AEW Dynamite

Tjedni show na TBS-u

All Elite Wrestling
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6693
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la SwitchBlade »

HOOK je dobio mnogo više od Joe meča u jednoj noći nego u posljednje 2 godine zajedno.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13795
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: AEW Collision

Post Postao/la AleksaVP »





Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17893
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Hangman98 »

Edge vs Suzuki💀💀💀 u kakvom paralelnom univerzumu zivimo.

Freshly squeezed Adam Copeland
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17893
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Hangman98 »

Alkar tigerstylepro u sridu



Iako je meni Swerve vs Jeff isto cool matchup.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6693
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la SwitchBlade »

Kaze Ni Nare praćen Metalingus nahraniti će sljedeće generacije.
slika
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Elite »

Solidan Samoin promo. Hok podivlja i možda najavljuje svoj hil turn.


Jako zabavan i atraktivan meč. Hengmen sve ozbiljniji u svom lovu na titulu. Mada meni sve vuče da ćemo imati fetel for vej na Revolušn.


Vordlou ne pokazuje dominaciju što je dobro jer se tako Trent pokazao kao ozbiljna pretnja, iako Vordlou odnosi pobedu. Post meč segment nagoveštava da bi se Trent mogao okrenuti protiv Friendsa.


Odličan promo segment između Toni i Dione. Jako mi se dopao i nahajpovao za meč između njih dve.


Striklend nastavlja svoj uspon ka vrhu. Odličan meč sa Džefom.


Rosa se vratila u punom sjaju. Nadam se da će ponovo do vrha ženske divizije. Mogla bi upravo ona skinuti Toni, sa obzirom da nikada nije ni izgubila titulu.


Zanimljiva ova saradnja između Akleim i Gold Bulet Kluba. Videćemo kuda sve to vodi.


Veličanstveno je gledati dve legende jedan protiv drugog. Odličan meč. Kul mi je bio momenat kada Adam hoće da ukaže poštovanje Suzukiju, a ovaj ga iskulira :mrgreen:
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17893
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Hangman98 »

Deonna i Toni segment 👌 Nisam imao pojma da imaju matching tetovaže, dodaje novi sloj prici, trebaju to vise izlagati, ne znaju svi njihovu historiju u Stardomu. Prejako mi je bilo i sto su odradili split screen sa crno bijelim efektom na Toni strani dok je Deonina strana bila normalna, u istoj sceni.

Jeff Hardy uvezao dva jako dobro meca!? Šok. Al' drago mi je da se vraca u formu, ovo prije je bilo krindz za gledati.

Wardlow je pogubljen totalno, od covjeka sa najvecim reakcijama nakon prvog MJF feuda, do covjeka sa nikakvim reakcijama na ovom showu. Ispustili punu vrecu lopti sa njim. Najbolje skorz da ga prepakuju, novo ime, prezentacija, sve, jer ovo ne vodi nigdje.

Suzuki vjr nije navikao na neke poteze pa mi je bas bilo neprijatno kako je sellovao onaj Edgeov ddt i Killswitch na kraju. Ok mec, sad vec standardni pokusaj AEW da ima japanski stil meca koji na kraju bude ok, ali nista vise od toga (sem onog Bryanovog protiv Suzukia na pre showu cini mi se Rampage, ludo sta sam rekao al to se desilo).

