Mercedes Mone

fka Sasha Banks

All Elite Wrestling
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: Sasha Banks

Post Postao/la SwitchBlade »



Relevantan tweet. 👇

slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: Sasha Banks

Post Postao/la ~MandyRose~ »

WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Sasha Banks

Post Postao/la The A-Lister »

Je ziher

“It’s good to see the Rhodes’ back in WWE, you know.. Next, let’s bring back Goldust,” said Banks. “Let’s bring them all back. Dean Ambrose, you want to come? Let’s go! The more the merrier. Let’s do it!”
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Sasha Banks

Post Postao/la Sherpa »

Puno prije će sasha tamo nego mox natrag u wwe.

goldust je opcija koju vidim, ali mislim da mu je aew dao dobru ulogu u kompaniji. wwe bi ga dovio na nostalgia act za jedan ili dva meča.
slika
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Sasha Banks

Post Postao/la The A-Lister »

Što je malo tužno, jer još uvijek se jako dobro drži.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17467
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Sasha Banks

Post Postao/la Hangman98 »

Nikad ne reci nikad u kecerima, ali Mox mi bas izgleda kao neralna opcija najvise zbog njega kao osobe nego bilo cega drugog. Pored toga, vidi se da uziva u ovim indy bookinzima i hrvanju pod NJPW okriljem sto mu E ne moze pruziti.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Sasha Banks

Post Postao/la Maki »

Ne vidim ja više Banks u AEWu. Njen očiti plan je tranzicija u Holivud a tu joj je Fed vjerovatno jača odskočna daska jer su već neki napravili taj prelaz. Rock, Batista pa i Cena.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Sasha Banks

Post Postao/la emirates »

Mox ce se vratiti za HoF sigurno, jer ce u najmanjem slucaju upasti kao clan Shielda. Za vise od toga tesko, ali nikad ne reci I guess.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Sasha Banks

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Nikad ne znaš.

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Sasha Banks

Post Postao/la Maki »

I ja mislim da ćemo Moxa vidjeti eventualno pred sami kraj karijere da se uzmu pare pred penziju. Sam je pričao da je bio apsolutno nikakav tokom zadnjeg perioda u WWEu i da je mrzio sve oko kompanije.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Sasha Banks

Post Postao/la HunterDX »

Za HoF treba da se vrati, jer je tamo imao deo karijere. Dok kao aktivan wrestler ne treba da im se vraća, jer su ga ponizili na kraju. Postigao je ogroman uspeh van te kompanije, otvorio oči mnogim ljudima iz tog posla, tako da mu povratak u WWE može biti korak nazad.
Mada bi WWE kompaniji odgovaralo da se vrati, jer bi izazvao žešće reakcije nego Cody.

Sasha bi mogla da oladi malo sa komentarima. Ako je njoj dobro da propada u WWE kompaniji,ne znači da i ostali to žele.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Sasha Banks

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la: 15 tra 2022, 12:39 Njen očiti plan je tranzicija u Holivud
vjerojatno i slažem se da je E bolja odskočna daska, ali nekako mislim da neće ona tamo napraviti puno. mislim, nije bila top zvijezda wwea, nije više ni mlada (a da se ne lažemo, drugačije se tretiraju glumci i glumice), a nije da je do sada imala zapažene uloge vrijedne spomena. Jebote, moj brat koji prati wrestling (iako manje nego prije) nije prepoznao nju u mandalorijanu. netko tko zna tko je ona
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Sasha Banks

Post Postao/la Maki »

Slažem se da nema neke šanse ali nekako mislim da ona nije najzadovoljnija svojom trenutnom pozicijom u WWEu i da je počela planirati karijeru poslije Feda. Možda joj je pametnije da pređe u AEW i ostane u wrestlingu gdje će uvijek biti popularna nego da ide grlom u jagode u Holivud ali opet daleko su veće pare ako se probiješ u Holivudu pa i to sigurno igra ulogu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Sasha Banks

Post Postao/la Sherpa »

možda je mislila kako ima šanse zbog boje kože, kada se danas jako traži raznolikost. al kada usporediš nju i recimo zendayu... razlika je dan i noć. Tako da već tu imaš plafon do kuda može dogurati. Plus, ona s 30 ima samo dvije epizode mandalorijana. Čak nemreš reći niti da ima neku značajnu wwe promo karijeru.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: Sasha Banks

Post Postao/la ~MandyRose~ »

The A-Lister je napisao/la: 15 tra 2022, 12:08 Je ziher

“It’s good to see the Rhodes’ back in WWE, you know.. Next, let’s bring back Goldust,” said Banks. “Let’s bring them all back. Dean Ambrose, you want to come? Let’s go! The more the merrier. Let’s do it!”
Sasha radi svoje intervjue u sarkazmu i keyfabe-u
WENDY CHOO GANG!

slika
Odgovori