Kladionica - rasprava, prijedlozi

Kockarnica, be the booker...

Da li vraćamo kockarnicu?

Anketa je završila: 05 sij 2021, 22:41.

Da
5
83%
Ne
1
17%
 
Ukupno glasova: 6

ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5323
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Online

Re: Kladionica - rasprava, prijedlozi

Post Postao/la ante »

JD McDonagh vs. Ilja Dragunov - NXT
Impact Knockouts Title Match
Mickie James (c) vs. Jordynne Grace - Sacrifice
slika
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Kladionica - rasprava, prijedlozi

Post Postao/la Elite »

Wulf7X je napisao/la: 20 ožu 2023, 00:12 1. Da li će Roman izvesti spear na Codyu na Raw? DA
2. JD McDonagh vs. Ilja Dragunov (NXT, 21. 03. 2023) Dragunov
3. Ko će koga pinovati/naterati na submission u The Guns/Top Flight title meču? (Dynamite, 22. 03. 2023)
4. Impact World Tag Team Title Match - BULLET CLUB (Ace Austin & Chris Bey) (c) vs. TMDK (Bad Dude Tito & Shane Haste) (Sacrifice, 24. 03. 2023) TMDK
5. Impact Knockouts Title Match - Mickie James (c) vs. Jordynne Grace (Sacrifice, 24. 03. 2023) Mickie James
Izostavio si treće pitanje. :D
Premišljao sam se oko toga, ali ipak mora na svih pet da se odgovara. Ako bi se odgovaralo samo po želji, onda možda na neka pitanja ne bi ni bilo odgovoreno.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9139
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Kladionica - rasprava, prijedlozi

Post Postao/la KOMANIA »

Elite je napisao/la: 20 ožu 2023, 11:18
Wulf7X je napisao/la: 20 ožu 2023, 00:12 1. Da li će Roman izvesti spear na Codyu na Raw? DA
2. JD McDonagh vs. Ilja Dragunov (NXT, 21. 03. 2023) Dragunov
3. Ko će koga pinovati/naterati na submission u The Guns/Top Flight title meču? (Dynamite, 22. 03. 2023)
4. Impact World Tag Team Title Match - BULLET CLUB (Ace Austin & Chris Bey) (c) vs. TMDK (Bad Dude Tito & Shane Haste) (Sacrifice, 24. 03. 2023) TMDK
5. Impact Knockouts Title Match - Mickie James (c) vs. Jordynne Grace (Sacrifice, 24. 03. 2023) Mickie James
Izostavio si treće pitanje. :D
Premišljao sam se oko toga, ali ipak mora na svih pet da se odgovara. Ako bi se odgovaralo samo po želji, onda možda na neka pitanja ne bi ni bilo odgovoreno.
Ej nemoj to, čini mi se da to nikada nismo praktikovali i bzvz je.
Ili je zaboravio ili nema predstavu kako se zovu likovi u tom meču pa nije odgovorio. Pretpostavljam da je ovo drugo u pitanju.
Priznaj mu, ne vidim razlog zašto ne bi.
slika
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Kladionica - rasprava, prijedlozi

Post Postao/la Elite »

Meni se pre čini da ciljano nije hteo da odgovori, jer ni nakon napomene nije ispravio. To da ne zna imena je izgovor. Pa mogao je lako samo da prekopira neki odgovor od drugih, pa i da promaši, barem bi učestvovao. Kad bih popustio i dozvolio da svako odgovara samo na pitanja po želji, ova kladionica postala bi cirkus gde bi WWE fanovi odgovarali samo na pitanja vezana za WWE, AEW fanovi samo za AEW itd. Neki red treba da postoji.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kladionica - rasprava, prijedlozi

Post Postao/la Wulf7X »

Uzeli ste mi 10 poena doviđenja



Nisam video poruku forum ne čitam previše, nisam znao šta da stavim nemam pojma ko su likovi pa sam preskočio pitanje, ako je problem oduzmi mi poene ono radi šta hoćeš :)
slika
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Kladionica - rasprava, prijedlozi

