Nepopularna sportska misljenja

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: Nepopularna fudbalska misljenja

Post Postao/la Dalmatian »

Nažalost hoće,veliki sam protivnik tog natjecanja bio,sad ću očito biti za ligu nacija,a veliki protivnik Svjetskog prvenstva samo zbog toga što će se proširiti.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17797
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Nepopularna fudbalska misljenja

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Dobra profilna :)
#ostatiponizan
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: Nepopularna fudbalska misljenja

Post Postao/la Dalmatian »

The A-Lister je napisao/la: 16 pro 2022, 15:48 Dobra profilna :)
#ostatiponizan

slika
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17580
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: Nepopularna fudbalska misljenja

Post Postao/la Dynamite 7 »

Proširivanje svjetskog jeste bezveze, ali ne bih išao tako daleko da kažem da je Liga nacija zanimljivija.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12368
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Nepopularna fudbalska misljenja

Post Postao/la Rio146 »

Svjetsko će i dalje biti broj jedan daleko ispred svakog natjecanja, samo neće bit zanimljiva prva runda turnira.
Yes Sir!
slika
Avatar
Robi
Rank 7
Rank 7
Postovi: 605
Pridružen/a: 17 vel 2017, 21:49
7
Lokacija: On the way home
Status: Offline

Re: Nepopularna fudbalska misljenja

Post Postao/la Robi »

Robi je napisao/la: 24 sij 2020, 13:56 Evo jedno, nogomet je namjesten.
Poput WWEa, ko donosi najvise novaca bude na vrhu
A kad skupe dosta novaca onda i underdog smije pobjedit.
Ne sve, ali vecina. Neke utakmice na WC, Euro natjecanjima, što suci ne dopustaju da se manje drzave kvalificiraju umjesto vecih nogometnih sila, a sto scriptano.
Euro 2012 Hrv vs Spa
WC 2014 Hrv vs Bra
BiH vs Nig
Samo primjeri, ne navodim nas Balkance samo jer smo Balkanci, tko je odakle mi je potpuno nebitno.

Scriptani dio
98' WC
Ronaldu se nesta dogodi 45 min prije samog finala. "Dogodi". Neko sranje sa sponzorom. Romario isto ozlijeden, ne prica se puno o tome. Francuska osvoji sa golovima u nadoknadi i jednim na pocetku ak se ne varam. Imajte na umu da su nogometasi sposobni isto glumit i napravit kad sta zatreba a da ne izgleda sumnjivo.
*Few years later*

WC 2002
Svi znamo na koji nacin je Koreja izbacila Italiju i Spanjolsku.
Brazil osvaja kao nagrada za predaju 98'. Njemcima je obecano jedno od narednih WCa.
Francuzima je "kazna" ispadanje u skupini

2006
Italija je nagradena jer je nepravedno izbacena od Koreje, Francuzima je "kazna" poraz u finalu jer su "nepravedno"pobjedili 98'

2010
Italiji je kazna ispadanje u skupini
Spanjolska je nagradena jer je nepravedno izbacena od Koreje 2002

2014
Gdje je kazna Brazilu jer je "nepravedno" osvojio 02'? Oh I don't know, možda 7:1.._
Njemacka osvaja jer su izgubili 2002.
Prosli pobjednik Spanjolska, ispadanje u skupini...

2016
Portugal osvaja protiv Francuske, Portugalci su ispali od Koreje 2002, i izgubili 04' od Grcke.

2018
Njemacka ispada u skupini
Francuzima nagrada za "predaju" 2016 i 2006 italiji.

Znaci do 2050 gledamo Fra, Bra, Hrv kako osvajaju, Var je uveden samo da zamaze oci.
A nebi me cudilo i da Nizozemci osvoje nesta, kao i Arg da se "GOATa" jos dickridea, jer dickrideanja Messia nikad dosta. Pa makar imo najlosiju tekmu ikad, gdje ga ni nema, ili se umirovio pa ga slave kao heroja kad se vrati. i sad 6 ZL, koje su isto za kurac ko god da ih osvoji. Al da, imo je najbolju sezonu, nije mi problem reć. Golovi sa 18m su nesta sta vidimo jednom uzivotu, jelda?? Nije rant, samo su ljudi glupi. Zasto Ben Arfu ne uzdizu zbog driblinga, meni mnogo ljepse izgleda nego Messievi slalomi. Ili ne uzdizu Nevesa zbog golcina sa 24m cca, nego uvijek jednoteiste, sve je Ronaldo sve je Messi, smijesno.


