Kucni ljubimci

Nasumični razgovori
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10619
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Kucni ljubimci

Post Postao/la HunterDX »

Vodio sam psa veterinaru prošle nedelje, jer je povraćao svako veče, tamo su utvrdili da ima parazite i dali mu lek. Mislio sam da će biti sve u redu, ali je sinoć opet povraćao, sad ne znam o čemu se radi. Svakako ga danas opet vodim na pregled i nadam se da će biti sve u redu.
Ako neko ima iskustva neka mi piše.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Kucni ljubimci

Post Postao/la KOMANIA »

HunterDX je napisao/la: 12 tra 2022, 09:43 Vodio sam psa veterinaru prošle nedelje, jer je povraćao svako veče, tamo su utvrdili da ima parazite i dali mu lek. Mislio sam da će biti sve u redu, ali je sinoć opet povraćao, sad ne znam o čemu se radi. Svakako ga danas opet vodim na pregled i nadam se da će biti sve u redu.
Ako neko ima iskustva neka mi piše.
Moj pas (labrador) je par puta (2 ili 3) imao simptome povraćanja, krvavu stolicu, nije mogao da jede... Veterinar mu je dao injekcije i neke lekove. Hvala Bogu, pomoglo je, ali se baš mučio u tom periodu, dosta je bio iscrpljen i smršao je, kasnije je vratio kilažu. 🙂
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10619
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Kucni ljubimci

Post Postao/la HunterDX »

KOMANIA je napisao/la: 12 tra 2022, 16:59
HunterDX je napisao/la: 12 tra 2022, 09:43 Vodio sam psa veterinaru prošle nedelje, jer je povraćao svako veče, tamo su utvrdili da ima parazite i dali mu lek. Mislio sam da će biti sve u redu, ali je sinoć opet povraćao, sad ne znam o čemu se radi. Svakako ga danas opet vodim na pregled i nadam se da će biti sve u redu.
Ako neko ima iskustva neka mi piše.
Moj pas (labrador) je par puta (2 ili 3) imao simptome povraćanja, krvavu stolicu, nije mogao da jede... Veterinar mu je dao injekcije i neke lekove. Hvala Bogu, pomoglo je, ali se baš mučio u tom periodu, dosta je bio iscrpljen i smršao je, kasnije je vratio kilažu. 🙂

Kažu da bi trebalo da bude ok. Ima odredjene bolove u stomaku, ali ne bi trebalo da je ništa strašno. Mada je prevelik za Maltezera koji nema punih pet meseci, previše smo ga hranili. 😁 On je ovako super, čak ima i previše energije, tako da se nadam da će biti dobro.
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Kucni ljubimci

Post Postao/la Mary »

Malteseri imaju slab zeludac, tak da ako si te srece naviknuti ces se nazalost na te ceste posjete veterinaru s njim. Braticeva djeca imaju jednog, dosli su u medjuvremenu u fazu s njim da ga hrane samo granulama i to tocno u sest navecer, jer vise nista od hrane ne podnosi, ali on ima osam godina i generelno su jako puno grijesili s njim oko prehrane od pocetka.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10619
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Kucni ljubimci

Post Postao/la HunterDX »

Sad je ok. Moraćemo malo da prilazimo na njegovu ishranu, jer smo ga previše hranili. Hvala ti svakako.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17882
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Kucni ljubimci

Post Postao/la Hangman98 »

Ne da disati, dosada :D

slika
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57867
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Kucni ljubimci

Post Postao/la Sherpa »

Stolica znači da sjedite vani, vjerojatno nešto jedete, a on (ona?) nije ništa dobio.

Meni je malo sjeban dan danas, danas bi moj mačak imao 8 godina, al ga nema. :( Tako da samo njegova sestra slavi s poslaticama.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17882
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Kucni ljubimci

Post Postao/la Hangman98 »

Vani smo, ali nismo nista jeli jos danas je Ramazan, sutra aBd nastupa Bajram pa ce i njemu biti svega na pretek, iako je gospodin prije nego je slikano sredio jedan pileci batak :D

Posto mi nije u kuci (neki ukucani su alergicni) napravio sam im kucicu vani, ali redovito odsetaju i po 500m od kuce i nakupe se krpelja u travi. Bas ga zezaju u zadnje vrijeme i vidim da je nervozniji nego inace. Sta je najbolje protiv njih?
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kucni ljubimci

Post Postao/la Wulf7X »

I moji bi danas napunili 3 godine...jedan ga nema više za drugog nzm gde je uopšte sad :(
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57867
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Kucni ljubimci

Post Postao/la Sherpa »

Hangman98 je napisao/la: 01 svi 2022, 17:12 Sta je najbolje protiv njih?
Ja sam probao sve i svašta. Na kraju mi je pomoglo nešto što mi je veterinar dao. Neka tekućina koju mi je dao u injekciji, ali samo da joj tako izlijem iza vrata, ne da pikam. potražit ću ti i javiti kako se zove. I protiv krpelja i buha te super funkcionira.

Jedino ne koristim ogrlice, pošto luta po vani, uvijek postoji opcija da ogrlica negdje zapne za nešto i da završi tragično. pa sam radije odlučio ništa od toga.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kucni ljubimci

Post Postao/la Wulf7X »

Imaš u pet shopovima i poljoprivrednim apotekama one ampule protiv spoljnih parazita, ovo što kaže Sherpa samo sipaš iza vrata gde su one kosti lopatice i to obavlja posao somehow :D
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17882
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Kucni ljubimci

Post Postao/la Hangman98 »

slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Kucni ljubimci

Post Postao/la Dynamite 7 »

Hangman98 je napisao/la: 03 srp 2022, 15:57
Jel ovo tvoje?
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17882
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Kucni ljubimci

Post Postao/la Hangman98 »

Jes'
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13780
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: Kucni ljubimci

Post Postao/la AleksaVP »

Idi breee :lol:

Odgovori