Kečeri koje drugi vole, ali vi ne

Za sve druge wrestling stvari
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9263
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Kečeri koje drugi vole, ali vi ne

Post Postao/la emirates »

Evo kad smo se vec raspisali o tome, da dodam i ja kako je dobio Damiena Sandowa na Rawu. Lik je bio prilicno over (ne Punk ili Ziggler nivo iz tog perioda, ali opet je imao dobru reakciju publike). Cash inao je MITB na Cenu koji se tek vratio nakon operacije tricepsa (i to se vratio dosta brze od ocekivanog), razvaljivao mu ruku prije matcha i cijeli match se fokusirao na ruku. Nakon 20ominutnog kompetetivnog matcha ga je Cena dobio nakon jednog AA... To je bio prvi put da je neko cisto zijanio kofer, i naravno Sandow se vise nikad nije vratio na taj nivo. Imao je slobodan pad dok nije iscupao zeca iz sesira sa onim Mizdow gimmickom, ali je ubrzo nakon toga dobio otkaz.
I da ne pricam o onom Wyatt steel cage matchu. Harper i Rowan su se uplitali citav match, u jednom trenutku su Harper i Rowan drzali vrata zatvorena kako Cena ne bi mogao izaci, ali naravno Super Cena je svojom super snagom uspio da otvori vrata uprkos tome. Wyatt je dobio taj match, ali holy shit kredibilitet i njega i ostale dvojice je bio bas sjeban. Sto je pokazatelj da nije sve u pobjedi i porazu, kad te lose bookiraju izaci ces slabiji iz tog matcha neovisno o rezultatu.
I ovo sve sve desavalo 2013-14, znaci poslije perioda koji se smatra reign of terror Cene.
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7631
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Kečeri koje drugi vole, ali vi ne

Post Postao/la Master of darkness »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST I da ne pricam o onom Wyatt steel cage matchu. Harper i Rowan su se uplitali citav match, u jednom trenutku su Harper i Rowan drzali vrata zatvorena kako Cena ne bi mogao izaci, ali naravno Super Cena je svojom super snagom uspio da otvori vrata uprkos tome. Wyatt je dobio taj match, ali holy shit kredibilitet i njega i ostale dvojice je bio bas sjeban. Sto je pokazatelj da nije sve u pobjedi i porazu, kad te lose bookiraju izaci ces slabiji iz tog matcha neovisno o rezultatu.
Oni razbacani kao dzakovi, Cena spreman da izadje. Dodje dete i omete ga i Wyatt ga dobije. Treba mu dete, pored 2 grmalja i natprirodnih moci da bi pobedio.

Tako se sjajno gradi kredibilitet- not.
You leave when you think it's time
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24653
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Kečeri koje drugi vole, ali vi ne

Post Postao/la Maki »

Imamo i to da ga Edge nikad nije čisto dobio.
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7631
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Kečeri koje drugi vole, ali vi ne

Post Postao/la Master of darkness »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Imamo i to da ga Edge nikad nije čisto dobio.
Edge je povratio kredibilitet, Wyatt nikad nije. Uvek je svaki njegov novi feud/gimmick bio u nadi da ce se nesto desiti sa njim i na kraju corak. Jedino fiend, ali je od WM 30 do Fienda proslo 5 godina.
You leave when you think it's time
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24653
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Kečeri koje drugi vole, ali vi ne

Post Postao/la Maki »

Master of darkness je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Imamo i to da ga Edge nikad nije čisto dobio.
Edge je povratio kredibilitet, Wyatt nikad nije. Uvek je svaki njegov novi feud/gimmick bio u nadi da ce se nesto desiti sa njim i na kraju corak. Jedino fiend, ali je od WM 30 do Fienda proslo 5 godina.
Edge je to uspio jer je prešao na SD. Tamo se profilisao kao maineventer u punom svjetlu.
Fiend je već bilo prekasno.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9263
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Kečeri koje drugi vole, ali vi ne

