AEW Dynamite

Tjedni show na TBS-u

All Elite Wrestling
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24791
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Maki »

Koji ping pong sa TNT titulom. Ovako izvana izgleda kao očajan booking ali možda i nije ko zna.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17552
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Ma većina titula nekad doživi tu hot potato fazu. Samo bi sad bilo vrijeme da prestanu s tim.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13854
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la AleksaVP »



😍

Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24791
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Maki »

Eto ispuni se Deonni želja.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17552
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Big Cass? Poslužit će svrsi.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la AlenB »

Šta je s ovom TNT titulom, jel možemo dobit više neki pošten reign? Zadnji reign koji je trajao preko 100 dana bio je Miro

Pogledat ću FTR meč i main event kasnije
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la HunterDX »

Ovo sa TNT titulom može biti dobro ako imaju neki plan. Možda žele da Sammy ima gomilu reignova, da ga pretvore u rekordera. Dok mi se u ovom trenutku ne dopada tretman pomenute titule, treba je staviti na nekog ko je držao glavnu titulu, da se malo podigne. Očekivao sam više od njihove MC scene.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la AlenB »

Jebes bit rekorder s gomilom kratkih prisilnih reignova. Ako idu u tom smjeru, to je onda glupo.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la HunterDX »

AlenB je napisao/la: 28 tra 2022, 11:16 Jebes bit rekorder s gomilom kratkih prisilnih reignova. Ako idu u tom smjeru, to je onda glupo.
Ako odu u tom smeru, bez dobrog objašnjenja i priče, onda jeste glupo. Ali kao što rekoh, očekivao sam više od TNT titule i sve ovo jeste pobačaj.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la AlenB »

super meč FTR dvojca, stvarno su dobro kliknuli, ali to nije ni čudo, stvarno dobar old school meč

main event prosječan, cutter i onaj Sammyev pad s ljestava na ljestve s bodljikavom žicom definitivno dva najbolja poteza meča, no ovaj drugi je definitivno trebao biti kraj, a ne da se sammy opet vraća na ljestve, onaj bump sammya gdje je praktički fulao scorpia je dobro i završio, mogao se lik polomit, očekivan overbooking, ali ne sjedaju mi sammy i tay nikako tako da nisam baš sve skupa uživao u ovome
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17552
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Sammyjev no-sell bodljikave žice svakako nepotreban.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10384
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Markovic619 »

Jako dobar mec Daxa i Casha. Super nacin za otvorit show. Jedina zamjerka je kickout na Piledriver. Dax ocekivano dobija. Hvala TK za ovaj mec. Ovo smo gledali sada i vjerovatno nikad vise. Punk kao komentator dobar, ne znam kako je dosao do tog da je komentatorski stol u prvom redu :lol:

Ovaj Punkov promo mi govori da ce on biti cisti face u feudu sa Hangmanom. Mogao bi Page biti blizi heelu :think: Zanima me koja je ovo osoba u prvom redu sa kutijom na glavi :think:

BCC definitivno najbolji stable trenutno. Regal je zlato. Factory vjerovatno spada medju gore stableove novog doba zajedno sa Retributionom i House of Tortureom.

Wardlow i Archer su imali dobar fight. Wardlow all around perfekcija, super atleta. MJF Bog Otac.

Dosadan street fight, na trenutke i komican. Nisam ocekivao pobjedu Deeb ali mislim da je dobra odluka, dosta je Japanki, a Rosi treba dobar izazivac za DON.

Povratak Fenixa :dance: :dance: Dobar segment, House of Black je super :clap:

JAS promo segment dobar.

Main event nista posebno, par kul spotova, previse overbookinga, na trenutke sam mislio da gledam tag team mec. Zavrsnica nije najbolje odradjena, Sammy je no sellao pad na bodljikavu zicu... TNT titula i nema neki booking a imaju mnogo likova koji bi mogli profitirati kao sampioni dok mi gledamo reignove od po mjesec dana Sammya i Skya...
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Prošlotjedni Dynamite odgledan :D

Opener preskočen, nema tog svemira u kojem gledam Punk vs Black Reign. Kjut segment s Wardlowom. BCC vs jadni jobberi je bilo zabavno. Ovo je tako jeben faction. Undisputed Elite backstage segment proliv. Bucksi imaju najniži billed height od ovih ljudi i najviši su u kadru :lol: Ovaj segment s Joeom je moga bit zanimljiv da me zanima onaj divovski ne-Khali. Ili Dutt. Ili Lethal.

Nestvaran trenutak s Ohbariem na Dynamiteu. Cole vs Ishii me ne zanima kad znam da Ishii gubi i bez da provjerim rezultate. Jay White je odi da spasi epizodu! Jel ikad objašnjeno zašto se Jade druži s luzerom poput Red Velvet? Butcher vs Wardlow je bar bilo kratko, iako moram reć da bi Blade traja bar duplo duže u ringu.

Kingston je tako dobar promo. Skoro mi dođe gledat Rampage. Skoro. Kyle vs Jungle Boy je bia jako 6/10 meč, pobjeda Kylea iznenađenje al neću se bunit 2 puta ćut njegov theme. Više vrimena Jakeu s mikrofonom molim, ovo je bilo nenormalno. HOOK je HOOK, ludo over i jobberi bumpaju za njega. Danhausen je blago.

Jbt Kazarian je još živ. I dalje luzer. Sad mi je jasno zašto ljudi booaju Sammya i Tay. I dalje mi nije jasno jesu heelovi. Endovi momci su i dalje spooky al tribaju konkretan feud (i pridodat Juliu). DMD vs Jobberica preskočeno, Shida vs Deeb bi radije bez stipulacije al aj. Main event dosta slab DBI, nek ovaj feud završi.

Sve skupa dost slaba epizoda, valjda je ovaj tjedan bilo bolje. JR i dalje dno.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10384
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Markovic619 »

Ja ne znam kako je Kazarian u priči za TNT titulu, ja kako sam se vratio aktivnom gledanju mislim da se nije dva puta ukupno pojavio na Dynamiteu ili Rampageu...
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la AlenB »

slika
Odgovori