Dave Meltzer

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57903
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Dave Meltzer

Post Postao/la Sherpa »

Za prošlu godinu da, za ovu se ne mogu složiti. Tu su negdje. Dio posla je stvaranje novih zvijezda. Aew ima mjfa, wwe nije nikom dao da se približi romanu, a barem dvojca su imali priliku / trebali ga skinuti s trona. žene bolje wwe, tag bolji aew. Priče su bile tu negdje, i jedni i drugi su imali hit and miss stvari. ili booking stvari u engleskoj lani (dodaj drewa na listu onih koji su ga u tom momentu trebali srušiti).

Meni osobno je loš kraj puno veći krimen u bookingu nego bilo što drugo, a tu je wwe baš znao usrat.

S druge strane, impact je imao puno smislenog, jako se digao s osjetno manjim budžetom i manjim zvijezdama. Meni je to booking za pohvalu i sa kreativne i poslovne strane. Jer ima i drugih kompanija izuzev wwe i aew, koje po meni nisu imale top godine iz booking perspektive.
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5320
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Dave Meltzer

Post Postao/la ante »

Valja početi gledati TNA iduće godine onda
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57903
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Dave Meltzer

Post Postao/la Sherpa »

Dave says that Punk, as much as he hated WWE, has always felt that WWE is the major league and all the while he was in AEW he felt that he was the real star and these other guys in AEW were just independent stars and "he was there to carry them". Dave said there are other wrestlers there like that. And that attitude created animosity and problems and also caused Punk to make a lot of demands, all the time. Dave says the difference between his time in AEW and now in WWE is that "Tony acquiesced to Punk's demands" and that caused problems with other people there. Dave says in WWE Punk will have to play ball with them or he will be gone.

"Tony's always been very enamoured with the biggest star that he has and that's just how it is and so Punk got everything he wanted" but in the end it didn't last because all of the incidents we all know. Dave says that Punk should have just yelled at Jack Perry and not get physical but that if he did that, he would still be in AEW, on Collision and nothing would have changed. He doesn't know if that's better or for worse.
----------------------------------------------------------------------
Ovo je sada točka u kojoj TK mora naučiti i koja će sve definirati. Svi koji smatraju da je WWE više liga, a AEW samo indy promocija, trebaju biti maknuti iz kompanije. Ne trebaš takve ljude. Mislim da su mnogi od nas i to rekli, da ne treabju uzeti baš svakoga tko je napustio WWE, jer istu grešku je Impact napravio. Te moraš se kraj nekih zvijezda postaviti kao šef, ne moraš kraj svih, Jericho se pokazao kao netko tko ti jednom kada završi in ring karijeru treba biti visoko pozicioniran u kompaniji.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6972
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Online

Re: Dave Meltzer

Post Postao/la crocop97 »

Sherpa je napisao/la: 28 stu 2023, 15:14 S druge strane, impact je imao puno smislenog, jako se digao s osjetno manjim budžetom i manjim zvijezdama. Meni je to booking za pohvalu i sa kreativne i poslovne strane. Jer ima i drugih kompanija izuzev wwe i aew, koje po meni nisu imale top godine iz booking perspektive.
Impact je ove godine isto malo podbacio, ali financijski su dosta jači nego prošle. Mislim da se nisu dovoljno dobro prilagodili svim ozljedama jer se tvrdoglavo drže zacrtanog puta čak i kad se sve poremeti pa nastavljaju ohlađene priče kad svi opet budu u igri mjesecima kasnije i sve dotad djeluje kao kupovanje vremena, pogotovo booking glavne titule dok se čekalo da se Alexander vrati da ga Shelley dobije.

Ali da, D'Amore i ekipa rade odličan posao, samo Impact ima svoju užu publiku i nažalost je nevidljiv ostatku fanova, možda se to nešto značajnije promijeni kad krene TNA, ali i to će bit dugotrajan proces.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6972
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Online

Re: Dave Meltzer

Post Postao/la crocop97 »

A ovo za Punka, možda jest, možda nije, sve šta Dejv kaže na tu temu uzimam s pet kila Tuzlanske soli
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57903
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Dave Meltzer

Post Postao/la Sherpa »

crocop97 je napisao/la: 28 stu 2023, 19:06 A ovo za Punka, možda jest, možda nije, sve šta Dejv kaže na tu temu uzimam s pet kila Tuzlanske soli
Naravno, nitko od nas zapravo nema pojma što se točno događalo. Mislim, dal bi ikog čudilo da za jwdno par godina punk kaže da mu je to bio plan, vratiti se u aew da wweu oper bude zanimljiv? Ego tih hrvača je često veoma čudna stvar. Pogotovo ovih koji se ponašaju kod da su još u teen godinama.
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5320
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Dave Meltzer

Post Postao/la ante »

WON: WWE Elimination Chamber in Perth is at 7,805 tickets sold. It’s a stadium show, which is why they’re already discounting

PWInsider: WWE Elimination Chamber 2024 live from Perth Australia has already moved in excess of 45,000 tickets

Dobro je, nije puno promašio
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57903
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Dave Meltzer

Post Postao/la Sherpa »

Čisto za info

slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Dave Meltzer

Post Postao/la Hangman98 »

Svakim danom sve manje reputacije, AEW ofc acc like :cool: :lol:

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57903
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Dave Meltzer

Post Postao/la Sherpa »

A meni je to problem novinarsta. Jer ako kaže da se nešto događa, onda će svi biti 'znamo da se događa'. A ako ne kaže ništa, onda će isti ti ljudi biti 'zašto nam nisi rekao da se nešto događa'.

Meni ova njegova objava vrišti US network je ponovo zainteresiran da raw ostane na njemu.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57903
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Dave Meltzer

Post Postao/la Sherpa »

Potpuno točno

slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10361
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Dave Meltzer

Post Postao/la Markovic619 »

Veći problem za AEW jer je lošija raspodjela i imaš wrestlere koji je u istom trenutku roh tag team prvak i tnt prvak, dok je u feudu oko aew world titule...
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57903
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Dave Meltzer

Post Postao/la Sherpa »

S druge strane imaš kompaniju di glavni prvak nije uopće na programu, ako već govoriš o raspodjeli
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13792
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: Dave Meltzer

Post Postao/la AleksaVP »

Izmedju WM će braniti samo 3x, smešno.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57903
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Dave Meltzer

Post Postao/la Sherpa »

slika
Odgovori