AEW Dynamite

Tjedni show na TBS-u

All Elite Wrestling
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 14004
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la AleksaVP »

Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18019
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Hangman98 »

Stvar koja mi se dopada do sada, prica je jako konzistentna. Svakom novom epizodom se nadovezuju na prethodno, kako i treba.

Kenny GM uloga :think:
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10416
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Markovic619 »

Preuzima ulogu Khana, on je imao spešl anaunsment, Kenny ima important anaunsment :lol:
Avatar
Elite
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1530
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Elite »

Imamo dakle Anarhi meč. Biće to ludnica od meča :clap:
Iako moram kritikovati (da ne bude da hvalim samo AEW) odluku da Brajan bude deo AEW tima, kad em što je donedavno bio hil, em što nema nikakvu poveznicu sa ovom pričom. Ali svejedno očekujem MOTY. :D

Što se tiče ostatka epizode, odlični su mi bili mečevi između Orandž i Trenta (premda je po post - meč segmentu jasno da ćemo imati njihov revanš na DON) kao i meč za TNT titulu. Adam i pod stare dane izvodi vratolomije kao u vreme svojih najboljih WWE dana. Iako mislim da se preteruje sa mečevima za TNT pojas. Evo sad opet u subotu brani protiv Rajlija, iako očekujem da se tu HOB umeša ponovo.

Jako dobar i segment između Svorva i Kristijana. Svorv opet stradao zbog toga što je prošle sedmice pljuvao po šefovima. Valjda neće dobijati ovako batine svake sedmice do DON :mrgreen:
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 14004
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la AleksaVP »



I dalje samo sport bolji..
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 14004
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la AleksaVP »

Willow is not cold, cold is Willow :D



Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58326
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Ovo s mone je bilo baš jako dobro
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6721
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la SwitchBlade »

Willow je pojela i nije ostavila mrvice.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18019
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Hangman98 »

Dobar tag mec, Mox cutter out of nowhere je bio jebacki hahah. Claudio sa pajserom je pop :lol:



Malakai oteo Edge vjenčani prsten i naglasio kako je to stvar koja ga sputava (vjerovatno mislio da ga porodica koci na put ka losoj strani). Prihvatio mec pod uslovom da mu se Edge pokloni, ako izgubi. Ovaj feud HoB-Edge je prilicno dobro egzekuisan.



Prikazali sekvencu napada Elite na Eddie, tokom NJPW (gdje se Eddie zaista povrijedio u nekom mecu prije), pa su fino ukolopili real life povredu u storyline. Jack naglasava da moraju naci 4. covjeka ili jos bolje da se predaj prije DoNa.

slika

Bucksi nakon meca otpustaju Christopher Danielsa, koji se kao executive figura na TV, pobunio protiv tiranije Bucka na proslom Collisionu. Matt i Nick su dali fin tribute Jonny Aceu tokom izgovaranja one otrcane fraze, nakon otkaza. Jack je takva šupčina hahaha bukvalno je prosuo energy na Tony Sciavonea, samo jer hejta Buckse. Dobro mu ide ova heel uloga.




Toni se srodila sa characterom, jednistavno je toliko smooth da si uvjeren da je ovo ona, a ne lil koji glumi. Moram pohvaliti Cameroon, imala je par meceva sa ozbiljnim in-ring imenima, poteklih sedmica, i apsolutno nije kaskala u ringu za njima. Divas character ne mora nuzno biti losa stvar, cak naprotiv daleko bolje od genericnog hrvacica lika, pogotovo kad ovako kao ona moze da odradi sasvim solidan mec u ringu. Serena ovo gubi, a mogao bi biti dobar mec, ako im daju vremena.



Hahahah Jericha je publika toliko isprovocirala sa ovim "please retire" da je na trenutak izasao iz karaktera i odbrusio im sa ovom izjavom da bi bio u svakom Hall Of Fame kad se penzionise (sto je istina). Ne znam sto je HOOKu i dalje fokus na FTW titulu, umjesto na Taza kojeg je Chris napao. Smijesan segment sa Shibatom i Joe, pogotovo ovaj Shibatin gimmick sa google translate i komentar da je Joe prevelik da bi nosii majce sa cvijetnim dezenom hahaha vjerovatno najsmjesni Shibata trenutak u karijeri. Neko pomenu da bi mogli biti ekipa (Joe, Shibata, HOOK) sto onako na papiru izgleda interesantno.




Za kratko vrijeme, Christian - Swerve feud je postao izrazito ličan. Cage se pozvao na onaj segment prije godinu dana kada je Swerve napao Nicka dok je jos bio sa Darbsom i obecao da ce mu vratiti za to i obrukati ga. Zatim uzeo isprintanu sliku njegove porodice, ukazao kako je los otac jer nikada nije kod kuce i izabrao je ovaj put (hahah a Cage kao nije) te obrisao krv sa Swerveovog lica istom slikom. Dobro su ovo izgradili, iako je pobjednik ocit.



Top promo duel Willa i Roddy. Dopala mi se jako dinamika veterana koji je oduvijek nipodastavao Willa, tokom citavog puta do AEW, kroz sve kompanije i inkorporacija toga u build.



Jos jedan top segment i opet odlicna dinamika ultimativnog babyface i heelish karaktera Mone, odličan kontrast. Zavrsni punchline Willow je chiefs kiss 👌 Da se pretpostaviti ishod, ali ako nista ucinili su da Willow izgleda izrazito snazno i ovdje je dobila odlicne reakcije publike (i inace je super over kao baby face). Dio mene se nada da ce Britt kostati Mone meca i da ce biti DQ, pa onda njihov build, ali postoji mogucnos i da se Kamille pojavi i bude Mercedesin muscle bodyguard lik za buduce.



Pisao sam u Eddie temi, kada je stigla info da je povrijedjen i kada se diskutovalo ko ce ga zamjeniti da je Darby Allin savrsen pick, ali da to nije moguce jer je povrijedjen. Jako naivno od mene sto sam smetnuo sa uma da Darby zivi po cartoon physics zakonima i da je covjek bukvalno neunistiv, pa ga ni sudar sa autobusom nije sprijecio da bude dugo van akcije hahaha. Vrhunska zamjena, covjek koji je utjelovljenje lika koji zivi i dise AEW, kao takav savrsen ta Team AEW clana. Anarhija mec postaje jos vise privlacniji, kad znas da je on tu i da ce uraditi neko ludo sranje.





Odlicna epizoda ciji je glavni akcenat bio na pricama i njihovom 'napucavanju' pred PPV. Djelovalo je kao go home epizoda kvalitet, iako ima jos jedna prije DoNa. Jako pozitivni utisci ta kompletan build PPV.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10878
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la ~MandyRose~ »

672k / 0.23 demo

Yikes
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24860
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Maki »

O jbt baš nemaju sreće. Očekivao sam skok zbog priče sa Elitom.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58326
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Čekaj kraj doigravanja, tad će se vidjeti dal su što uspjeli. I nba i nhl doigravanja su vruća
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 14004
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la AleksaVP »

Tony preterao sa kokainom :mrgreen:

Odgovori