Dave Meltzer

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6876
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Dave Meltzer

Post Postao/la crocop97 »

Moguće, jer još 2010. mi je i wwe bio zabavan :lol:
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24449
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Dave Meltzer

Post Postao/la Maki »

Meni recimo ne bi to bilo ultra zanimljivo. Vjerujem da se može napraviti dobar meč na taj fazon ali eto onaj Kawada Sasaki meč što smo gledali u Meču sedmice mi je bio jako jako spor i dosadan a na taj fazon je bio.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17342
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Dave Meltzer

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Ni njemu nije jasno :? :lol:

Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Dave Meltzer

Post Postao/la Rio146 »

The A-Lister je napisao/la: 03 tra 2022, 02:51 Ni njemu nije jasno :? :lol:

Šta je bilo u tweetu?
Yes Sir!
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17342
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Dave Meltzer

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

WWE je izbacio package za sutrašnji meč Zayn vs Knoxville (iako ćemo isti sutra vidjeti nekoliko puta) I Dave je napisao da je taj meč sljedeći na redu. Jer je objavljivao koji je idući uživo.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17737
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Dave Meltzer

Post Postao/la Hangman98 »

Samo da se nadovezem na njegove vijesti i rummors, totalno lupanje, nagadjanje i nepouzdani izvori, Tako da, od sad sve nejgove vijesti uzimati sa rezervom.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57657
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Dave Meltzer

Post Postao/la Sherpa »

Oh ne, zabunio se i obrisao tweet. Kakav kardinalni zajeb. Nevjerojatno. Kako se usuđuje.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Dave Meltzer

Post Postao/la Rio146 »

Sherpa je napisao/la: 03 tra 2022, 18:12 Oh ne, zabunio se i obrisao tweet. Kakav kardinalni zajeb. Nevjerojatno. Kako se usuđuje.
A da upravo do toga nebi došlo, onda treba provjeriti izvore.
Yes Sir!
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17342
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Dave Meltzer

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

WWE je glup što spama s tim packageima in the first place
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17737
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Dave Meltzer

Post Postao/la Hangman98 »

Ma dobro ovo nije njegova krivica, ali one price za Cody-a kao odustaje ovo-ono, a zapravo htjeli da naprave malu distrakciju od debija.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: Dave Meltzer

Post Postao/la AleksaVP »

Hangman98 je napisao/la: 03 tra 2022, 18:11 Samo da se nadovezem na njegove vijesti i rummors, totalno lupanje, nagadjanje i nepouzdani izvori, Tako da, od sad sve nejgove vijesti uzimati sa rezervom.
Samo SRS i ende.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57657
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Dave Meltzer

Post Postao/la Sherpa »

Gledao je live i zabunom je napisao koji je idući meč. Nakon što je vjerojatno cijeli dan gledao razno razne promocije koje imaju show tijekom tog tjedna, kako ne bi bio u zaostatku.

Na kraju krajeva, koliko ljudi je napanet znalo koji je meč na kojem danu. I kad smo kod toga, nisu li jedan meč koji je trebao biti na prvom danu odjebali na drugi dan?

Drama iz ničeg.
Hangman98 je napisao/la: 03 tra 2022, 18:16 Ma dobro ovo nije njegova krivica, ali one price za Cody-a kao odustaje ovo-ono, a zapravo htjeli da naprave malu distrakciju od debija.
On je rekao da neki u njegovom kampu misle kako bi se mogao predomisliti oko debija. Što je tu krivu? On je prenio ono što je netko njemu rekao.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17737
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Dave Meltzer

Post Postao/la Hangman98 »

Sherpa je napisao/la: 03 tra 2022, 18:18
Hangman98 je napisao/la: 03 tra 2022, 18:16 Ma dobro ovo nije njegova krivica, ali one price za Cody-a kao odustaje ovo-ono, a zapravo htjeli da naprave malu distrakciju od debija.
On je rekao da neki u njegovom kampu misle kako bi se mogao predomisliti oko debija. Što je tu krivu? On je prenio ono što je netko njemu rekao.
Pouzdanost izvora i relevantnost ravna nuli. Pa sigurno nece ti niko spoilat od njemu bliskih ljudi "da potpisao je, biće na show-u". Mislim, očito je da je to šablonski odgovor i nikakva informacija vrijedna relevnatnosti.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57657
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Dave Meltzer

Post Postao/la Sherpa »

Pa to je i kazao. Nije kazao da on tako misli. Nego je prenio informaciju koju ima. To se zove novinarstvo. To nije napisano kao senzacionalizam nego kao kontinuirano praćenje određene teme.

To što ljudi ne mogu pročitati / poslušati što je kazao, to nije njegov problem. A iz izjave se da zaključiti ili da downplays debi ili da zaista nije siguran dal je prava odluka.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17737
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Dave Meltzer

Post Postao/la Hangman98 »

Znas kako, cinjenica da se ne prenose uvijek potvrdjene stvari, ali Dave u zadnjem periodu bas lupa konstantno sto ti u konacnici malo smanji kredibilitet tvojih izvora. Tako da, treba malo pripaziti na to. SRS sinoc, retweeta svoje objave kada je potvrdio sve o Codyu dosta prije nego sto je bilo ocito. To ti daje ugled.
slika
Odgovori