju dobijamo novog X-Division šampiona što mi se sviđa. Austin je imao jako dobar reign i dobar je heel ali Mack je zaslužio ovu titulu. Imaće dobre mečeve. Kako bih volio vidjeti jednog dana meč Willie Mack vs Keith Lee, izgleda mi odlično na papiru.

Kiera Hogan vs. Kylie Rae ***1/2
Opa, ovaj meč me je iznenadio. Nisam očekivao da će išta napravit i to bez publike ali je bilo jako dobro. Kiera Hogan je dobro odradila ulogu negativca u meču i imala odlične kickove. Nisam upoznat sa njom od ranije ali djeluje mi kao potencijal. Kylie Rae je uzela pobjedu očekivano ali nekako ovaj njen gimmick gdje se kezi mi nije nešto. Ona je bila solidna a vrijedno spomena je njen novi finisher STF, Smile to the Finish. Lijepo to zvuči. Puno bolji meč nego što sam očekivao.

Sami Callihan vs. Ken Shamrock (Unsanctioned Match)
Ovaj meč se sastojao iz dva dijela.Prvi dio su bili oko ringa i brawlali se i to su komentatori ispratili dok drugi dio je bio cinematic match sa soundtrackom bez komentatora. Drugi dio je bio zanimljiviji, nije bilo nekih spotova ali očekivano. Dolazak oVe članova je očekivan i napad na Shamrocka ali nisam očekivao da će Sami napasti svoje partnere ali to se moglo naslutit na Impact epizodama. Žao mi je što se oVe polako ali sigurno raspada. Na kraju dio vani mi se nije svidio, bio je dobar pogled iz vazduha ali zašto i iz kojeg razloga Shamrock uzima pobjedu. To mi se nije uopšte svidjelo. Nije mi se svidjelo kako je Sami pao u nesvijest brzo nakon što je Shamrock uradio Ankle Lock, pa nije ga gušio. Sami je trebao uzeti ovdje pobjedu, više bi mu značila i gimmick mu ima potencijala.

UKUPNA OCJENA: 6/10 - Solidna prva noć Rebelliona. Dva meča su bila dobra, ostalo čisti prosjek. Druga noć mi se čini da će biti bolja.

Markovic619
Rank 10
Rank 10

Rebellion

PostPostao/la Markovic619 » 11 lip 2020, 02:05

Impact Rebellion 2. Dan - Pregled

Suicide vs. Rojit Raju vs. Chris Bey vs. Trey ***1/4
Jako dobro otvaranje. U početku smo imali mini tag team meč. Zanimljive izmjene na početku. Posle je to postalo dosta bolje. Svi su ispucali svoj arsenal. Trey je bio odličan. Raju je odradio dobru ulogu negativca dok je Bey uzeo pobjedu nad njim. Sviđa mi se odluka da Bey pobjedi, značiće mu to dosta. Zanima me ko je ovaj put Suicide. Nadam se da se neću razočarat.

Joseph P. Ryan vs. Cousin Jake **1/4
Nisam imao neko interesovanje za ovaj meč. Nije nešto ni bilo zanimljivo da mi podigne interesovanje. Jake je imao dobar over the top rope dive i powerbomb. Ryan dobar Sweet Tooth Music i pobjeda naravno na prljav način mada su mogli i dati mu čistu pobjedu. Ovaj meč bi bolje funkcionisao da ima publike. Sve bi bolje funkcionisalo da ima publike :D

Havok vs. Rosemary (Full Metal Mayhem) ***
Za ovaj meč sam interesovanje, što zbog stipulacije što zbog Rosemary koja mi je jedna od najdražih Impactovih žena. Meč je bio kul. Zanimljiv dio na početku sa onom singericom. Rosemary je imala bolje spotove: kad je vodila lancima Havok po ringu a ova udarala glavom u stolice, pa kad se odbranila sa kacigom i na kraju dobar dio kad je iskoristila cijev i pinala Havok. Pojavila se i neka Neaveh ili kako se već zove... Matthews je imao reakciju ko i ja: Ko je ovo...

Michael Elgin vs. Moose vs. Hernandez ***1/2
Bio je ovo jako dobar meč ali ništa čega ću se sjećati za 2 dana. Moose je vratio TNA Heavyweight titulu i samo me zanima šta će sad sa njom. Moose je uzeo očekivanu pobjedu nad Hernandezom.

UKUPNA OCJENA: 6.5/10 - Drugi dan bolji nego prvi. Svi mečevi su bili dobri osim jednog meča.

Natrag na “Impact Wrestling”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.