AEW Dynamite

Tjedni show na TBS-u

All Elite Wrestling
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13788
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la AleksaVP »

Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17891
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Hangman98 »

Znaci opet redizajn?
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57885
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Hangman98 je napisao/la: 15 vel 2024, 16:52 Znaci opet redizajn?
Mislim da moraju, ljudima prebrzo dosadi da je sve identično. ne moraju to biti ogromni manevri, samo da je nešto novo
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17891
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Hangman98 »

Prizivaju povratak tunela.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Markovic619 »

Tuneli nikad nisu dosadili. Trebaju ih vratit a ostalo nek mijenjaju šta hoće i kako hoće.
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Elite »

Predobar meč između BCC i FTR i odlična odluka da meč završi bez pobednika. Tako ćemo imati završnu kuliminaciju ovog fjuda na Revolušn. Bilo bi dobro da bude ubačena i neka stipulacija, jer je nakon post meč segmenta večeras jasno kolika je zla krv među njima.

Jako me zanima ovo sa Flejerom i Baksima. Bilo bi kul da sad postane njihov menadžer :mrgreen:
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17891
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Hangman98 »

Dobar mec FTR i BCC, ali opet TLD? Bas malo vremena je proslo od onog za #1 izazivaca, ne bi bilo dobro da to overuse-aju kao sto je Stardom u jednom periodu. Postavice, vjerovatno, mec za Rev.



OC me tako smorio... skipovo sam ovaj mec skroz. Vidim da se Hager vratio da mu pomogne, bili su u Oklahomi pa valjda neki cheap pop da se izvuce. Kad bolje razmslim dosta lice on i OC, ista frizura, jos kad stavi cvike hahah. Mogao bi neki tag da se napravi s njima.

slika

Stari prdohan ostaje na TV, hajde bar će ovo Bucksima dobro doci da na sebe navuku jos veci heel heat.



Jos jedan masterclass baba godine. Nisam znao da je i Dani bez oca, ali ovaj njegov odgovor "dodji u ring da legneš pored njega" mu je bio baš badass. Podsjecam Edge i Daniel su imali mec za #1 izazivaca pa se Patrijarhija umjesala i poslala Edge u bolnicu. Tesko da Garcia moze uzetit titulu na Revu, ali odlicno odradjen njegov redemption arc. Od one pobjede u posljednjem mecu C2, nakon sto je upisao 5 poraza, preko pobjede na Worlds Endu u multi man mecu, pa onda sa FTR u steel cageu protiv House of Black i sad nagrada mec za titulu. Jedini koji je uspio da se opere od JAS smrada.



(adresa koju je Cage rekao, kada ukucas na google, izbaci groblje hahahhaha)


Toni i Deonna imale mečeve jedna iza druge i obje koristile polugu svoje rivalke kako bi odnijele pobjedu. Dobar mi je njihov feud, s' ovom pricom su bas uboli.




Niko ne radi viljete u AEW kao Darbs i Stinger. Jebački.


Najbolji Wardlow promo ikad, bas zato sto se vidi da je iz srca i da je ono sto ga proganja i privatno.


Jbt kakva ce biti steta ako se Hangman povrijedio... ovaj character bas ima potencijala. Covjek je bolesno opsjednut Swerveom i samo mu zeli nauditi po svaku cijenu hahahah.



I u mecu je samo targetovao Swervea, ima priliku da pogodi Buckshot, stoji mu Cage sam u ringu, on gleda gdje je Swerve vani i ide na orihara moonsault hahahah. Ako bude samo Swerve vs Joe... povecava sanse da Joe gubi. Nadam se da ce Page biti spreman.


Ok epizoda, par cool stvari, ali vidi se da nisu zeljeli pretjerivati jer nas cekaju bas velike Dynamite epizode u narednih nekoliko sedmica (primarno ona sa Mercedes). Nekih 5.75/10*
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Markovic619 »

Hangman98 je napisao/la: 22 vel 2024, 16:08 Dobar mec FTR i BCC, ali opet TLD? Bas malo vremena je proslo od onog za #1 izazivaca, ne bi bilo dobro da to overuse-aju kao sto je Stardom u jednom periodu. Postavice, vjerovatno, mec za Rev.
Loš booking (po meni). 20 minuta si bacio kako bi imali isti meč 10 dana kasnije. A još gore je kad vidiš da je ovog mjeseca AEW već imao jedan bitan TLD.
OC me tako smorio... skipovo sam ovaj mec skroz. Vidim da se Hager vratio da mu pomogne, bili su u Oklahomi pa valjda neki cheap pop da se izvuce. Kad bolje razmslim dosta lice on i OC, ista frizura, jos kad stavi cvike hahah. Mogao bi neki tag da se napravi s njima.
Tanka je linija izmedju najzanimljivijeg i najdosadnijeg gimmicka... Nema mi smisla da njegov karakter drži toliko dugo jednu te istu titulu i da svake sedmice ima neki nasumični meč.
Toni i Deonna imale mečeve jedna iza druge i obje koristile polugu svoje rivalke kako bi odnijele pobjedu. Dobar mi je njihov feud, s' ovom pricom su bas uboli.
Jesu li birale protivnike jedna drugoj? Ako jesu i to je loše jer i to smo imali skoro.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17891
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Hangman98 »

Markovic619 je napisao/la: 22 vel 2024, 19:02 Jesu li birale protivnike jedna drugoj? Ako jesu i to je loše jer i to smo imali skoro.
Nope. Nije Hangman x Swerve angle.

Za BCC - FTR moglo se ici da im Khan ne da da imaju mec prije PPV, pa da se marišu po backstageu, tribinama, marketima itd. do meca na Revu.
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5316
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la ante »

Ako su već htjeli meč staviti na tv mogli su odraditi skraćenu verziju koja bi završila u no contest. Ostavi publiku željnom za pravu stvar.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6693
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la SwitchBlade »

Može se komotno uvesti fatherless divizija s obzirom na broj mrtvih AEW očeva jeeeez. Samo misao.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13788
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la AleksaVP »

Jedno je sigurno, trebaju biti zahvalni da u kompaniji postoji father figure koja će ih utešiti, God Bles Him!
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17891
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Hangman98 »

Ammm ok je, al ne znam jel trebalo dirati logo uopste. Mada su ove boje sa orginalne verzije Dynamite, tako da paše.

slika
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13788
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la AleksaVP »

Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17891
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Hangman98 »

Okada mora imati dobrog menadzera, inace nece moci dalje od nekog mid carda i dream mecevi bookinga.
slika
Odgovori