MJF

He is better than you and you know it

All Elite Wrestling
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17990
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: MJF

Post Postao/la Hangman98 »

A još ne znas kakav ces tv deal postici, ne bih se razbacivao sa ugovorima koji mi mozda nece vratiti ulozeno. Radije ostavi pare za ove koje zelis produziti.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13959
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: MJF

Post Postao/la AleksaVP »

Ako biraš izmedju Giulije i Mone ja uvek biram Mercedes all day. Giulija još treba da radi na jeziku dosta dok Mone to već sve ima, mislim da će se na marketinškom planu isplatiti dosta
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17990
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: MJF

Post Postao/la Hangman98 »

Jes al' ova trazi visemilionski ugovor, nisam bas siguran da bi dao 5mil, a da ne znam hoce li mi se isplatiti (da sam na TK mjestu). Hoce li Toni vs Mercedes dici prodaju karata i ratings, u nekoj znacajnoj mjeri? Nisam bas siguran.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13959
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: MJF

Post Postao/la AleksaVP »

Broj karata hoće, za ratingse neće realno niko 😂 Ovu priliku ne sme da propusti, najveće ime koje može trenutno da potpiše od žena.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58273
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: MJF

Post Postao/la Sherpa »

AleksaVP je napisao/la: 01 sij 2024, 17:25 Broj karata hoće, za ratingse neće realno niko 😂 Ovu priliku ne sme da propusti, najveće ime koje može trenutno da potpiše od žena.
Al ne po cijeni koju ona traži

Pošto je ni AEW i WWE nije potpisao, sada je njoj pozicija za pregovaranje boljeg ugovora osjetno lošija nego prije par mjeseci.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10402
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: MJF

Post Postao/la Markovic619 »

Ne možemo znati koliko ona traži, i da li traži koliko je dobila Charlotte i da li je Charlotte dobila 5 milki (u što ne vjerujem iskreno)

Ja bih se borio za nju iskreno. Pogotovo da sam TK. Nemaš superstara u ženskoj diviziji i zato ljude ne zanima AEW ženski wrestling (jedan od razloga).
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58273
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: MJF

Post Postao/la Sherpa »

Šarlot je dobila rekordni iznos za žene. Becy je imala preko 3, znači da je ova dobila više. Ako nije 5, blizu je. Uzmi to kao pretpostavku, jel bi dao iznos te magnitude za mone? Jer je info da je tražila veći iznos nego je šarlot dobila.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13959
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: MJF

Post Postao/la AleksaVP »

Ja bih dao, bolja mi je na micu od Charlotte.
A mogao bih reći da je i bolja u ringu.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10402
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: MJF

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la: 01 sij 2024, 18:06 Šarlot je dobila rekordni iznos za žene. Becy je imala preko 3, znači da je ova dobila više. Ako nije 5, blizu je. Uzmi to kao pretpostavku, jel bi dao iznos te magnitude za mone? Jer je info da je tražila veći iznos nego je šarlot dobila.
Zavisi od ugovora ostalih u kompaniji. Nemam uvid u to, pa ne mogu napamet reć. Ali dao bih više za nju nego za Whitea, Joea, ili Ibushia npr. jer bi donijela više sigurno.

Ona bi bila najveće ime u ženskoj diviziji. Ja se ne bih dvoumio da sam TK.

A i ne znam zašto je WWE dao toliko za Charlotte, mnogo povreda u zadnje vrijeme, mislim da je i na zalasku karijere. Dao bih više za Becky i Mone.
Avatar
Elite
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1516
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: MJF

Post Postao/la Elite »

Ovo beše MJF tema :mrgreen:
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: MJF

Post Postao/la Maki »

Toni Storm je prvi pravi pogodak u AEW ženskoj diviziji tako da bi im Mercedes dobro došla.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58273
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: MJF

Post Postao/la Sherpa »

MJFov reign je gotov, koliko vam je bio dobar?

Imao je jako puno peha. prvo je phil buntovni tinejdžer imao napad bijesa i napustio kompaniju, a zatim kad su prešli na colea i on se ozlijedio
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17990
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: MJF

Post Postao/la Hangman98 »

Jako dobar. Max je dozivio dosta velik' karakterni napredak, pokazao da moze biti i #1 babyface, ako to kompanija treba, i demantovao sve koji su mislili da mu in-ring kaska za ostatkom skillseta vrhunskim mecevima tokom reigna. Msm da je imao prste u dosta stvari po pitanju bookinga i priča, jednostavno se vidjela razlika u odnosnu na prosle world regnove, najvise u tome sto je nastojao imati sadzajnu pricu iza svakog izazivaca (istina ponekad bas WWEovski huhu haha stil nekog cheap humora, sto ne mora nuzno znaciti neku negativu konotaciju, iako se nekim fanovima taj dio nije svidio). Sve u svemu ja sam generalno jako zadovoljan njegovim regnom, pokazao je da je spreman biti the guy odnosno da je zapravo to, a ne samo neko ko mozda moze postati.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13959
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: MJF

Post Postao/la AleksaVP »

Sasvim zadovoljavajući first reign.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6710
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: MJF

Post Postao/la SwitchBlade »

Prvo poluvrijeme nisam posebno pratio ali uspio sam se uključiti u BTYBB arc. Less scumbag verzija je došla kao pravo osvježenje i pokazala da ima mnogo više za ponuditi. MJF je inače imao problem gdje je prolazio kroz ciklus u kojem će imati MOTYC a zatim neće hrvati do te mjere da ljudi potpuno zaborave koliko je zapravo in-ring dobar. Bilo je lijepo vidjeti kako se malo više karakterno otvorio dok je još uvijek zadržao svoje glavne osobine i karakteristike. Cole ozljeda + TK upitan booking su donekle poremetili opći dojam ali sveukupno smatram da je odradio prilično dobar posao za ono što je mogao kontrolirati. Uspio je napraviti Kangaroo Kick da se osjeća spešl. Dwayne tip njesra. Nuff said.
slika
Odgovori