UCL
08/09
Chelsea pokraden od Barce.
Barca osvaja

11/12
Chelsea izbacuje Barcu , Bayern prima u zafnjim minutama i na penale gube od Chelsea.

12/13 Bayern osvaja konacno
13/14 Real se osvecuje Bayernu i osvaja

14/15, 16/17, 17/18
Juventus dolazi daleko ali gube od osvajaca, znaci Ronaldo i Buffon uskoro dižu klempu.
Ista stvar za Atletico.
Ne treba iskljuciti ni BVB.

Barcin preokret parizu? Ima veze s prelaskom Neymara. Jer i Barca i psg su bas posteni s novcima kad su transferi u pitanju
Kazna Barci? Roma i Lpool
Kazna p$gu? Nema UCL.

Najbolje da ovaj biznis potpuno nestane


Sad su se odjednom Francuzi razboljeli prije finala, Giroud je imao sitnu ozljedicu il sta vec
Benz je nesto sa planeta
Smrdi na Brazil 98
Kao sto rekoh, "nebi me čudilo da Niz ili Arg osvoje".
Zajebo sam se kod jedne stvari, bio sam u krivu da ce Hrvatska osvojit.
Male zemlje nemaju šanse.
Velike drzave se lako dogovore za ishod.
Male drzave se krade.
Ako Francuzi/Nizozemci osvoje sljedece/2030 znamo da je namjesteno 100%.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9323
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Nepopularna fudbalska misljenja

Post Postao/la KOMANIA »

Jabuchillo je napisao/la: 03 svi 2024, 23:13
Evo ti te teme Jabuko
slika
Avatar
Jabuchillo
Rank 5
Rank 5
Postovi: 121
Pridružen/a: 14 tra 2024, 20:06
O meni: A chance to send the Thunder home, Lillard long range three, IN, IT'S GOOD, AT THE BUZZER, DAMIAN LILLARD
Status: Offline

Re: Nepopularna fudbalska misljenja

Post Postao/la Jabuchillo »

Imao sam ideju da otvorim temu za nepopularna sportska mišljenja, međutim imao sam nekih tehničkih problema (ili sam jednostavno bio glup) pa nisam uspio napraviti temu. Ova tema je nešto jako slično onome, a slabo je aktivna. Zamolio bih nadležne organe da promjenu ime teme iz "Nepopularna fudbalska mišljenja" u "Nepopularna sportska mišljenja", a ako se to ne može izvesti neka stoji ovo ime ali koristićemo temu i za ostale sportove
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17797
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Nepopularna sportska misljenja

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

podržavam inicijativu dotičnog gospodina
Avatar
Jabuchillo
Rank 5
Rank 5
Postovi: 121
Pridružen/a: 14 tra 2024, 20:06
O meni: A chance to send the Thunder home, Lillard long range three, IN, IT'S GOOD, AT THE BUZZER, DAMIAN LILLARD
Status: Offline

Re: Nepopularna sportska misljenja

Post Postao/la Jabuchillo »

Sad kad smo rješili probleme oko imena teme, da počnemo sa nepopularnim mišljenjima


Russell Westbrook je treći najgori MVP ikad (Rose i Cowens su gori)