Post Postao/la Elite »

Ok, popustiću sada, ali samo sada. Ubuduće mora da se odgovara na sva pitanja ili se neće uvažiti.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9139
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Kladionica - rasprava, prijedlozi

Post Postao/la KOMANIA »

Elite je napisao/la: 28 ožu 2023, 12:29 Kad bih popustio i dozvolio da svako odgovara samo na pitanja po želji, ova kladionica postala bi cirkus gde bi WWE fanovi odgovarali samo na pitanja vezana za WWE, AEW fanovi samo za AEW itd. Neki red treba da postoji.
Veruj mi da ne bi bilo tako, kao što nije bilo ni ranije. Ja što ne pratim izguglam.
Elite je napisao/la: 28 ožu 2023, 18:19 Ok, popustiću sada, ali samo sada. Ubuduće mora da se odgovara na sva pitanja ili se neće uvažiti.
Radi kako hoćeš, samo ne vidim svrhu toga. On je odigrao i to što je preskočio jedno pitanje može da ide samo na njegovu štetu, jer je mogao da pogodi i uzme bod. Niti ova kladionica ima štetu od toga, niti oni koji igraju. U vrhu će se svakako naći oni koji će to redovno da igraju, a Wulf je postao part-timer na forumu. Ja bih te zamolio da ne donosiš tu odliku, jer se stvarno nekome može desiti da slučajno preskoči nešto nenamerno.
slika
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Kladionica - rasprava, prijedlozi

Post Postao/la Elite »

A sada se spremite jer sam za ovu sedmicu spremio čak deset pitanja :D
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13795
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: Kladionica - rasprava, prijedlozi

Post Postao/la AleksaVP »

Elito, Cody je već draftovan.
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Kladionica - rasprava, prijedlozi

Post Postao/la Elite »

AleksaVP je napisao/la: 01 svi 2023, 17:12 Elito, Cody je već draftovan.
Zar jeste? Onda ću editovati. Tako mi treba kada postavljam pitanje o nečemu što ne pratim. :mrgreen:
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Kladionica - rasprava, prijedlozi

Post Postao/la Elite »

Odlučio sam da se Sherpi neće uvažiti odgovori iz prethodne sedmice zbog neodgovorenog prvog pitanja. Ako sam već uveo pravilo, očekujem svi da ga poštuju, pa i vlasnik foruma. Ili odgovorite na sva pitanja ili nemojte ni na jedno. Prosto.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5323
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Online

Re: Kladionica - rasprava, prijedlozi

Post Postao/la ante »

Pošteno
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57912
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kladionica - rasprava, prijedlozi

Post Postao/la Sherpa »

Pravilo je nadasve glupo.

Svjesno sam odlučio da ne želim odgovoriti na to pitanje jer me nije briga za isto dok sam na sva ostala pitanje. Jedini kojem time štetim sam ja sam. Neće nastati cirkus ako ne dogovirim na jedno pitanje u igri di sudjeluje sedam ljudi

S takvim pravilom neću sudjelovati
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10361
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Kladionica - rasprava, prijedlozi

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la: 06 svi 2023, 17:30 Pravilo je nadasve glupo.

Svjesno sam odlučio da ne želim odgovoriti na to pitanje jer me nije briga za isto dok sam na sva ostala pitanje. Jedini kojem time štetim sam ja sam. Neće nastati cirkus ako ne dogovirim na jedno pitanje u igri di sudjeluje sedam ljudi

S takvim pravilom neću sudjelovati
Slažem se s tobom. Pravilo je glupo jer jedino ti gubiš tim odgovorom a svi ostali dobijaju. Ajd da si u odgovor stavio dva wrestlera, pa i nekako ali ovo je glupo. Zbog jednog odgovora da se ne važe ostali odgovori...
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57912
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kladionica - rasprava, prijedlozi

Post Postao/la Sherpa »

Inače, glavni razlog mi je bio taj što ne pratim wwe, što me baš boli briga za draft i što mi se nije dalo istraživati tko je dostupan za draft drugog dana.
slika
Odgovori