Mercedes Mone

fka Sasha Banks

All Elite Wrestling
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10428
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: Sasha Banks

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17425
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Sasha Banks

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Odvratno
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6680
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
It’s my birthday
Status: Offline

Re: Sasha Banks

Post Postao/la SwitchBlade »

Neki ljudi samo žele gledati kako svijet gori.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10428
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: Sasha Banks

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57832
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Sasha Banks

Post Postao/la Sherpa »

Won



“Sasha has always had issues, she was mad that Ronda got the WrestleMania spot…it was planned for Sasha Banks and Charlotte Flair which was planned for months, I wrote about it. She got moved down and they gave her the tag belts as kinda like a concession because she got moved down. Okay, if you’re looking at it from only Sasha’s [side], they lied to me, right?

They didn’t know Ronda was going to agree to come back so soon after her pregnancy, but Ronda wanted to prove it because her mom did it and they also really wanted Ronda at WrestleMania because Ronda is the bigger star. But to not understand that they picked Ronda ahead of you for WrestleMania and get mad about it…yes did they tell you, yes. Does that make you a good team player no? If you don’t understand that Ronda is a much bigger star than you…. for that show [WrestleMania] there’s not a doubt Ronda is a much bigger star than Sasha Banks in that spot.”
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Re: Sasha Banks

Post Postao/la Maridius98 »

I Logan Paul je veća zvezda od velike većine roster-a, pa ne znači da po automatizmu treba da dobije spot. Lično bih uvek ispoštovao rvače. Ako si nekome nešto obećao/isplanirao, odradi to što si zamislio, pa nek Ronda bude na SS-u. To ti je kad nemaš long term booking, ali o tome smo pričali milion puta.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Sasha Banks

Post Postao/la HunterDX »

Maridius98 je napisao/la: 23 svi 2022, 16:21 I Logan Paul je veća zvezda od velike većine roster-a, pa ne znači da po automatizmu treba da dobije spot. Lično bih uvek ispoštovao rvače. Ako si nekome nešto obećao/isplanirao, odradi to što si zamislio, pa nek Ronda bude na SS-u. To ti je kad nemaš long term booking, ali o tome smo pričali milion puta.
Potpisujem.
Ima svako pravo da se ljuti, ne treba da dozvoli da je svaka budala preskoči, pa makar bila ne znam kakva zvezda.
Mogla bi i Lana Rhoades da dodjem kod njih i dobije push, ako gledamo ko je veća zvezda. 😁
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57832
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Sasha Banks

Post Postao/la Sherpa »

Znaš što je možda bolje pitanje. jel sasha veća zvijezda nego šarlot. vjerojatno ne, ali vjerojatno nisu ni daleko.

jer meni se čini da bez obzira koliko gurali šarlot, koliko god imala titula, da njen zvijezdani status nije ni blizu onome kakvim ga žele prikazati. možda se varam
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Online

Re: Sasha Banks

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

WWE će rasprodat WM sa i bez Ronde, iako ništa novo za WWE da tretira svoje zvijezde ko nebitne naspram part timera.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Sasha Banks

Post Postao/la HunterDX »

Eumaus The Swineherd je napisao/la: 23 svi 2022, 17:06 WWE će rasprodat WM sa i bez Ronde, iako ništa novo za WWE da tretira svoje zvijezde ko nebitne naspram part timera.
Može ta Ronda i da bude na cardu,da opet privuče gledaoce, ali kod njih je problem što to uvek mora biti za titulu.
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Re: Sasha Banks

Post Postao/la Maridius98 »

Sherpa je napisao/la: 23 svi 2022, 17:02 Znaš što je možda bolje pitanje. jel sasha veća zvijezda nego šarlot. vjerojatno ne, ali vjerojatno nisu ni daleko.

jer meni se čini da bez obzira koliko gurali šarlot, koliko god imala titula, da njen zvijezdani status nije ni blizu onome kakvim ga žele prikazati. možda se varam
Meni je pravo pitanje ko je zapravo zvezda od žena u WWE-u. Zvezda jednako push u poslednje vreme. Ako tako gledamo, onda je svakako Šarlot nepravaziđena. Becky je imala ozbiljan star power, ali i to su uspeli da upropaste. Sad kad ovako pišem, čudi me što veći broj žena nije uradio ovako nešto. :D
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57832
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Sasha Banks

Post Postao/la Sherpa »

Zato što nemaju plan i program. Sasha je na wm bila uz snoop dooga koji joj je rođak i koji joj je pomogao osmisliti lika dok je bila u nxtu.

Imao si je priliku povezati je povezati organski sa velikom zvijezdom i dat joj pobjedu tada. Napravili su samo pola i ostavili je nigdje
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57832
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Sasha Banks

Post Postao/la Sherpa »

dave o saši i naomi

“The suspension is without pay. In addition, the company pulled all of their merchandise from its web site, meaning they would not get any new merchandise revenue. There was merchandise for both women available at the live shows over the weekend because that stuff is prepared ahead of time.”
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Sasha Banks

Post Postao/la Rio146 »

Yes Sir!
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17859
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Sasha Banks

Post Postao/la Hangman98 »

slika
Odgovori