Jak mi je bio segment Swervea i Hangmana kad Page kaze da su oba 3-0, Strickland mu naglasi da mu je on zadnji poraz, a Hangman odbrusi "it's new year - new me dummie..." :lol: Sljedeće sedmice biraju jedan drugom protivnika i stipulaciju, bilo bi smijesno da oba izaberu Joe-a :mrgreen:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57914
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Najveća zamjerka kod istih tetovaža je što nisu na vratu ko codyeva :)

Taj segment je bio baš super, i samo nek nastave s pričom kako je to nastalo, to gradi likove
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17893
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Hangman98 »

Kao sto je najavljeno prosle sedmice Hangman i Swerve imaju pravo izabrati jedan drugom protivnika. Swerve otkrio da je to Toa Liona iz Mogul Embassy-a, dok Page nije htio da otkrije Swerve do samog showa o kome se radi:

slika
slika

Deonnin booking za sad odlican. Nakon onog genijalnog live sitdown interview sa Toni, gdje su otkrile dio njihove historije sa matching tetovazama, jos jedno poznato lice za nju iz TNA dana.


slika

Toni na komentatorskoj poziciji, zabava zagarantovana.

Jeff u najjavi kupi jos jedan poraz, podsjecam prethodno izgubio od Darbsa i Swerve, u oba meca pokazao heelish ponsanje. HBK je nekad davno izbio svoje osmijeh, dok je Jeff izgubio 'juke' (onaj ples sto radi na rampi tokom entrenca), bice zanimljivo vidjeti ga u heel ulozi. Iznanedjenje je da su oba zadnja meca bila jako solidna, nadam se da sluti na vracanje forme, posto je prije ovoga stvarno bio krindz za gledanje.

slika

Heel Hardys vs Private Party je feud koji bi trebao pogurati mladju ekipu, msm da je ovo njihova godina i da mogu doci do nivoa koji je The Acclaimed prethodnih godina ostvario.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17893
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Hangman98 »

Hrvatska zastava na Dynamite 🇭🇷

slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13795
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la AleksaVP »

Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17445
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Hangman98 je napisao/la: 01 vel 2024, 02:23 Hrvatska zastava na Dynamite 🇭🇷

HRVATSKA SPOMENUTA RRRRAAAAHHHHHHHHHHHHH 🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷

Jel i dalje Emđejef drži titulu prvaka prvenstva?
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Elite »

Džef nastavlja da niže dobre mečeve na AEW. Prilično dobro otvaranje večeri i jako dobar meč, gde začudo Moks nije prokrvario :mrgreen:
Post meč segment najavljuje Džefov hil turn.


Zabavno i dinamično, ali finiš mi je glup.


Apsolutna dominacija Vordloua ovde.


Odličan promo segment i zagrevanje pred njihov meč naredne sedmice. Riki standardno sjajan, mada ni ostala trojica ne zaostaju.


Neverovatno da Đeriko u 53 godini je u tako dobroj formi. Ipak mislim da je trebalo Flečer ovde da pobedi.


Najmeh momenat večeri, mada je to više do mene. Ovi komični segmenti nisu moja šoljica čaja, što bi Britanci rekli.


Meč ko meč onako, ali Dionina konfrontacija sa Toni kod komentatorskog stola odlična.


I za kraj, neočekivan dolazak Rob Van Dama. Meč je zaista bio fenomenalan. Na nivou nekog PPV meča. Puno odličnih spotova, uzbuđenja i dinamike. Na kraju odlična odluka da Striklend odnese pobedu.
Post meč segment odličan. Dopalo mi se kako je Svorv nabio Hengmenu na nos da ga je pobedio dva puta, što je istina. Sledeće sedmice saznajemo konačno ko ide na Samou, iako i dalje mislim da će biti F4W na Revolušn.


Odličan Dajnamajt, a sledeće sedmice po najavama ima da bude još brutalniji.

P. S. Jel to Hangman98 bio sinoć u Nju Orleansu kada se hrvatska zastava vijorila u publici :mrgreen:
Zadnja izmjena: Elite, dana/u 01 vel 2024, 16:56, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17893
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Hangman98 »

Elite je napisao/la: 01 vel 2024, 16:47
P. S. Jel to Hangman98 bio sinoć u Nju Orleansu kada se hrvatska zastava vijorila u publici :mrgreen:
Pa valjda bi bila bosanska da jesam :lol:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57914
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Jeffov heal turn mora biti nad pp
slika
Odgovori