ACH

fka Jordan Myles

Major League Wrestling
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Jordan Myles

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13959
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

ACH

Post Postao/la AleksaVP »

:lol: :lol: :lol:
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

ACH

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Debil.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

ACH

Post Postao/la emirates »

Mislim da momak stvarno nije dobar. Nadam se da ce pronaci potrebnu pomoc.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

ACH

Post Postao/la Sherpa »

ali se slažem s odlukom, ako smatraš da je kompanija rsisitčka prema tebi, napusti je (čak i tuži ako smatraš da imaš osnovu)

wwe je sada u poziciji gdje im se ne isplati probati ga zadržati i tvrditi da je pod ugovorom, pošto bi vrlo lako mogli dobiti narativ robovlasnika od strane ACHa. jednostavno iz njihove perspektive on trenutno ne donosi ništa dobroga.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

ACH

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ma, s ovim je napravia više sebi štete nego išta drugo ja mislim. Pitanje je sad oće li ga neka veća kompanija uopće tit.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13959
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

ACH

Post Postao/la AleksaVP »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Ma, s ovim je napravia više sebi štete nego išta drugo ja mislim. Pitanje je sad oće li ga neka veća kompanija uopće tit.
Tu je ROH ako neće niko :D
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

ACH

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST ali se slažem s odlukom, ako smatraš da je kompanija rsisitčka prema tebi, napusti je (čak i tuži ako smatraš da imaš osnovu)

wwe je sada u poziciji gdje im se ne isplati probati ga zadržati i tvrditi da je pod ugovorom, pošto bi vrlo lako mogli dobiti narativ robovlasnika od strane ACHa. jednostavno iz njihove perspektive on trenutno ne donosi ništa dobroga.
Ma lik je debil. Prvo napada WWE zbog majice, što je OK, majica jeste kontroverzna, ali zar nije pametnije da je otišao to i rekao prvo Vinceu ili HHHu, a ne da odmah izlazi u javnost. I onda se još pokazalo da originalna boja te majice ni nije crna, čime Mylesov argument pada u vodu. Zatim proziva Lethala i zove ga ujka Tomom. Dakle bespotrebno uvlači još nekog u dramu. Myles je najgori tip ne-bijele osobe, ona koja za sve koristi "rasizam" kao argument. WWE ima istoriju rasizma to je istina, ali ovdje Myles nije u pravu.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10402
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

ACH

Post Postao/la Markovic619 »

Ja još ne kontam, po čemu je majica kontroverzna?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

ACH

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST ali zar nije pametnije da je otišao to i rekao prvo Vinceu ili HHHu, a ne da odmah izlazi u javnost.
ovisi što je htio postići. ukazati na grešku jednoj osobi ili ukazati na grešku cijelom svijetu. on je izabrao ovo drugo, a jedini način na koji to može napraviti je pustiti da majica bude javno dostupna, gdje nemaš izgovora 'pa to je samo bila jedna od 100 ideja. ne bi mi to nikada tiskali pošto bi netko iz <umetni ime odjela> ukazao na propust'

a to što je druga boja je ionako prilično smješan argument, kada na mnogim stranicama danas nude majice s logom gdje sam biraš boju majice.

i dok se slažem da je budala, isto tako je pokazao da je wwe i dalje rasistički fokusirana kompanija. uvođenje svih ostalih je potez koji ne prihvaćam. ako se netko želi boriti za tvoju stvar sam će to napraviti, ne zato što ga ti pozivaš-
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

ACH

Post Postao/la Maki »

Pa original majice ni nije crn, crno je samo varijanta koja je ponuđena. Ništa on nije pokazao, napravio je od muhe slona, pokušao je iskoristiti svoju boju kože da skupi poene i još je izvrijeđao druge crne kečere jer valjda nisu na njegovoj strani ili bilo šta.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

ACH

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Pa original majice ni nije crn, crno je samo varijanta koja je ponuđena.
dokaži. dokaži da netko nije došao s idjeom baš te majice i onda da bi prekrio ideju stavio neku drugu boju kao baznu dok je crna 'jedna od ponuđenih'. kao što on nemre dokazati da crna nije osnovna boja, tako niti wwe nemre dokazati da nekome baš ovo nije bilo na umu.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

ACH

Post Postao/la Maki »

O bokte smiješak je bio Mylesov simbol u NXTu. Kada se taj smiješak stavi na crnu podlogu, da, liči na blackface, ali Myles nije dokazao da je WWE namjerno to napravio jer su htjeli da izgleda kao blackface, a ne jer su eto htjeli staviti nečiji simbol na majicu, kao što imaju Romanove majice sa velikim psima ili Beckyne sa THE MAN natpisima.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

ACH

Post Postao/la Sherpa »

A nije mogao biti neki drugi tip smješka, koji na crnoj podlozi ne izgleda tako? I opet se vraćamo na to, možeš napraviti rasističku stvar tako da je dobro prikriješ i tvrdiš da nije ništa drugo nego splet okolnosti. A možda je samo splet okolnosti. jel ti znaš što je od tog dvoje? Ja samo znam zbog čega je nastala frka i koliko sam vidio bilo je tu dosta laganja sa strane wwea. Nisu ni oni bez putra na glavi da ih automatski treba amnestirati
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

ACH

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST ovisi što je htio postići. ukazati na grešku jednoj osobi ili ukazati na grešku cijelom svijetu. on je izabrao ovo drugo, a jedini način na koji to može napraviti je pustiti da majica bude javno dostupna, gdje nemaš izgovora 'pa to je samo bila jedna od 100 ideja. ne bi mi to nikada tiskali pošto bi netko iz <umetni ime odjela> ukazao na propust'
Ali oni jesu povukli te majice mjesec prije njegovog tweeta. Znaci da je ovo cuvao u sebi kako bi jednog dana kad mu dopizdi imao municiju za 'gotcha' moment. Karakter ce izaci i reci meni smeta to i to, rjesavajte kako znate, ili ovo me toliko duboko uvrijedilo da ne zelim nista vise sa vama. Ne cekas da se problem rijesi kako bi onda nekoga prozivao zbog toga.
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST isto tako je pokazao da je wwe i dalje rasistički fokusirana kompanija
Sa onom majicom? Osjetljivo jeste, ali ako je od jedne obicne majice uspio pokazati da je citava kompanija rasisticki motivirana, onda bi trebalo i o Stonesima da se prodiskutuje :p

Onda ovo kako mu je Jordan Myles slave name i ne zeli da ga se zove po tome, iako je sam na twitteru rekao da je on smislio to ime. Mislim da stvarno ima mentalne probleme, ne mogu drugacije objasniti ovu kolicinu gluposti. Nije kao da ce se ljudi otimati za njega sa ovakvim istupima.
Zadnja izmjena: emirates, dana/u 14 stu 2019, 15:00, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Odgovori