Damian Priest

fka Punishment Martinez

Zabava ponedjeljkom
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24596
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Damian Priest

Post Postao/la Maki »

MitB je oružje za heela. Kad je face Mr. MitB to uvijek bude upitno upravo zbog tog elementa da ti nekoga napadaš dok je umoran ili povrijeđen. Može raditi u nekim situacijama tipa sa Ambroseom ili Big Ejem koji su keširali na heelove koji su zaslužili da im se tako nešto desi ali generalno faceovi bi trebalo da najave cash in kao RVD ili Cena.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5315
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Damian Priest

Post Postao/la ante »

Priest gradi jak argument da je kayfabe najgluplji lik na rosteru
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17882
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Damian Priest

Post Postao/la Hangman98 »


slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24596
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Damian Priest

Post Postao/la Maki »

Bukvalno. Ne znam koji đavo daju MitB nekome za koga nemaju konkretne planove. Priest sam po sebi nije world champion nivo a ni WWE se nije potrudio da ga izgrade.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Damian Priest

Post Postao/la KOMANIA »

A šteta za MITB, imaš novu titulu i umesto da je bar učiniš zanimljivom sa par izmena, Rollins siluje midcardere, bukvalno i nema neku pobedu kojom se podigao, Styles, Balor, Nakamura, McIntyre... ništa impresivno i umesto da su dali titulu kratko Priestu, Baloru ili MITB nekom drugom pa da zakuvaju na Rawu sa par promena, mi smo dobili ovo...

Zayn je mogao da uzme ovu titulu i da bar kolko tolko iskoriste njegov momentum nakon tag team titula.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24596
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Damian Priest

Post Postao/la Maki »

Posljednji muški osvajač MitBa koji je čemu valjao je bio Ambrose PRIJE 8 GODINA. Rekao bih Big E ali njegov WWE title reign je bio nebitan. Ambrose je makar imao osvetu nad Rollinsom i pobjedu u Shield triple threatu. To je predug period loše egzekucije nekog koncepta.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57869
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Damian Priest

Post Postao/la Sherpa »

I njegov cashin je super išao s njegovim likom, ajmo čim prije
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Damian Priest

Post Postao/la Dynamite 7 »

Maki je napisao/la: 03 tra 2024, 12:50 Posljednji muški osvajač MitBa koji je čemu valjao je bio Ambrose PRIJE 8 GODINA. Rekao bih Big E ali njegov WWE title reign je bio nebitan. Ambrose je makar imao osvetu nad Rollinsom i pobjedu u Shield triple threatu. To je predug period loše egzekucije nekog koncepta.
Za Big E-a je loše što su digli ruke od njega nakon gubitka titule, kasnije ta nesretna povreda baš nije imao sreće.
Put do titule je bio dobar, i sami cash in gdje uzima titulu od Lashleya koji je maltretirao njegovu braću iz New Daya.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Riptide
Rank 4
Rank 4
Postovi: 53
Pridružen/a: 02 tra 2024, 19:51
Status: Offline

Re: Damian Priest

Post Postao/la Riptide »

Big E je baš loše bookovan kad je uzeo pojas, izgubio čisto od Reignsa na SS kom je do tad trebala pomoć da dobije svakog maltene i onda u zadnji trenutak izmijene i daju Lesnaru pojas u multiman matchu, što se tiče Priesta njega je najviše zajebao povratak Punka, do sad bi on već bio prvak vjerovatno, mada i ovako sam 99% siguran da će uspješno cashinati jer je Hunterov projekat i dosta je zastićen ove godine ali će imati kraći tranzicijski reign.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Damian Priest

Post Postao/la Dynamite 7 »

Ma Priest je i prije Punka nebitno izgledao. To što kažeš za Big E je problem starog sistema za SS jer nijednom prvaku ne treba poraz.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Riptide
Rank 4
Rank 4
Postovi: 53
Pridružen/a: 02 tra 2024, 19:51
Status: Offline

Re: Damian Priest

Post Postao/la Riptide »

Da ali se nisu ni potrudili da ga zaštite ko ostale Romanove protivnike, već čisto ko suza bez uplitanja Bloodlinea, 1 spear i gotovo. Drew je npr dosta jako izgledao i u porazu na SS 2020. Ma Priest jednostavno nema auru main eventera ni trunku harizme, njemu je plafon upper mid card, ali bilo je i gorih šampiona. LA Knight je trebao uzeti kofer.
Zadnja izmjena: Riptide, dana/u 03 tra 2024, 17:11, ukupno mijenjano 1 put.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5315
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Damian Priest

Post Postao/la ante »

Radije bi da su dali Loganu MITB, bar bi na sebe nabio velik heat u slučaju uspješnog keširanja

JD kao grupa su mi zanimljivi i mogu provariti Priesta ali u njegovim rukama MITB je kao ukras
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Damian Priest

Post Postao/la Dynamite 7 »

Riptide je napisao/la: 03 tra 2024, 17:07 Da ali se nisu ni potrudili da ga zaštite ko ostale Romanove protivnike, već čisto ko suza bez uplitanja Bloodlinea, 1 spear i gotovo. Drew je npr dosta jako izgledao i u porazu na SS 2020. Ma Priest jednostavno nema auru main eventera ni trunku harizme, njemu je plafon upper mid card, ali bilo je i gorih šampiona. LA Knight je trebao uzeti kofer.
Mora Roman nekad i čisto dobiti u tom periodu je znao sam riješavati mečeve. Jedino eto da je Big E-a dobio varanjem a onda neki title meč dobiti čisto.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Odgovori