NWA Power

tjedni show

National Wrestling Alliance
Avatar
Dexter
Rank 6
Rank 6
Postovi: 397
Pridružen/a: 06 pro 2021, 22:22
2
Status: Offline

Re: NWA Power

Post Postao/la Dexter »

Da li je ovaj projekat definitivno propao?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57606
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: NWA Power

Post Postao/la Sherpa »

Koji? Moj - ne

Nwa? Ne,
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17732
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: NWA Power

Post Postao/la Hangman98 »

Bas me ovo zainteresovalo i javila mi se zelja da pogledam cijeli show (al' u k**cu… ikonica raznovrsnost se nece sama dobiti, a bili prvi na watch wrestlingu i oducim da pogledam... kakav danak neiskustvu...)

Cardona i Murdoch promo

Pusta svoj theme preko mobitela, Big Majk zatvara intervjuisti (kako li se kaze na nasem majku mu) oci i tjeraju ga da zamisli kako Cardona ulazi na NWA show. Matt bukvano govori kako im je produk mnotono sranje (nemas pojma koliko si upravu) i kako je njegov dolazak svojevrstan praznik za cijelu kompaniju i na tome mu mogu zahvaliti.

Murdoch ga prekida i cut-uje promo o sentimentalnim vrijednostima i onome sto NWA legacy predstavlja za njega. Murdoch botcha ime i naziva ga Matt Kurdonja sto je znatno muzevnije i otvara Mattu neke druge vidike i poslovne planove.

Cardona ipak govori da bi dosao do njega prvo mora da prodje preko Big Majka i zakazuju njihov mec.

Kylie Rae vs Allysin Kay

Odvaranje meca predstavljeno kroz grapling aspekt hrvanja nakon cega se Kay odbija rukovati se sa svojom protivnicom. Kay koristi tu svoju fizicku nadmoc pa su njeni potezi prilicno power based , dok Rae pokusava svojom brzinom nadomjestiti razliku u snazi.

Najbolji primjer ispravnog eksploatisanja svoje prednosti Kylie prikazuje kroz spot gdje svojom brzinom uspjeva kontrirati AK ofanzivu arm drag-om kojeg, po automatizmu, ispraca sa keep up ustajanjem i super kick-om.

AK ponovo sa tim snagatorskim potezima u vidu samoan dropa, te nakon pogadjanja high kicka ne uspjeva odnijeti pobjedu i dobija samo 2 odbrojavanja na pinu. Kay poseze za svojim najboljim oruzjem u vidu AK47 (potez ne puska… mada bi bilo interesantnije) medjutua, Kylie kontrira flip pinom i krade pobjedu.

Kamile i Hogan promo.

Kamile je pogrijesila sa izborom imena, obzirom na njenu fizicku pojavu Zirafa bi bilo prikladnije, jer djevojka djeluje ogromno. Hogan u klasicnom #1 contender promou prijeti kako ce je unistiti sto izgleda prilicno smijesno kad ih vidis jednu pored druge.

Homicide i ekipa promo

50% proma je bilo na spanskom, a moje poznavanje istog se svodi na prezimena spanskih fudbalera i ove spamerske rijeci u telenovelama kad izjavljuju ljubav tako da nemam pojma sta su rekli, al zvucalo je zajebano. Homicide istice kako se razbiti svakog ko im stane na put tako da je to jedino i vazno.

Madi Wrenkovski vs Melina

Melina i dalje radi te spage bez po' muke iako se s' godinama skupila po neka kila viska, sto je impresivno. Mec prožman sa submissionima i zakucavanjima u turnbuckle sve do spota kad su usle u razmjenu šaka u centru ringa. Melina zavrsava iznenada sa LA sunsetom i izvlaci me iz agonije.

Par krindz promo segmenata koje sam zaista morao preskociti.

The Fixers i Rush Freeman vs Dirty Sexy Boys

Jako dosadan mec sve do Dirty Dango-vog hot taga koji je trajao 15-ak sekundi i opet smo se vratili u mizeriju. Rush Freeman placa Fixerse sa novcem iz vlastitih gaca i odnosi pobjedu.

Rodney Mack promo

Lik ima isti glas ko Booker T kad bi pusio 3 kutije cigara na dan. Imao je cast opaliti sakom Jack-a kojeg svi u svalcionici zele nasutati. Istice kako je to uradio jer se ponasao neprikladno prema njegovoj supruzi, a to je linija koju ne smijes preci.

Hawx Aerie vs Church's Money Enterprises

Goldenboy-a komentatori uzdizu kao najvecu stvar u NWA-u iako nista znacajno nije pokazao u samom mecu. Jako monotono, bazicno i bez ikakvog blijeska u citavom mecu osim sto su komentatori pokusali iskazati svoj humor, ali im nije bas islo. Totalna zbrka prilikom finisha gdje ilegalni tag partner u mecu ide na pin, zatim shvata da on ne moze, iako je legalni ucesnik vec krenuo da stiti ulaz protivnicke ekipe, pa su se totalno pogubili, ali uspjevaju nekako na kraju da KONACNO zavrse mec i Hawx Aerie odnose pobjedu.

Ukupni dojam:

Na sta mi ode sat zivota. Mecevi od 5 minuta i jako losi promo segmenti, zaobilaziti u sirokom luku ljubi vas brat.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6862
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: NWA Power

Post Postao/la crocop97 »



Bome su poboljšali produkciju, nije ne znam ti šta posebno, ali puno bolje od praznog studija
slika
Odgovori