AEW Dynamite

Tjedni show na TBS-u

All Elite Wrestling
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18005
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Hangman98 »

Sherpa je napisao/la: 01 vel 2024, 17:47 Jeffov heal turn mora biti nad pp
Slazem se, samo sto moraju malo i Matta aktivirati, stavit ga u koji mec. Evo Jeff je popravio formu sa ova 3 uzastopna meca, izgledao je sasvim solidno u ringu. Malo me brine kako ce Matt izgledati.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58296
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Matt već godinama mrvicu teže hoda i to se vidi, no mislim da on može biti baš sjajan po pitanju character worka

ako pogode sweet spot s tim mogu imati zlato
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18005
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Hangman98 »

Uzbudjen zbog Hanger vs Swerve 3 i potencijalnog Darbs & Sting osvajanja.

slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18005
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Hangman98 »

slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18005
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Hangman98 »

Vrhunski mec Hangmana i Swervea, ocekivani time limit draw sa malom, ali nista manje vaznom zackoljicom.

Hangmana spasi zvono koje oznacava da je isteklo 30 minuta tik pred treceg fall. Swerve trazi da produze jos 5 minuta, a Page kukavički odbija. Dobijamo double turn, Page je ponovo nesiguran u sebe, ovaj mu je usao u glavu sa 2-0, sad i skoro 3-0, gdje ga samo zvono spasilo.

Odlicno egzekuisano, TK odmah preko Sciavonea objavljuje da imamo triple threat na Revu za world title, dok Hangman negoduje.

Poslije Joe izrazava svoje razočarenje sto nijedan od njih nije mogao da zavrsi posao do kraja, buni se oko odluke da oba dobiju sansu, ali na kraju u bijesu nagovjestava da ce ih svakako obojicu nauciti ko je babo.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58296
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Swerve treba postati prvak, no joe je sjajan kao isti. A ni da hangmam postane ne bi bilo van pameti

Baš dobro postavljen meč
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13976
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la AleksaVP »

Mogao bi Joe uzeti sada pa onda Hangman da drži do All Ina i onda da Swerve uzme njemu i tako bude bez poraza od njega u singles mečevima. 🙂
Avatar
Elite
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1521
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Elite »

Kakav brutalan meč. Hengmen je meni ovde izgledao više kao hil. Udaranje stolicom u Svorvovog menadžera, pa napadanje na Svorvovu povređenu nogu. Kraj i odluka o TT meču očekivan.


Filer meč za titulu, ali Velvet se odlično pokazala ovde. Mislim da može na TBS titulu lagano. Ali segment gde Toni njuši Dionu :lol:


Zabavno i dinamično, ali sam se pogubio sad jesu li BCC fejs ili hil :mrgreen:


Iznenađenje mi je Takešitova pobeda i to na submišon još. Ali uvek podržavam da mlađi pobeđuju veterane.


Znalo se naravno da ovo Sting i Darbi uzimaju. Sam meč bio je jako dobar. Posebno mi se svidela Rikova unutrašnja borba kada se premišljao da li da udari Spir svom idolu ili ne. Ali više od samog meča oduševio me je post meč segment. Koja količina brutalnosti od strane Baksa :clap:
U manjini sam, ali voleo bih da oni pobede na Revolušn. To bi ih podiglo samo tako.
Avatar
Elite
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1521
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Elite »

AleksaVP je napisao/la: 08 vel 2024, 09:59 Mogao bi Joe uzeti sada pa onda Hangman da drži do All Ina i onda da Swerve uzme njemu i tako bude bez poraza od njega u singles mečevima. 🙂
Ne mogu se složiti sa ovim. Svorv je u ovom trenutku ne vruć nego vreo i ako mu ne daju pojas sad na Revolušn, biće to propuštena prilika kao sa Semijem u njegovoj najboljoj priči karijere. Kasnije više ne bi bilo to.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6713
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la SwitchBlade »

Palac gore za double turn. Samo u wrestlingu ludo over može biti netko tko je prijetio bebi koja spava ali hej... Let it play out. :lol:
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10404
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Markovic619 »

Elite je napisao/la: 08 vel 2024, 18:26 Ali više od samog meča oduševio me je post meč segment. Koja količina brutalnosti od strane Baksa :clap:
U manjini sam, ali voleo bih da oni pobede na Revolušn. To bi ih podiglo samo tako.
Ne znam gdje ih ta pobjeda može podići. Oni su izgradjeni kao broj 1 tim u diviziji. Ništa oni pobjedom i osvajanjem titule ne dobijaju, iako će se to svejedno desiti. Bolje bi bilo da je na njihovom mjestu neki manje izgradjeni heel tim. Tipa Gunns i slični.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7028
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la crocop97 »

Kažem opet, Darby treba odnijet pobjedu i nek mu Sting pokloni palicu nakon meča
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18005
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Hangman98 »

Ja bih ovako odradio, Sting i Darbs pobjede, Sting odlazi u penziju kao prvak, titule se isto penzionisu, predstave novi dizajn tag titula i turnir ala C2 za njih.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13976
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la AleksaVP »

Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13976
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la AleksaVP »

Odgovori