Bryan Alvarez

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57879
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Bryan Alvarez

Post Postao/la Sherpa »

volim alvarezove rantove <3

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57879
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Bryan Alvarez

Post Postao/la Sherpa »

“I didn’t get any story wrong. There wasn’t one thing that I said on the show yesterday that was wrong. I still don’t know why this guy spent, I don’t know how long on Instagram, which to me, it was almost like high art when he spent all this time on Instagram and then finished with a video where he told everyone else to go outside and touch grass.

So listen yeah, I don’t know Phil. You’re right, Phil. I don’t know you. But you know what? I do know a lot of people in AEW. I have heard from people in AEW, and I have heard from people in WBD (Warner Brothers Discovery) and they all said the same thing, ‘there’s an issue.’ I don’t know why you’re mad at me. Maybe you should talk to the people in your own company. Or maybe you should talk to the people at WBD, which is where I got all the information. I didn’t make it up. I didn’t make one thing up.

Why am I talking about CM Punk? Well, let me think about this. I do a wrestling radio show where my job is to cover wrestlers. You’re a wrestler, and you are supposed to be the centerpiece of an announcement and you weren’t. Gee, I wonder why I would be talking about this now.

You know what’s going on here, and I got sucked into it. I didn’t want to. This is the same thing that FTR was doing, and I shouldn’t even say FTR. This is the same thing that Dax was doing and that is try to create, in the minds of the wrestling fans, some imaginary beef that I have with Dax Harwood or out with CM Punk. I don’t have any beef with CM Punk or Dax.”

--------------------------
punk vs alavarez bi bio dobar prvi program za punka, ionako su alvarez i dave na platnoj listi aewa
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5316
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Bryan Alvarez

Post Postao/la ante »

Kako mi obojica idu na kurac
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6968
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Bryan Alvarez

Post Postao/la crocop97 »

Isto, nek riješe to u ringu, ako se dobro sjećam, Alvarez poučava BJJ pa eto taman
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57879
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Bryan Alvarez

Post Postao/la Sherpa »

crocop97 je napisao/la: 19 svi 2023, 19:16 Isto, nek riješe to u ringu, ako se dobro sjećam, Alvarez poučava BJJ pa eto taman
alvarez je i wrestler

iako mislim da bi u pravom fajtu ubio boga u punku
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6968
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Bryan Alvarez

Post Postao/la crocop97 »

Wrestling meč moraš skriptat i uzet u obzir politiziranja sa sto strana, bolje ih stavit u mma borbu. Alvarez bi vrlo vjerojatno dobio, ali evo utješna nagrada za gubitnika neka bude borba protiv Bobbya Fisha
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17441
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Bryan Alvarez

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Bro knows something we don't

Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17890
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Bryan Alvarez

Post Postao/la Hangman98 »

Obzirom na inflaciju, kol'ko je sad ovih 100$ :lol:
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17441
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Bryan Alvarez

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57879
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Bryan Alvarez

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17890
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Bryan Alvarez

Post Postao/la Hangman98 »

Mislim da je bio dobar i logican potez (ukidanje ratingsa), obzirom na nacin na koji su koristeni sa nabijanjem score po Darku u nebitnim mecevima, a onda lik sa najvecim score ne dobija title shot mjesecima. Alvarez za sve krivi Punka, guzobolnost.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57879
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Bryan Alvarez

Post Postao/la Sherpa »

Ja se ne slažem. Po meni je to dosta razlikovalo aew od wwea i sigurno je greška TKa ako je to maknuo zbog jednog čovjeka.

Plus, i boka i mma ti pokazuju kako ne moraš imati najbolji skor da dobiješ priliku, niti da ćeš dobiti istog trena kada imaš najbolji
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6968
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Bryan Alvarez

Post Postao/la crocop97 »

U wrestlingu je meni to sasvim nepotrebno jer samo komplicira stvari, moraš gradit priče kako odrediš ratinge za određeno razdoblje, ali ako imaš priče, onda je rank višak
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5316
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Bryan Alvarez

Post Postao/la ante »

Nikad neću zaboraviti da je Brodie zaradio world title meč jer je porazio 4 jobbera i Danielsa te FTR na prvom mjestu jedno 6 mjeseci bez da su izazvali za titule.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Bryan Alvarez

Post Postao/la Markovic619 »

Nisam siguran da će ranking sistem poboljšati bilo šta. Previše titula je u igri, pogotovo muških singles. Ranking je bio dobar na početku kad je bilo dosta manje titula, ali ni tada ga nisu najbolje koristili. Crocop je u pravu, samo će sebi više zakomplikovati stvari.

I još nešto. Kredibilitet AEW titula je dosta pao od uvodjenja ROH titula. Pogotovo tag i trios. Nikakve razlike medju njima.
Odgovori