Post Postao/la emirates »

Pomoglo je i to sto je Edge izvukao maksimum iz bukvalno svega sto mu je dato u krilo. Neko drugi na njegovom mjestu mozda ne bi uspio da se izvuce iz onog prvog title reigna koji mu je zavrsen nakon tri sedmice.
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9139
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Kečeri koje drugi vole, ali vi ne

Post Postao/la KOMANIA »

I naravno uvek su izbegavali da Cenu stave u feudu sa Takerom, eto Romana su tu recimo usrali na max baš tim potezom.
Zadnja izmjena: KOMANIA, dana/u 03 ruj 2021, 21:09, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24653
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Kečeri koje drugi vole, ali vi ne

Post Postao/la Maki »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Pomoglo je i to sto je Edge izvukao maksimum iz bukvalno svega sto mu je dato u krilo. Neko drugi na njegovom mjestu mozda ne bi uspio da se izvuce iz onog prvog title reigna koji mu je zavrsen nakon tri sedmice.
Ima i toga ali niko nije imun na loš booking. Sem Rocka ali Rock je posebna priča.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24653
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Kečeri koje drugi vole, ali vi ne

Post Postao/la Maki »

KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST I naravno uvek su izbegavali da Cenu sastave u feudu sa Takerom, ali eto Romana su tu recimo usrali na max.
Brand split ih je spriječio u tome.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9139
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Kečeri koje drugi vole, ali vi ne

Post Postao/la KOMANIA »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST I naravno uvek su izbegavali da Cenu sastave u feudu sa Takerom, ali eto Romana su tu recimo usrali na max.
Brand split ih je spriječio u tome.
Mogli su da ih sastave kad god su hteli, ali nisu smeli jer su znali kakve bi reakcije pokupio Cena.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24653
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Kečeri koje drugi vole, ali vi ne

Post Postao/la Maki »

KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST
KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST I naravno uvek su izbegavali da Cenu sastave u feudu sa Takerom, ali eto Romana su tu recimo usrali na max.
Brand split ih je spriječio u tome.
Mogli su da ih sastave kad god su hteli, ali nisu smeli jer su znali kakve bi reakcije pokupio Cena.
Sumnjam da je to. Da ih je to brinulo promjenili bi nešto a ne gurali Cenu opet i opet. Mislim da jednostavno nisu micali Takera sa SDa jer je tamo bio potrebniji a Cena je bio na Rawu.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9139
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Kečeri koje drugi vole, ali vi ne

Post Postao/la KOMANIA »

Mogli su Takera da prebace na Raw uz adekvatnu zamenu, recimo DX da bude na SD.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24653
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Kečeri koje drugi vole, ali vi ne

Post Postao/la Maki »

KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST Mogli su Takera da prebace na Raw uz adekvatnu zamenu, recimo DX da bude na SD.
Michaels nije htio ići na SD jer je utorkom imao Bible study.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9139
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Kečeri koje drugi vole, ali vi ne

Post Postao/la KOMANIA »

Ma dobro sada nije bitno sve to, ali moglo je da se uklopi nešto da su hteli.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Kečeri koje drugi vole, ali vi ne

Post Postao/la Hangman98 »

Ruby Soho,
Ne mogu reci da je ne volim, djevojka je super van ringa (pojavljuje se kod Ethana Page u vlogu stalno) ali jednostavno sam ravnodusan na njen rad i ne vidim to sto drugi vide. Ni po cemu mi ne odskace osim po izgledu kojeg postujem jer je to njen pravac, njena furka i nemam nikakve negativne emocije prema tome samo mi jednostavno nije interesantno. Nikakav character developemnt i ne pomjera se od toga da je cura koja voli punk i underrated sam. U ringu mi je jako neuvjerljiva, makar da je finisher nesto upadljivi a ne obicni enziguiri...dakle jednostavno ne vidim nista posebno sto fanovi na twitteru vide.
slika
Odgovori