Revolution

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la Maki »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST jel valjalo šta? planiram pogledati ali nemam neka visoka očekivanja
Ostao mi je još ME, ali ovo do sada je generalno od meh do OK, osim tag meča koji je bio fenomenalan.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la Melloo »

ejdzejp1 je napisao/la:jel valjalo šta? planiram pogledati ali nemam neka visoka očekivanja
Jedam five star mec ostalo et onako nije lose al nie ni ekstra nesto.Pac i Orange te sammy i darby je bilo jako zabavno
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la Markovic619 »

Dustin izgubio od 13 godina mlađeg Hagera.
Cody izgubio od 11 godina mlađeg MJF-a.
Jericho izgubio od 15 godina mlađeg Moxleya.

Vince na aparatima.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la SwitchBlade »

Hager/Dustin - ***
Sammy/Darby - ***3/4
Bucks/ Hangman&Omega - ****3/4
Rose/Statlander - **1/2
MJF/Cody - ***3/4
OC/Pac - ***3/4
Moxley/Jericho - ***1/2

Cjelokupni dojam : 8/10

Najviše bih pohvalio tag team meč od kojega sam najviše očekivao i koji je na kraju dostavio,fenomenalan storytelling u tome meču,MOTN bez sumnje,Darby/Sammy zabavan spotfest meč,pod hitno potrebna midcard titula da se ovaj dvojac bori oko nje,Orange Cassidy je bio zvijezda večeri i ishodom ME meča bih bio sretan i da je Jericho retaino,ali mislim da su na kraju dobru odluku donijeli sa Moxom.
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la HBK »

SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST Hager/Dustin - ***
Sammy/Darby - ***3/4
Bucks/ Hangman&Omega - ****3/4
Rose/Statlander - **1/2
MJF/Cody - ***3/4
OC/Pac - ***3/4
Moxley/Jericho - ***1/2
Iste su nam ocene. Tag team meč je potpuno nadmašio sebe. Definitivno MOTN, a možda i MOTY. Osetile se dosta jakih emocija tokom meča. Slutim da nas spremaju za Pageov heel turn i feud sa Omegom.
Cody/MJF je isto bio vrhunski. Sjajno su prikazali psihološku stranu obe strane i njihovu obostranu mržnju. Baš mi je kul bilo kad je MJF ugrizao Codya za nožni palac. :D
A i pala je krv, to volim.

ME solidan, ali u senci ova dva meča.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la Maki »

Chris Jericho vs Jox Moxley
Pa što se tiče wrestlinga, nije bilo nešto specijalno. Više materijal za weekly nego za PPV. Preočit blade ili blood packet Moxleya nakon onog Powerbomba kroz sto na ringsideu. Dakle, u jednom trenutku nije uopšte bilo krvi oko onog prekrivenog oka, a za koji sekund cijela ta strana Moxove face je bila puna krvi. Tokom većine meča je Jericho dominirao što je usporilo tok, no opet je bilo prejako vidjeti Jerichov Lionsault. Opet pokazuje da može i u ovim godinama. Aubrey je dobila ogroman pop kad je izbacila Inner Circle i bilo mi je drago što je uhvatila Hagera. Konačno da sudija neki heel potez vidi. Naravno, odmah nakon toga nije vidjela Guevaru haha. Kraj meča je bio odličan. Twist sa okom je bio očekivan, ali je ispalo dobro. I svidjelo mi se što su odmah završili nakon toga. Nije bilo još nekih sekvenci. Mox je šokirao Jericha i završio posao.
8/10

Moxov promo je bio...prilično generičan. Ali ne bunim se previše.

Eh...imao je PPV uspona i padova. Moglo je bolje, moglo, ali opet smo dobili dobrih stvari. Mislim da bi PPVu pomoglo da su malo prestrukturali card.
7,5/10
Zadnja izmjena: Maki, dana/u 01 ožu 2020, 16:42, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Sky
Rank 5
Rank 5
Postovi: 135
Pridružen/a: 22 pro 2019, 16:06
4
Lokacija: Raven Ryder's
O meni: I'm kind of a big deal
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la Sky »

Odlican PPV :clap:
“we ain’t reading history books anymore, baby, we’re writing ‘em...”
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la Markovic619 »

Hager vs Dustin ***
Allin vs Guevara ***1/2
Page & Omega vs Young Bucks ****3/4
Rose vs Statlander **1/2
Cody vs MJF ***3/4
PAC vs Cassidy ***3/4
Moxley vs Jericho ***1/2

Meni iskreno nije bilo odlično. Zanimljiv i jako dobar show ali moglo je dosta bolje. Šteta što nije Page turnao.
Pobjeda Moxleya mi se sviđa. Sljedeći Dynamite ide preko milion.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Dark Order vs SCU
Sam meč dovoljno dobar za preshow standarde, više mi smeta šta post meč Colt Cabana postoji na ovoj planeti.

Hager vs Dustin
Solidan meč. ništa uvredljivo loše (osim onog low blowa koji je sudkinja zaboravila ne vidit :lol:) ništa posebno impresivno. Po meni je ovo krivo pozicionirano na cardu, tribalo je ić iza tag titula.

