Becky Lynch

The Irish Lass Kicker...

Zabava ponedjeljkom
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9263
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Becky Lynch

Post Postao/la emirates »

Rekao sam ja odmah da to vjerovatno nije ukljuceno u ugovor, jer bi bilo jako jako tesko tako nesto formalno zavesti. Ali neovisno o tome, ta brojka od 4 miliona je uvijek bila preoptimisticna. Ni vece fransize od jebenog hrvanja ne mogu doci do te brojke.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13784
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: Becky Lynch

Post Postao/la AleksaVP »

Wulf7X je napisao/la: 10 tra 2022, 14:26 Ne znam jel se to WWE obavezao ugovorom ili je to onako neformalno, 4+ miliona WWE ne beleži skoro 10 godina hah :D Mada ako ih SD ne zadovoljava ne znam kako će AEW koji ima pola ili trećinu SD brojeva.
Imali su na početku sa FOXom i još jednom valjda 3 mil.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57869
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Becky Lynch

Post Postao/la Sherpa »

emirates je napisao/la: 10 tra 2022, 14:35 Rekao sam ja odmah da to vjerovatno nije ukljuceno u ugovor, jer bi bilo jako jako tesko tako nesto formalno zavesti. Ali neovisno o tome, ta brojka od 4 miliona je uvijek bila preoptimisticna. Ni vece fransize od jebenog hrvanja ne mogu doci do te brojke.
Ili je uključeno pod određenim uvjetima, pa ti se onda možda ne isplati platiti penale nego ih radije zadržati. Pošto na kraju krajeva, i dalje drže no1 u tom time slotu.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Re: Becky Lynch

Post Postao/la AlenB »

Becky Lynch recently weighed in on Triple H’s influence on helping the women’s division in WWE grow and shared her thoughts on AEW’s women’s division. Lynch was a guest on 102.5 The Bone and you can see a couple of highlights below, per Wrestling Inc:

On Triple H’s push to help the women’s division: “First of all, Triple H never treated us like we were any different than the guys. Always made sure we were represented on NXT with great stories, with time, with opportunity. And it just grew from there, and it was a spark. I think once we proved that we were capable of hanging with the guys, and we were capable of stealing the show. It just shows people there should be no difference. There should be no reason that I am not the main event. And there should be no reason that we are not getting stories, and not getting the time. Not being in the position to entertain the crowd in the way that we have been in the past few years.”

On if AEW’s women’s division pushes her further: “So, I wish I could yes, but unfortunately I don’t think they’re represented the way that we are. They don’t get as much time as we get, and frankly, they’re not as good as we are. Certainly on RAW, we have the best women’s division in the world, in the world. I say that without any hesitation in my voice, we have the best women’s division in the world. Competition is great, and it’s great for there to be another place, and I have a very good friend in Ruby Soho over there. I would love to see her as a champion one day. I would love to see her getting the spotlight that she deserves. Competition is always great, but over here we are on another level right now, man, we are on another level.”

--------------------
AEW ženska divizija je daleko od dobre, ali niste ni vi bome na višem nivou, otkako je ženska NXT divizija umrla umrlo je i sve dobro vezano za ženski wrestling u WWE-u
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57869
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Becky Lynch

Post Postao/la Sherpa »

Jedna stvar u kojem je aew ženska divizija bolja je raznovrsnosti ženskih likova. Gdje ih se na taj način osjetno više poštuje. Nemamo svako malo neke priče o prevari, lezbijskom koketiranju, šuger dadi likove. Što se možda najbolje odražava na tome da ne vidimo taj mentalni sklop u kojem aew cure imaju razmišljanje da treba napraviti boob job da bi dobile push, dok wwe još uvijek zadržava taj prešutni pritisak
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10464
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Online

Re: Becky Lynch

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Osim sto je AEW divizija losa, nemaju nikakvih zvijezda. Vise od pola rostera su faceless nekarizmaticne indy cure. Jedina laz koju je BecKKKy rekla je ta da RAW ima najbolji roster kada to nije istina. Impact Wrestling roster >>>>>>>>>
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17432
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Becky Lynch

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

A šta je Jade Cargill ako nije zvijezda? :mrgreen:
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13784
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: Becky Lynch

Post Postao/la AleksaVP »

A D.M.D.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17432
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Becky Lynch

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Isto dobar primjer.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10619
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Becky Lynch

Post Postao/la HunterDX »

Istina da su WWE žene popularnije , veće su zvezde, a imaju i dosta dužu istoriju. Ali isto tako ne treba zaboraviti da AEW postoji tek par godina i da tek treba da izgradi stubove ženske divizije. Dok AEW postepeno raste sa ženama, WWE opasno tona, pa je pitanje još koliko će dugo biti bolji.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24596
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Becky Lynch

Post Postao/la Maki »

~MandyRose~ je napisao/la: 27 tra 2022, 00:34 Osim sto je AEW divizija losa, nemaju nikakvih zvijezda. Vise od pola rostera su faceless nekarizmaticne indy cure. Jedina laz koju je BecKKKy rekla je ta da RAW ima najbolji roster kada to nije istina. Impact Wrestling roster >>>>>>>>>
Lol a WWE ima 4HW, Asuku i Belair koje ih drže iznad vode. Rekao bih i Ripley ali odavno Ripley nije bitna. Na NXTu vladaju Dive a s obzirom da dosta ljudi smatra da su Alexa Bliss i Liv Morgan osobe koje trebaju imati značajne pozicije na main rosteru može se reći da nije ni na mainu daleko.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13784
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: Becky Lynch

Post Postao/la AleksaVP »

Liv je daleko, dalekoo napredovala, ne znam zašto je stavljaš u isti koš sa Alexom, sposobna je odraditi meč.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24596
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Becky Lynch

Post Postao/la Maki »

Zato što je razlog njene popularnosti prije svega izgled. Neću reći da se nije poboljšala ali siguran sam da bi imala 50-75% manje hypea da nije atraktivna.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10464
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Online

Re: Becky Lynch

Post Postao/la ~MandyRose~ »

NXT vladaju buduce zvijezde. NXT je postao ono sto je originalno trebao biti, development teritorij. Toxic Attraction, Lion, Legend i Wendy Choo >>>>>>>> cijeli AEW Dark zenska divizija
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13784
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: Becky Lynch

Post Postao/la AleksaVP »

Nemoj više molim te, nemoj. 😂

Maki, jeste zbog izgleda ali devojka se baš trudi da ring skill unapredi. Na Day One je imala predobar meč sa Becky.
Odgovori