Jack Perry

Jungle Boy

All Elite Wrestling
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58275
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Jack Perry

Post Postao/la Sherpa »

Njegov odlazal na indy, ali u keyfabeu, bi bio super

Aew ga treba vratiti, jebeš punka, njega ai već izgubio. Vrati čovjeka koji ti ima budućnost. Kojem je krimen što je ima konfrontaciju s punkom, kao i desetak drugih ljudi. Gdje je jasno da je punk bio problem
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17994
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Jack Perry

Post Postao/la Hangman98 »

Moj problem s' njim je sto ne vidim main eventer potencijal, pa ne znam koliko je pametno ulagati prostor i vrijeme u njegov mega push. Radije bi to dao Ricky Starksu.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58275
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Jack Perry

Post Postao/la Sherpa »

Meni su ti njih dvojca tu negdje, uz toi da je jungleboy skoro desetljeće mlađi te smatram da njegovo najbolje tek dolazi.

A čak i do sada, mislim da je on ostavio veći trag (i imao bolje momente) nego stark. Tako da ga se ja nikako ne bi odrekao

Plus, meni ovaj heel jungle boy nije sjeo. Te koliko se sjećam, bio je popularan kod ženske populacije, ja mislim da ima dovoljno argumenata da ti ostane u kompaniji
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17994
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Jack Perry

Post Postao/la Hangman98 »

Totalno se razilazimo po ovom pitanju hahah smatram da JB nije ni blizu dobar promo kao Starks i da nema tu mega star auru i pojavu kao Ricky. Cak ga i vise preferiram u ringu, jer Jack cesto pretjera i odvuce ga na indy stil hrvanja gdje ti ne da ni probaviti spot, a vec je odradio druga dva. Godine da, ali smatram da Starks ima daleko veci plafon i da je kompletniji za ono sto bi jedna mainstream kompanija trazila od top lika.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58275
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Jack Perry

Post Postao/la Sherpa »

Pošteno. Meni je isto upitno može li JB doći do samog vrha kompanije uz sve ljude koji su trenutno u njoj, ali isto tako mislim da starks ima isti problem. Jer on je bolji heel, no onda bi bolja usporedba bila mjf koji je bolji heel od njega.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17994
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Jack Perry

Post Postao/la Hangman98 »

Da, ali MJF je one of the kind sto se kaze, jeste to njegov kayfabe štih ali i u realnosti on zaista jeste generacijiski talent, tako da svakako je na vrhu i zaslzuje biti ispred Starksa, jer je bolji u sveukupnom pogledu. Ali kada bi birao koga sljedećeg da guram kao heela od ove novije garde, to bi bio Ricky, pogotovo što je Max sada više face i obnaša tu company guy ulogu, al' opet imaš kočnicu u Starksovom pushu, jer ti je Will došao i vjerovatno ga želiš graditi za All In osvajanje...

To je isto dobra tema, da li Will može nadograditi svoj mic skill i poboljšati se u gradnji storyline u kontektstu odmicanja combat sport based priča "ja sam bolji hrvač, nosicu kompaniju na ledjima, neces slomiti moj fighting spirit" koje su nekako osnov NJPW. Ipak ti u Americi traže malo više od toga, neki dublji sloj, ponekad malo i više drame oko svega, a on je navikao na taj NJPW stil gradnje do meča. Mislim da će mu trebati malo vremena da se adaptira.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7028
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Jack Perry

Post Postao/la crocop97 »

Ricky još nije ni dobio priliku da vidimo šta sve može
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17994
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Jack Perry

Post Postao/la Hangman98 »

Po meni najveca zrtva Punkovog odlaska. Bas su krenuli da ga grade kao top lika na Collisionu... Jbt pa imao je Cody pyro na jednoj epizodi hahah
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13963
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: Jack Perry

Post Postao/la AleksaVP »

Konačno je dobio neko zlato, samo je nebo granica po meni, ima potpuni paket, samo da bude strpljiv da ne ode kod frenda. 😁
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5438
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Jack Perry

Post Postao/la ante »

Hangman98 je napisao/la: 12 pro 2023, 19:44 Po meni najveca zrtva Punkovog odlaska. Bas su krenuli da ga grade kao top lika na Collisionu... Jbt pa imao je Cody pyro na jednoj epizodi hahah
Šteta za nesuđeni izvorni main event All Outa s Punkom, mada mi je strap meč bio dobar.
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5438
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Jack Perry

Post Postao/la ante »

Hangman98 je napisao/la: 12 pro 2023, 19:16 Totalno se razilazimo po ovom pitanju hahah smatram da JB nije ni blizu dobar promo kao Starks i da nema tu mega star auru i pojavu kao Ricky. Cak ga i vise preferiram u ringu, jer Jack cesto pretjera i odvuce ga na indy stil hrvanja gdje ti ne da ni probaviti spot, a vec je odradio druga dva. Godine da, ali smatram da Starks ima daleko veci plafon i da je kompletniji za ono sto bi jedna mainstream kompanija trazila od top lika.
Sve mane JBa su bile otkrivene prije 4 way meča na DoN, ispao je daleko najgori i najneuvjerljiviji u toj priči, a govorimo o meču u kojem se nalazio Sammy Guevarra. Treba spomenuti onaj meč s Rushom kao šlag na torti.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17994
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Jack Perry

Post Postao/la Hangman98 »

Po pitanju pillara, msm da su se stvari bas iskristalisale i da je lista sljedeca:

1. MJF
2. Darbs
3. Sammy
4. Jack
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58275
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Jack Perry

Post Postao/la Sherpa »

Slažem se s tvojom listom, ali isto tako ta lista je ujedno i booking lista, pošto su ih od starta ta to postavili.

Ja mislim da sammy i jp mogu jako puno, samo do sada nisu baš bili u pričama koje se vrte oko titule.

Meni su sammy i jericho te jp i cage bili sjajni programi u kojima su obojca puno pokazala. Emotivno me angažirala u ono što se događa u tim programima. Puno više nego darby sa stingom, dok mi mjf nije još to uspio.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24848
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Jack Perry

Post Postao/la Maki »

Hangman98 je napisao/la: 12 pro 2023, 19:37al' opet imaš kočnicu u Starksovom pushu, jer ti je Will došao i vjerovatno ga želiš graditi za All In osvajanje...
Za ovakve stvari služe transitional reignovi.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17994
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Jack Perry

Post Postao/la Hangman98 »

Maki je napisao/la: 12 pro 2023, 20:27
Hangman98 je napisao/la: 12 pro 2023, 19:37al' opet imaš kočnicu u Starksovom pushu, jer ti je Will došao i vjerovatno ga želiš graditi za All In osvajanje...
Za ovakve stvari služe transitional reignovi.
Na sta tacno ciljeas, s' kim bi odradio transitional reign?
slika
Odgovori