Kad kažem treći najgori mislim po cjelokupnoj karijeri, a ne po toj MVP sezoni. Svaki MVP se ozbiljno dokazao u playoffu, velika većina su uzeli prsten i osvojili FMVP, neki su ostali ringless ali su svakako imali ozbiljne playoff runs, Russ nije napravio ništa kao 1st option, u Oklahomi je bio carried od strane Duranta, u toj jednoj sezoni u Houstonu je bio carried od strane Hardena, kad god je on bio lider to je uvijek bio 1st round exit. Sada kad je opao i više nije star player, čovjek uništava ekipe kao role player. Lakerse je potpuno unakazio, ekipa je mnogo živnula njegovim odlaskom, evo sada je Clipperse ukopao protiv Dallasa (od G2 do G5 protiv Dallasa je šutirao 4/32). Da je neki drugi igrač u pitanju ovo uopšte ne bi bio unpopular opinion, međutim Westbrook ima toliko veliki fanbase pun toxic biased fanova koji ga stalno brane. Kad se pomene Westbrook glavni argument su tripl dablovi. Pogledajmo koji to igrači imaju mnogo tripl dablova: Westbrook,Robertson,Magic,LeBron,Jokić,Kidd,Wilt,Bird. Jedan od ovih nije kao ostali. Tripl dablovi svih ovih igrača proizilaze iz toga što oni igraju pobjedničku košarku, svi imaju odlične playoff runs (svi imaju i prsten, ali hajde to je situational accolade, mnogi veliki igrači ga nemaju, ali svi bar imaju odlične playoff runs). Naravno na ovo bi Westbrook fanovi rekli "kada Russ ostvari tripl dabl njegova ekipa ima 75% win rate". Gdje je tih 75% u playoffu? Westbrook je odličan regular season player, ali ništa više od toga. Nabudži on brojke i u playoffu, ali koga boli kurac za brojke ako ti ne pobjeđuješ. Ne kažem ja da je on trebao osvojiti 5 prstenova, ali čovjek nije apsolutno nikog pobijedio ako uz sebe nema Duranta ili Hardena da ga vuku i sad njegovi fanovi pokušavaju stvroiti narativ da je on all time great. Hall of famer je definitivno, 1x MVP, 2x Scoring Title, All Time Triple Doubles Leader, to je HOF karijera, ali velika je razlika između HOF i all time great. HOF mogu biti individualci kao što su Westbrook,Embiid,Melo,Tmac, međutim all time greats su igrači koji su se dokazali u playoffu npr Jokić,Giannis,Kawhi,Durant (nabrajam igrače koji su se u prethodnih par godina dokazali kao all time greats)
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17580
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: Nepopularna sportska misljenja

Post Postao/la Dynamite 7 »

Westbrook je zadnje trzaje kao neka zvijezda imao u Wizardsima, i to jer mu je ekipa bila po mjeri da divlja i nabija statistiku. Boravak u Los Angelesu (oba kluba) je užasan znao je na momente bljesnuti ali donosi više lošeg.
Možda se nekako dokopa prstena do kraja karijere ali ako to uzme kao igrač s klupe nema težinu kao da je uzeo kao lider tima.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Jabuchillo
Rank 5
Rank 5
Postovi: 121
Pridružen/a: 14 tra 2024, 20:06
O meni: A chance to send the Thunder home, Lillard long range three, IN, IT'S GOOD, AT THE BUZZER, DAMIAN LILLARD
Status: Offline

Re: Nepopularna sportska misljenja

Post Postao/la Jabuchillo »

Kada izgubiš nakon vodstva 2-0 na Grand Slamu to nije choke

Uzećemo za primjer meč Rafe i Mede iz finala AO 2022. Svi znamo šta se desilo, Medo je vodio 2-0, Rafa pobijedio 3-2. Tenis nije kao fudbal, pa ti povedeš 2-0 i čuvaš rezultat. U tenisu je svaki set priča za sebe, a ti moraš da dobiješ tri. Kada povedeš 2-0 ti si obavio 66% posla, ali ima još velikih 34% da se obavi. Choke je kada ti imaš kontrolu nad situacijom i odličnu priliku za pobjedu/osvajanje. Uzmimo za primjer finale Wimbledona 2019 gdje je Roger imao dvije meč lopte na svoj servis, to je choke. Imaš sve pod kontrolom, dva poena na svoj servis i treba da osvojiš samo jedan da bi pobijedio, međutim ti to ne iskoristiš i na kraju izgubiš. Kada dobiješ prva dva seta i onda te protivnik nadigra u naredna tri, to nije choke, jednostavno si nadigran.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58321
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Nepopularna sportska misljenja

Post Postao/la Sherpa »

67 i 33 ako ćeš o postocima i zaokruživanju
slika
Odgovori