EURO 2020

60. godišnjica Evropskog prvenstva

Arhiva nogometnih događanja sezone 2020/21
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17556
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

EURO 2020

Post Postao/la Dynamite 7 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Zato što su ovo medalje za sudjelovanje. Ovo nisu olimpijske igre gdje je medalja medalja. Jedino di pozicije igraju ulogu je svjetsko. Ja ih osobno ne bih ni uručivao
Znam ja to,ali nekako mi ružno izgleda mogu ih skinuti i kad izađu. To mi djeluje kao neko nepoštovanje.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8781
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

EURO 2020

Post Postao/la Wulf7X »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Kako ne volim ovo skidanje medalja od poražene ekipe.
Pa sa jedne strane može se reći da je nepoštovanje prema takmičenju jer opet to je medalja, drugo mesto, u atletici bi je ponosno nosili ali u fudbalu ona je "gubitnička" medalja te nije nešto na šta su veoma ponosni. Izgubiti finale je zajebana stvar, tuga razočarenje bes i hiljadu drugih emocija i misli prolaze kroz glavu pa ti nije previše stalo do nošenja srebrne medalje oko vrata. Osim ako si Hendo jer jbg to je jedino što ćeš dobiti još dugo vremena :lol: :lol: :lol: :lol: :cry: :cry: :cry:
slika
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

EURO 2020

Post Postao/la Dalmatian »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST
Dalmatian je napisao/la:QR_BBPOST
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Kako ne volim ovo skidanje medalja od poražene ekipe.
S tim pokazuju kakvi su kao ljudi tj smradovi pa skoro svi igrači su skinuli srebrnu medalju pa medalja je medalja pa nema kugu da je skidaš s glave
Nije to rijetkost tako su i neki igrači Manchester Uniteda protiv Villareala.
Vidio sam jbg neznaju neki igrači gubit,budi velik i u pobjedi i u porazu.
Nebitno a i pritisak je velik kad tučeš penale a posebno pred svojim navijačima na Wembleyju,najteže je ovima što su fulali za Engleze,jbga sutra je totalno razapinjanje od strane engleskih medija i pljuvanje ovih šta su fulali penale i osobito Souhgatea
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

EURO 2020

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Englezi živnuli čim je Grealish bia uša, ne znam koji je vrag Southgateu da mu je on na klupi. Moram spomenit i Chiellinija za bogovski faul.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58268
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

EURO 2020

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Englezi živnuli čim je Grealish bia uša, ne znam koji je vrag Southgateu da mu je on na klupi. Moram spomenit i Chiellinija za bogovski faul.
Ovaj?

slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17556
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

EURO 2020

Post Postao/la Dynamite 7 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Englezi živnuli čim je Grealish bia uša, ne znam koji je vrag Southgateu da mu je on na klupi. Moram spomenit i Chiellinija za bogovski faul.
Ja to odavno govorim čovjek unese energiju vjerovano njihov najkreativniji igrač.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

EURO 2020

Post Postao/la Dalmatian »

Jbte veći mi je šok šta jorginho nije zabio penal koji mu je pickford obrania ipak on tuče kad golman padne,sreća što je donarumma tu
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10828
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

EURO 2020

Post Postao/la ~MandyRose~ »

slika
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

EURO 2020

Post Postao/la Dalmatian »

~MandyRose~ je napisao/la:slika
Apsolutno godina Talijana :clap:
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6710
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

EURO 2020

Post Postao/la SwitchBlade »

Zbilja mi je yebeno žao Sake, užasna odluka da se izvrši toliki pritisak na najmlađeg igrača. S pozitivne strane, Harry Kane još uvijek ima NULA profesionalnih trofeja. :dance:
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

EURO 2020

Post Postao/la emirates »

Joj jest mi drago sto se ne vraca kuci pa makar :mrgreen: Engleska ima dosta dobru ekipu, prvo poluvrijeme su imali Italiju u knockdownu i tu su ih morali dovrsiti. Drugo poluvrijeme su vec poceli da taktiziraju i da zatvaraju utakmicu, ali Italija je to znala iskoristiti. Na kraju je presudila ta mentalna zrelost koja je nedostajala Englezima. Ostaviti Saku da puca zadnji penal je suludo, Southgate je morao malo razmisliti o tome. Ali sve u svemu nemaju se cega stidjeti, izgubili su od ekipe od koje sam i ocekivao da osvoji ovo jer su od pocetka kvalifikacija pa sve do sada djelovali kao da imaju glavu i rep. Klimalo im je malo u drugom poluvremenu protiv Spanije i u prvom sad protiv Engleske, ali su to opet dovrsili na svoj nacin. Manciniju cestitke sto je uspio srediti ovu ekipu, bio sam njegov veliki kriticar ali ovo mu je golemo.

Meni je ovaj turnir bio dosta zabavan. Znam da se mnogima ne svidja prosireni format sa 24 ekipe, i slazem se da je takmicenje malo slabije u odnosu na prije, ali mislim da funkcionira i ovako. Trebaju samo smisliti neki bolji format od ovog gdje tri ekipe iz grupe idu dalje i bit ce to super. Ima dosta ovih lijevih ekipa po Evropi koje mogu da iznenade i koji su i na ovom prvenstvu ove velike ekipe odvukli do krajnjih granica. Turska mi je ostala kao razocarenje turnira, jer sam od njih fakat ocekivao mnogo vise. Iznenadjenje turnira bi pripalo vjerovatno Danskoj, mada ima argumenata i za Svicarsku tu koja je napravila dosta vece iznenadjenje u smislu da su izbacili jacu ekipu nego sto je to Danska napravila.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

EURO 2020

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Englezi živnuli čim je Grealish bia uša, ne znam koji je vrag Southgateu da mu je on na klupi. Moram spomenit i Chiellinija za bogovski faul.
Ovaj?

Prebezobrazan faul, ali istovremeno presmijesan :lol:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58268
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

EURO 2020

Post Postao/la Sherpa »

SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST Zbilja mi je yebeno žao Sake, užasna odluka da se izvrši toliki pritisak na najmlađeg igrača
koji ima nula izvedenih penala u profesionalnoj karijeri do danas. nestvarno da ga je stavi za zadnjega.
slika
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

EURO 2020

Post Postao/la Dalmatian »

SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST Zbilja mi je yebeno žao Sake, užasna odluka da se izvrši toliki pritisak na najmlađeg igrača. S pozitivne strane, Harry Kane još uvijek ima NULA profesionalnih trofeja. :dance:
Jedino da Kane ode u zatvor ko Ronaldinho pa nek osvoji trofej u zatvoru i pečeno janje
私はイーサン・カーター三世です
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8781
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

EURO 2020

Post Postao/la Wulf7X »

Dalmatian je napisao/la:QR_BBPOST Jedino da Kane ode u zatvor ko Ronaldinho pa nek osvoji trofej u zatvoru i pečeno janje
Ako je istina da se seli u plavi deo grada Mančestera onda mu vrv neće trebati to jagnje :)
slika
Odgovori