Darby Allin vs Sammy Guevara
Onaj botchani dive vanka je izgleda brutalno, srećom Darby je ko Jeff Hardy pa te nije briga kad sjebe :lol: Ovo (ili PAC vs OC) je po meni tribalo otvorit show, zabavan spotfest i ostavlja otvoreno dalje program.

Kenny Omega & Hangman Page vs Young Bucks
Meč eventa definitivno, kako mi je drago šta Page napokon dolazi na svoje :D Odličan storytelling do točke da sam jedva čeka da meč završi jer me zanimalo kako će se nastavit priča :lol:

Nyla Rose vs Kris Statlander
Apsolutno nepotrebno da meč traje koliko je traja kad i ignoriramo to da je stavljen u death spot, 5 minutni squash bi bia puno efektivniji i gledljiviji. Definitivno najlošiji meč na showu.

MJF vs Cody
Cody meč je Cody meč, iskreno se nadam da je ona tetovaža privremena jer mi ga je i bez nje teško ozbiljno svatit :lol: Finish mi se svidia di Cody se Cody gubi u mržnji i gubi meč, šta mi se ne sviđa je šta Cody nije popia DQ. Ako si već u buildupu za početak promocije govoria o "real sports" stvarima onda se drži pravila, pogotovo na PPV-u. Hogan sranja :roll: Ne vidim zašto nije moga bit DQ jer je rezultat isti, ili još bolje nemoj imat nepotreban meč u kavezu i odi odradi strap meč ili nešto da ja ne moram srat o pravilima :lol:

PAC vs Orange Cassidy
S obzirom da sam očekiva squash ovo je bilo brutalno dobro i to najviše zbog nenormalno uživljene publike. Mislim da je Cassidy čak najpopularnija osoba u kompaniji :lol: PAC je odlično proda priču di iz "ovo će bit lako" mentaliteta prelazi u "jebote moga bi izgubit" :lol: Nadam se da će pustit OC-u da malo češće hrva sad :D Da dodam i da je run in Lucha Brosa bia totalno nepotreban, ne vidim zašto nije moga bit post match beatdown ili nešto, pogotovo s Fenixovom vrtnjom oko konopa prije nego je udria Trenta. Još jedna od onih kul u teoriji glupo u praksi stvari :?

Jon Moxley vs Chris Jericho
Na jednu ruku meč ništa posebno, na drugu Mox je prvak :dance: :dance: :dance: Moxov "What the fuck" kad su mu greškom pustili glazbu šlag na torti :lol:

Sve u svemu stvarno mi se svidia PPV, ništa uvredljivo loše (van toga da se suci boje da će im Cody dat otkaz ako DQ-aju njega ili brata mu), puno toga dobrog i želim gledat idući weekly show tako da thumbs up
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la Maki »

Koja fora je sa tom tetovažom? Svi su se toliko digli zbog toga, a ja realno nisam ni primijetio toliko. Neki kažu da im je ubila meč lol.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la SwitchBlade »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Koja fora je sa tom tetovažom? Svi su se toliko digli zbog toga, a ja realno nisam ni primijetio toliko. Neki kažu da im je ubila meč lol.
Realno nije loš dizajn tetovaže ali se zajebo što ju je stavio na vrat,no to je njegovo tijelo i neka radi što hoće,pa tko sam ja da mu tu prigovaram lol. :mrgreen:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Revolution

Post Postao/la Sherpa »

Kennyev no sell golden triggera je bio bolji nego cijeli nxt show od prije kojeg tjedna. :mrgreen:

Show nije bio fantastičan, ali imali smo jedan vanserijski meč (ja bih mu dao 5* zbog vrhunskog storytellinga), te ništa loše. Štoviše, s booking strane - savršeno - i sve me zanima dalje.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Štoviše, s booking strane - savršeno - i sve me zanima dalje.
Ovo, i kiksevi u kvaliteti (di kiks znači prosječan meč a ne loš :lol:) su debelo nadoknađeni jednostavnim, smislenim i dobrim bookingom.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Kennyev no sell golden triggera je bio bolji nego cijeli nxt show od prije kojeg tjedna. :mrgreen:

Show nije bio fantastičan, ali imali smo jedan vanserijski meč (ja bih mu dao 5* zbog vrhunskog storytellinga), te ništa loše. Štoviše, s booking strane - savršeno - i sve me zanima dalje.
Ovo da, sem ženske divizije sve je super bookano i priče logično idu, mada bih ja eto volio da je Hangman turnao.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Revolution

Post Postao/la Sherpa »

Žene su imale težak posao. Nakon tag meča, bez nekog interesa u startu. A meč i nije bio tolko loš. Bio je botchy, ali je bilo smisleno.

@maki ovisi, još uvijek imaju vremena. Problem je ako predugo čekaju. A opet, prije par godina sam mislio da u wweu predugo čekaju s owens jericho turnom. Pa je bio savršeno odrađen i bolji nego sam očekivao
slika
Odgovori